R- Op 23 mei is er een commerciële dag gehouden waarin onder meer het Brand-horecabeleid nog eens is toegelicht door Marinus van Dorst (unit manager Brand Horeca). Behalve de verte genwoordigers en verkoopleiders waren hierbij ook Relatiebeheer en de ondersteu nende diensten aanwezig. Na de integratie van de distributie in de Heineken Units zal voor de komende tijd vooral het winnen van klanten en hl's (hectoliters in tapbier) in de horeca de belangrijkste leidraad voor het klantgerichte beleid zijn. JL Vit 'Uim veertig jaar nadat Harry van Beest als monteur bij de Amstel Brouwerij begon, nam hij op vrijdag 26 mei in de kantine van Proseco, vergezeld door zijn vrouw, dochter en zoon, afscheid van Heineken. Alvorens het zover was werden Harry en zijn vrouw Dien door Proseco-collega's per helikopter opgehaald. Voor een man die altijd met twee benen op de grond en met gouden handjes met auto's in de weer is geweest, was dat een hele, en zo hij ons toevertrouw de, onvergetelijke ervaring. Op de drukbezochte afscheids receptie waren veel collega's, oud-collega's en zakenrelaties aanwezig. Harry werd door diverse sprekers op een bijzondere manier toegesproken en bedankt voor zijn jarenlange inzet bij de diverse bedrijfsonderdelen en met name bij Proseco, waar bij zeer passende en ludieke cadeaus werden overhandigd. Harry genoot zichtbaar van deze aandacht. Na ruim veertig jaar Heineken en de laatste zestien jaar bij Proseco, breekt er voor Harry een nieu- werken, eerst bij Amstel we periode aan waarbij wij hem en zijn gezin nog vele jaren van gezondheid en geluk toewensen. Op de sportvelden van de KNVB te Zeist op zaterdag 3 juni jongstleden streden 17 teams om de Amstel Cup 2000, waarbij dit jaar de organisatie in handen lag van Vrumona. Na een centrale warming-up, verzorgd door Jan Everse (oud voetbalinternational, speler van Ajax en Feijenoord en trainer van FC Zwolle en Sparta), trapten 15 units, De Brouwketel en Vrumona om 10.30 uur af voorde Amstel Cup Wisseltrofee. Naast deze 'Cup met grote oren' werd in de alweer zesde editie van dit toernooi de Pepsi Penaltybokaal geïntroduceerd, leder team kon zijn talenten laten zien door het nemen van strafschoppen op Jan Willem van Ede, doelman van Toto Divisiekampioen NAC. Winnaar van de Pepsi Penaltybokaal werd de combinatie Amsterdam/ Hoofddorp. Het toernooi, dat zijn climax kreeg met een finale tussen de Units Haaglanden en Limburg, moest helaas door onweer worden beslist op doelgemid- delde. Hierdoor trok Limburg aan het langste eind en nam de felbegeerde bokaal uiteindelijk mee naar het Zuiden. T^Vit jaar viert Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude (HVZ) Jhaar 25-jarig jubileum. Ter gelegenheid van dit jubileum deed op 20 en 21 mei een recordaantal teams (dertien) mee met de sportdag. Ondanks de regen was dit een zeer geslaagd evenement, waar zelfs de allerkleinsten vermaakt werden. De eerste prijs ging, net als vorig jaar, naar het team van Van der Heijden. In de finale bleek de uit eindelijke nummer twee, de ploeg van Verpakken een geducht tegen stander. HVZ 1 werd derde en de sportiviteitsprijs ging naar DIM.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 25