ÉLj JLvan evenementen) rijden 24 oor de integratie van J Brand (ook op het gebied de uitvoerders evenementen van Heineken Brouwerijen Evenement service Amsterdam, Egbert Kers bergen en Menno Schaft, alweer bij na een jaar in een Wieckse Witte- vrachtauto. Onze Brand-afnemers in het 'Noorden' krijgen zo de meeste evenementenmaterialen in een 'Limburgse' vrachtwagen geleverd. Egbert Kersbergen vertelde: "col lega's van Brouwerij Transport herkenden ons vaak niet omdat we een blauwe auto hadden. De concurrent knipperde eerder met de lichten als groet dan onze eigen collega's." T- ..v jS - ;J et jaarlijkse internationale voet- S~ y baltoernooi van Heineken was JL JL er weer op 15 april jongstleden, deze keer in Milaan. Heineken Nederland werd weer vertegenwoordigd door het Amstel Dream Team. Dit team speelt jaar lijks een aantal wedstrijden, doorgaans te gen aan Heineken gerelateerde onderne mingen. Ze begonnen prima, met een 1-0 winst tegen Ierland II. Hierna verloren ze te gen de latere finalisten, Polen en Italië, met respectievelijk 4-0 en 2-0. In de verliezers ronde haalden ze nog een keer alles uit de kast, maar door een 'lucky goal' van de leren bleven ze op 0-1 steken. Ze werden uiteindelijk vierde. Na afloop werden de banden met alle buitenlandse collega's weer aangehaald en kon het team terugzien op een geslaagd evenement. /n het kader van het millennium startte Heineken in november 1999 in dertig landen een commercial om bui tenaardse wezens er toe aan te zetten uit sluitend naar dié fees ten op aarde te gaan waar Heineken wordt geschonken. Tevens werd de kijker opgeroepen om zijn of haar persoonlijke boodschap voor buitenaardse wezens aan te melden op de Heineken-internetsite. De origineelste inzenders (zie foto) hebben inmiddels Cape Canaveral in Florida bezocht. Marien Bazuin was de Nederlandse winnaar. De Griek Alexandros Pelekas won niet alleen de reis naar Cape Canaveral, maar ook de astronautentraining in Rusland. Het Amstel Dreom Team, staand van links naar rechts: Ellen den Ouden (teamarts), Wolter van Westbroek, Piet Zonneveld, Cock van Boheemen, Rob Kleinjan, Jurgen Mohr, Ruud Zee, Ger von Loenen, Paul van der Aart en Sjouke Bleeker. Knielend, van links naar rechts: Ton van der Vlugt (coach), Norbert Kout, Donald van Laar, Ama Souhuwat, Maurice van Honk, Frons Schermer, Dick van der Bijl, Arjan Brommer en Hans Beukeboom. et Olympisch Stadion in Amsterdam is op 13 mei jongstleden na herstelwerkzaamheden officieel her- JL JL opend. Tijdens de opening waren de heer P. Kranenberg (rechts), voormalig lid van de Raad van Bestuur van Heineken en de grote kracht achter het herstel van het Olympisch Stadion, en links naast hem de heer Samaranch, voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (I.O.C.) aanwezig.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24