PERSOONLIJK S Geboorten Buitenland Huwelijken %MJ0 22 Zoeterwoude Jamie Amber, dochter van dhr. R.J. van der Lep (Verpakken) Karen, dochter van dhr. G.A.M. van Rijn (Project Ondersteuning) Sabriye, dochter van dhr. S. Saglam (Verpakken) Sedna, dochter van dhr. J.J.C. Heitzman (Heineken Bouwadviesbureau) Jurre Daniël, zoon van dhr. J. Keijzer (Team Debiteuren) Laura, dochter van mw A. Heinsius-Nieuwdam (Centrale Productie Inkoop) Den Bosch Beau, dochter van dhr. L.H.A. Pijnenburg (PR Hospitality) Horeca Mitchell Gerardo, zoon van dhr. G. Schuiteman (Magazijn H.B. Barneveld) Sanne, dochter van mw S.H.J.M. Leerintveld- Kwak (Recept./Telefoniste H.B. Midden-Brabant) Katwijk Mats Dirk Diederik, zoon van dhr. H. Kuijt (Operations - Section 1) Maastricht Raoul, zoon van mw. RM.Last-Resner (Brouwerij De Ridder) Dolgelukkig zijn Frans en Paula met de geboorte van Raoul. Raoul is geboren op 31 mei 2000 en was bij de geboorte 51 cm lang en 3560 gram zwaar. Bunnik Jurre, zoon van dhr.R. Bult, (Ondersteuningsteam Supply) Lydia, dochter van dhr. A.W. van Gooswilligen (Supply Rayon B) Mike, zoon van dhr. K. Osayande (Supply Rayon B) Sterre, dochter van dhr. M.L.J. van Heek (Distributieteam B) Hoi, ik ben Sterre, zusje van Max en Elvie. Ik ben geboren op 9 juni 2000. Mijn trotse ouders zijn Mortie en Ingrid van Heek. Verenigde Staten LeeAnn Grace Inez, dochter van dhr. L. Archer Vietnam De heer C. Volwerk, thans Senior Consultant Corporate Distribution Logistics, is per 24 juli benoemd tot Logistics Manager bij Vietnam Brewery Ltd. in Hoi Chi Minh City, Vietnam. In de opvolging van de heer Volwerk zal worden voorzien door de benoeming van de heer P.J.M. Bögels per 1 augustus. Polen De heer D.M. Forde, thans werkzaam als Marketing Manager Murphy Irish Stout's International bij Corporate Marketing in Amsterdam, is per 15 augustus 2000 benoemd tot Marketing Manager bij Zywiec Group in Warschau, Polen. Verenigde Staten Mevrouw M. Falek, thans Regional Personnel Officer binnen de Personeelsdienst Internationaal van Heineken Corporate Human Resources te Zoeterwoude, is per 1 augustus 2000 benoemd tot Packaging Development Manager bij Heineken U.S.A. Inc. te White Plains, Verenigde Staten van Amerika. Brazilië De heer G. de Talhouet wordt vanuit Brasserie Heineken in Frankrijk met ingang van 15 juli 2000 voor een periode van ongeveer 9 maanden gedetacheerd bij Heineken Latin America Ltda. in de functie van Amstel Brand Manager. La Réunion De heer R.P.A. van Benthem, thans Marketing Research Manager te Amsterdam, Nederland is met ingang van 1 augustus 2000 benoemd in de functie van Marketing Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis, Réunion. De heer A.J.O. Bart-Williams is begin juni 2000 teruggekeerd vanuit La Réunion waar hij werk zaam was als Production Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis. Amsterdam Mw. L. Trapman (Corporate Sales Promotion) met dhr. A.J.L. Kiebert Zoeterwoude Dhr. P.J.C. Boosman (Corporate Quality Control Laboratory, R&D) en mw. S. van der Laan Dhr. T. Rozema (Verpakken) met mw. M.L. de Pater Dhr. J.K. Vogelsang (Energie) met mw. Y.M. Chiu Dhr. R.P. Visser (Team Debiteuren) met mw. M. Sloots Horeca Dhr. H.R.W. Flier (Magazijn H.B. Barneveld) met mw. S. Knul Mw. M.M.M. Klabbers (Horeca Brand Relatie Beheer) met dhr. R.G. Franscoise Bunnik Dhr. R. Albers (Verkoopteam Overige Markten) met mw. I. Oorthuizen Dhr. R. Donkervoort (Supply Rayon C) met mw. P.E. van Loevezijn Dhr. H.W.J. Verbeek (Supply Rayon A) met mw. A. van Rooijen Dhr. S. Molkenboer, Supply Rayon C met mw. E.G. Maingay Sender Molkenboer en Eloise Maingay zijn getrouwd op 19 mei. Zij heb ben van deze dog geweldig genoten van de aandacht. Zij willen langs de ze weg alle collega's bedanken voor hun bijdrage aan het cadeau. na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. P. Verissimo (Verpakken) Dhr. J.W. Buij (Public Relations) Horeca Dhr. E.A. van Duijn (H.B. Utrecht) Bunnik Mw. G. Vermeiden (Personeel Organisatie) Katwijk Dhr. P.C. Vermoolen (Operations - Section 1) Spanje Dhr. K.H. Stuijfzand (Financial Manager, S.A. El Aguila Madrid) Op 12 juni 2000 is mevrouw E.F. Risse (75 jaar) overleden. Mevrouw Risse is op 23 augustus 1965 in dienst getreden te Amsterdam. Zij is 1 maart 1985 met pensioen gegaan. Op 22 juni 2000 is de heer F.J.H. Jie-A-Looi (60 jaar) overleden. De heer Jie-A-Looi is op 7 oktober 1968 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Hij is 1 augustus 1998 met pensioen gegaan. Op 30 juni 2000 is de heer J.C.A. van der Geld (73 jaar) overleden. De heer Van der Geld is op 25 november 1957 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is 1 juli 1992 met pensioen gegaan. Op 3 juli 2000 is de heer P.W. Senders (79 jaar) overleden. De heer Senders is op 3 augustus 1964 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij. Hij is op 1 februari 1986 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 22