In memoriam 'J Op 1 augustus 2000 is de heer J. Mulder (79 jaar) overleden. De heer Mulder is op 29 augustus 1955 in dienst getreden bij de Schiedamse Molen Slijterijen B.V. (Coebergh). Hij is op 1 juni 1986 met pensioen gegaan. Op 4 augustus 2000 is de heer A. Fleuren (67 jaar) overleden. De heer Fleuren is op 29 juli 1957 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 juli 1998 met pensioen gegaan. We ontvingen bericht dat JÉ Ruud Lotze op 5 juli jl. ge- heel onverwacht, tijdens zijn vakantie op 45-jarige leeftijd is overleden. Ook al was Ruud sinds 1996 niet meer in actieve dienst, het bericht van zijn plotselinge overlijden op zo'n jonge leeftijd schokte ons wel. Vol plannen was hij eerst voor een fijne vakan tie op Kreta en later een reis naar Nieuw- Zeeland. Het is bijzonder jammer dat hij die plannen, juist nu het weer wat beter met hem ging, niet heeft kunnen invullen. Ruud trad bij ons in dienst op 1 mei 1977 en hij vervulde als laatste de functie van medewerker Kas A/Wet. Normaal gesproken was het voor Ruud niet zo makkelijk om zich te uiten; dat lukte hem veel beter in een gedichtje: Ik kijk tevreden om mij heen al ben ik dan ook vaak alleen. Dan denk ik aan wat ik kon beleven en wat mij daarbij werd gegeven veel leed en ook veel vreugde. En wat er soms niet deugde dat schuif ik moeiteloos opzij. Want ondanks alles ben ik blij dat ik terug kan zien met ere en wat komt zal de toekomst leren. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. P&O Corporate Office Met grote verslagenheid ont vingen wij het bericht dat Rien Slisser vrijdagavond 21 juli jl. plotseling is over leden. Hij werd slechts 46 jaar. Rien was net twee da gen op vakantie, waarnaar hij heel erg heeft uitgekeken; een tijdje niet met het werk bezig zijn en genieten van het campingleven. Wij zijn geschokt nu we besef fen dat Rien na zijn vakantie niet meer terug komt. We verliezen in hem een collega die heel veel wist van het bedrijf en van het werk waarmee hij bezig was. Rien was systeembe heerder binnen Productie Zoeterwoude. Hij was sterk betrokken bij alles wat met Information Services en met het productiebe drijf te maken had. Hij hield van zijn werk en was daar een perfectionist in. Wat hij maakte moest goed in elkaar zitten. Rien begon bij de Amstel Brouwerij in 1973, waar hij werkte als laborant en later als groepsleider. Bij de slui ting van de Amstel Brouwerij ging Rien naar de Brouwerij in Zoeterwoude. In 1985 werd Rien voor twee jaar uitgezonden naar Kinshasa in Zaïre. Na zijn buitenlandse periode kwam hij terug als groepsleider in Zoeterwoude. Begin jaren 90 werden de eerste stappen gezet naar het automatiseren van allerlei administratieve stromen in de Brouwerij Zoeterwoude. Rien werd hier heel nauw bij be trokken, het was voor hem de opstap naar de automatiseringsafdeling. In 1995 ging Rien definitief werken bij het toenmalige DIM. Hij had van zijn hobby zijn werk gemaakt. Rien zou volgend jaar gaan deelnemen aan het STAR Chain project, hij had daar heel veel zin in en zag het als een nieuwe uitdaging. Het heeft helaas niet meer zo mogen zijn. We gaan Rien missen als een goede collega, iemand die altijd klaar stond om te helpen waar het nodig was, zichzelf niet uitnodigend, wel aanwezig. Rien was een man met gezellige en steeds weer vernieuwende humor. Ook hu moristische mailtjes waren aan het goede adres bij Rien. Rien was trots op zijn werk en op zijn gezin. Zijn vier meiden, zijn vrouw en drie dochters, daar heeft hij voor geleefd en gezorgd. Nu zijn gezin hem zo plotseling moet missen gaat ons medeleven naar hen uit en wensen wij hen veel sterkte toe de komende tijd. Collega 's van Productie Zoeterwoude en Information Services Op 14 juli 2000 overleed op 60-jarige leeftijd onze colle ga Dirk Onderstal. Dirk trad in 1976 in dienst als bedie ningsman in opleiding op de afdeling Verpakken in Zoeterwoude. Hij is in de loop der jaren op bijna alle colonnes in Zoeterwoude werkzaam geweest. Laatstelijk was hij als operator van Colonne 51 ploeg C actief. Dirk was een markante persoonlijkheid die al tijd in was voor een geintje. Ondanks de fysie ke beperkingen die Dirk in de loop der jaren had opgelopen in zijn werk bleef hij goed ge motiveerd en met veel enthousiasme zijn werkzaamheden uitoefenen. Dirk zou per 1 juni 2000 gebruik maken van de VUT. Helaas heeft hij dat niet meer mogen meemaken. In september 1999 werd hij aan gereden toen hij op zijn brommer op weg was naar de Brouwerij. Hij is ten gevolge van die aanrijding in een coma geraakt waar hij niet meer uit is gekomen. Op 21 juli hebben wij afscheid genomen van Dirk. We zullen hem missen als een fijne col lega die altijd voor iedereen klaar stond. Collega's en vrienden van de Brouwerij wensen zijn vrouw Geertje en de kinderen Esther, Judith en Marcel veel sterkte toe. Collega's Colonne 5, Ploeg C Op 8 augustus 2000 over leed onze collega Gerrie Huizer Gros op 44-jarige leef tijd. Gerrie Huizer Gros trad in dienst op 28 november 1977 'MË binnen onze afdeling Ver pakken. In het team van Colonne 8 was hij machinebediende op diverse plaatsen. Een ijverige collega die erg punctueel was in zijn werk, hij had veel humor en was graag ge zien bij zijn collega's. Vanaf maart 1998 werd Gerrie geconfronteerd met kanker waaraan hij vaak geopereerd werd. Steeds knapte Gerrie op en kwam dan weer werken, vol goede moed. Hiermee heeft hij veel respect afgedwongen bij ons. Gerrie wilde graag contact houden met de Brouwerij en vond in het werk voor zichzelf af leiding. Tot het laatst toe bleef hij optimistisch over de afloop van zijn ziekte en toen Gerrie het slech te bericht ontving dat er niets meer te doen was om zijn ziekte te bestrijden, was hij dan ook erg verdrietig en gaf de strijd op. Wij zullen Gerrie zeker missen. Wij wensen zijn vrouw Ans en hun kinderen Wendy en Yvonne heel veel sterkte toe. Collega's Colonne 8 afdeling Verpakken Heineken Den Bosch

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 13