PERSOONLIJK Geboorten Huwelijken Uit dienst Detacheringen Buitenland In memoriam Zoeterwoude Jermain Joshua, zoon van dhr. J. van der Oord (Verpakken) lan, zoon van mw. J.J. Ditewig (Public Relations) Jared, zoon van mw. P.F.M. van der Laan (Bedrijfs Economische Dienst) Anneke Anna Johanna, dochter van mw. C.J.M. Wesselink-van der Poel (DHS/Post en Archiefcenter) Katwijk Jeroen, zoon van mw. J.S. Bosman (Secretariaat P OM) Max Anna, dochter van mw. R.M. Betting (receptioniste/telefoniste) Maastricht Jens, zoon van mw. i. van den Munckhof- Bastiaens (brouwerij De Ridder) Horeca Marieke, dochter van dhr. J. Akkerman (Verkoop H.B. Groningen) Mats, zoon van dhr. P. van den Berg (H.B. Evenementen Serv.) Sharon, dochter van mw. E. Buys-Veis (Administratie H.B. Amsterdam) Melle, zoon van dhr. J.L. Rekvelt (Marketing Gewest. Unit 1/0 Nederland) Whitley, dochter van mw. M.E. Karlas (Verkooptelefonie H.B. Haaglanden) Elisah Glory, dochter van mw. A.M. Hooplot (Interne Dienst H.B. Schielanden) Spanje Elena Julia, dochter van dhr. C. Hylkema na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. P.E. Hugenholtz (Verpakken) Dhr. R.G. Mulder (Verpakken) Dhr. E.K. van Glabbeek (BTD) Mw. J.M. Droogh (Brouwen) Horeca Dhr. M.F. Kuiper (H.B. Taptechniek Noord- West (H.T.S.)) Dhr. C.E. Weeke (Heineken Bouwadviesbureau) Dhr. J.F. van der Klaauw (Marketing en Services Horeca) Zoeterwoude Dhr. R. van der Ark (R&D) en mw. D.J.H. van Hest Dhr. R.J. Huizer (Project Services) en mw. G.C. Hofland Dhr. A. Sinkeldam en mw. E. Kouwenhoven Den Bosch Dhr. RA. Voorsluijs (A-Team Colonne 11) en mw. M. van Boxtel Mw. L. Grandia (Team Control Administratie) en Dhr. C.P.M. van Lieshout (C-Team Colonne 15) Wij leerden elkaar kennen bij Heineken Den Bosch op Colonne 15. Snel werd het een 'relatie'. Na ruim 4 jaar later hebben we elkaar het 'ja-woord' ge geven op 20 mei. Wij zijn inmiddels alweer druk aan het werk en tot op he den er alleen nog maar van genoten; van het huwelijk en de belangstelling wel te verstaan, ledereen bedankt voor de komst voor de getoonde belang stelling en de komst naar ons feest. Kees van Lieshout en Laura Grandia Horeca Dhr. T. Dekkers (Planning Control Horeca) en mw. G.P. Witvoet Dhr. J.M.G. Roijen (Verkoop H.B. Gelderland) en mw. P.A.M. Hanraets (Comm. Ass. H.B. Nijmegen) Mw. K. van Velthoven (Algemeen H.B. Gelderland) en dhr. M.J.C. Peek Dhr. M.P. Dekker (Expeditie H.B. Noord- Holland) en mw. M.M.A. de Graaf Dhr. C.J.W. Claasen (Verkoop Brand) en mw. J.N.C.M. Bertens Chili De heer B.J.A. Schlattmann is per 21 juni voor een periode van 6 maanden gedetacheerd bij Cerveceria de Chile in Santiago de Chile in de hoedanigheid van Marketing Management Trainee. De gegevens voor de rubriek persoonlijk worden geleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Spanje De heer S.O. Koornstra, voorheen Research Manager Marketing bij S.A. El Aguila te Spanje, is teruggekeerd naar Nederland en met ingang van 1 juni 2000 benoemd tot Commercial Intelligence Manager bij Marketing Export te Amsterdam. Duitsland De heer H.H. Friedrich is teruggekeerd vanuit Duitsland waar hij werkzaam is geweest als Export Manager Murphy bij Murphy Trading GMBH. Per 5 juni is de heer Friedrich benoemd tot Area Export Manager Duty Free bij Heineken Export Duty Free te Amsterdam. La Réunion De heer A.J.O. Bart Williams is met ingang van 7 juni teruggekeerd naar Nederland vanuit lie de la Réunion, waar hij de functie vervulde van Production Manager bij Brasseries de Bourbon S.A. in Saint Denis. De heer F.L.A. Evrard, thans Packaging Engineer bij Brasseries Heineken, Frankrijk, is met ingang van 22 mei 2000 benoemd tot Production Manager Brasseries de Bourbon S.A. als opvol ger van de heer Bart Williams. Congo Met ingang van 1 juli 2000 zal de heerJ.N. Duplat, thans Chief Engineer bij Nocal S.A.R.L., Luanda, Angola, worden benoemd tot Chief Engineer bij Brasseries du Congo S.A. in Pointe- Noire, Congo. Israël Per 1 juli 2000 is de heer I. Schuringa, thans Regional Export Manager te Amsterdam, Nederland benoemd in de functie van General Manager Beer Business Unit bij Tempo Beer Industries Ltd te Netanya, Israël. China De heer A.J.M. Blüm, voormalig General Manager bij Asia Pacific Breweries (S) Ltd. in Singapore, is met ingang van 1 juni 2000 benoemd tot General Manager bij Hainan Asia Pacific Brewery Company Ltd. in Haikou, Volksrepubliek China. Indonesië De heer E.J. Schoevers, thans Marketing Manager bij RT. Multi Bintang Indonesia, is per 1 augustus 2000 benoemd tot Business Coordinating Manager bij de Cluster Asia Pacific in Amsterdam. Per 16 juni is de heer J.N. Hall benoemd tot Marketing Manager bij RT. Multi Bintang Indonesia. De heer Hall was voorheen werkzaam als Director Group Marketing bij Asia Pacific Breweries Ltd. in Singapore. Op 1 mei jongstleden is, na een lange periode van ziek zijn, over leden Roel Nuberg (63 jaar). Roel trad in dienst op 15 juni 1959, werd in 1961 aangesteld als chauffeur en per 1 mei 1992 als directie-/chauffeur Raad van Bestuur. De laatste twee jaar van zijn actieve loop baan, was Roel chef Garage Quellijnstraat. Met name de functie chauffeur Raad van Bestuur was Roel op het lijf geschreven. Al zijn persoonlijke kenmerken als toewijding, opgewektheid, collegiali teit, zijn vermogen om van elke dag iets leuks te ma ken kwamen in die functie volledig tot zijn recht. Op Roel kon je ook altijd rekenen, ook voor werkzaam heden die zijn functie vér te buiten gingen. Roel heeft veel aan Heineken gegeven, gelukkig heeft hij vanaf 1994 kunnen genieten van een nor maler gezinsleven met zijn vrouw en (klein-)kinderen. Voor Roel zelf kwam zijn overlijden als een verlossing, maar het verdriet van het gemis is er zeker niet min der om. Wij zullen ons Roel blijven herinneren als een fijn, integer en oprecht mens. Wij wensen Henny, Roelof, Stefania en de kleinkinderen veel sterkte. Personeelsdienst A/Wet

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20