25-jarig jubileum I.A. van Kwawegen, receptie 7 juni Ida van Kwawegen is 1 juni 25 jaar in dienst van Heineken. Ter gelegenheid daarvan is er op 7 juni in De Hooiberg in Zoeterwoude, vanaf 16.30 uur een receptie. Ida is in 1975 begonnen in de Postkamer in Zoeterwoudedaarna heeft zij nog diverse functies ge had. Vanaf 1980 is zij bij Information Services terechtgekomen. Haar huidige functie is medewerker Support Beheer bij Information Services S&B PC Support en dat doet zij nog steeds met veel plezier. Ida hoopt dat haar receptie gezellig druk zal worden. v Afscheid E.L.M. van der Graaf, receptie 14 juni Betty van der Graaf treedt per 1 augustus 2000 in de Vut en heeft 14 juni aanstaande een afscheidsreceptie. Betty is op 1 april 1987 in dienst getreden bij Heineken. Zij is begonnen bij de telexafdeling van het toengeheten HTB. Een reorganisatie bracht haar tot sollici teren bij het toenmalige Constructiebureau van HTB. Daar is ze 10 jaar de secretaresse geweest van zoals het nu heet, Mechanical Engineering Standards van HTS. Op de vraag wat Betty met haar vrije tijd gaat doen, antwoordt zij: "Ja zeggen tegen alles waar ik eerder nee tegen zeil" Haar af scheidsreceptie is in de Van Swietenzaal in De Hooiberg te Zoeterwoude van af 16.30 uur. 25-jarig jubileum A. Haverkamp-de Vos, receptie 15 juni Lia Haverkamp, controller bij Bedrijft Economische Zaken binnen de Supply Organisatie, werkt op 30 juni aanstaande 25 jaar bij Heineken. Lia is net na de opening van Heineken Zoeterwoude begonnen bij de Plaatselijk Administratie, daarna heeft zij verschillende functies gehad binnen Heineken. Met haar collega's van het Bedrijfsbureau gaat zij nog jaarlijks kampe ren en barbecuen. Lia vindt het leuk om haar (oud-)collega's, vrienden en familie uit te nodigen voor haar receptie bij Heineken op 15 juni aanstaande in De Hooiberg te Zoeterwoude vanaf 16.30 uur. Afscheid C. Jonker, receptie 15 juni Zoals u al op pagina 19 heeft kunnen lezen, neemt Cees Jonker na 34 jaar afscheid van Heineken. Zijn afscheidsreceptie is op 15 juni in het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam vanaf 16.30 uur. Meer over zijn loopbaan vindt u op pagina 19. Afscheid B.P. Plantinga, receptie 21 juni Bouwe Plantinga neemt op 21 juni aanstaande na 41 jaar afscheid van Heineken. Hij is in 1958 begonnen als bedrijfsleider bij Heineken Bierhandel. Deze is later overgenomen door Heineken. Bouwe werd bij Heineken Brouwerijen Friesland vertegenwoordiger. Zijn huidige functie is BHW-vertegenwoordiger (Bij Het Werk), waarbij hij ook voor een groot deel de evenementen in de provincie Friesland verzorgt. Bouwe gebruikt zijn vrije tijd straks om zijn woonark en eigen huis te gaan opknappen. Zijn afscheidsreceptie is op 21 juni aanstaande vanaf 16.30 uur in restaurant/hotel Het Witte Huis in Olterterp. 25-jarig jubileum H.W. Cranen, receptie 23 juni Harry Cranen, door zijn collega's Har genoemd, werkt 16 juni aan staande al 25 jaar bij Heineken. Harry is in 1975 begonnen bij Vullinghs-Janssen-Huyben in Roermond als heftruckchauffeur. Dit was een dependance van de toenmalige Drankenhandel in Horst. In 1982 is Harry overgestapt naar de Horeca Tap Service. Na wat cursussen gevolgd te hebben, kwam hij als monteur bij de Technische Dienst terecht. Door een hersenberoerte heeft Harry een lange tijd thuis gezeten, waardoor hij de functie van monteur bij de Technische Dienst niet meer kon uitvoeren. In 1997 is Harry begonnen bij Heineken Brouwerij Helmond waar hij het onderhoud en planning van tijdelijk bruikleen regelt. Zijn jubileum receptie is op vrijdag 23 juni vanaf20.00 in Café Wetemans in Leveroy. Afscheid N.J. Grosze Nipper, receptie 23 juni Na bijna 40 jaar neemt Ko Grosze Nipper afscheid van Vrumona. Ko is begonnen als verkoper bij 7UP en na de fusie met Vrumona is hij rayonchef geworden bij 7UP. Daarna is Ko rayonvertegen woordiger geworden en dit is nog steeds zijn huidige functie. Op de vraag welke functie hij het leukst vond, riep hij enthousiast: "Ik heb altijd alles met plezier gedaan!" Met de komende vrije tijd gaat hij zijn hobby als sportmasseur meer uitoefe nen. Zijn afscheidsreceptie is op 23 juni vanaf 16.30 uur in de Ontvangstruimte bij Vrumona te Bunnik. Afscheid G. van de Waal, receptie 23 juni Na 31 jaar gaat Ger van der Waal in de ROWOR en heeft hij daarom een afscheidsreceptie. Hij is begonnen als vertegen woordiger bij Vrumona en heeft dit 6 jaar gedaan. De afgelopen 25 jaar is Ger met veel plezier horecavertegen- woordiger bij Heineken Brouwerijen Noord-Holland geweest. In zijn vrije tijd gaat hij genieten van zijn volkstuin, zijn kleinzoon en zijn hobby's. Zijn afscheidsreceptie is in café De Vriendschap in 't Veld op 23 juni aanstaande vanaf 16.30 uur. Afscheid M.W. Monkau, receptie 27 juni Max Monkau neemt per 1 augustus na ruim 30 jaar afscheid van Heineken. Max is in 1969 begonnen op de afdeling Budgettering op het hoofdkantoor. Daarna heeft hij nog op de afdeling Bedrijfsbureau in Amsterdam en op de toenmalige divisie Internationaal, Planning Control gewerkt. Max werkt nu bij de afdeling Reporting Infrastructuur. De komende vrije tijd gaat Max goed besteden met reizen, wandelen en computeren. Zijn afscheidsreceptie viert hij samen met zijn collega Rinus van 't Schip op 27 juni vanaf 17-00 uur in het Heineken Ontvangst Gebouw in Amsterdam. Max hoopt dat het een gezellige boel wordt met alle huidige collega's en iedereen die de moeite neemt om te komen. Afscheid O.J.N. van 't Schip, receptie 27 juni Rinus van 't Schip is in 1966 begonnen als medewerker Hoofdboekhouding van de toen nog zelfstandige Amstel Brouwerij. Na 34 jaar neemt hij nu op 27 juni samen met zijn collega Max Monkau afscheid. Na de fusie met Heineken is Rinus benoemd tot plaatsvervangend chef/groepsleider VerslaggevingVanaf1978 deed hij de consolidatie (verwerking van alle financiële gegevens) van Nederland en in 1983 werd hij benoemd tot medewerker Consolidatie-afdeling, wat hij nu nog eventjes) is. Op de vraag wat Rinus met zijn vrije tijd gaat doen, ant woordt hij: "Ik wil er echt van genieten, een tempo lager draaien, met mooi weer fietsen en mijn hobby 'modeltreinen' verder uitbouwen. Op zijn af scheidsreceptie hoopt hij met oud-collega's herinneringen aan het verleden nog eens op te halen.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 27