Gouden Notenkraker Heineken Fanfare jJBPï voor De vrienden van Amstel LIVE! Monuela Kemp, presentatrice van De vrienden van Amstel LIVE!, neemt de Gouden Notenkraker in ontvangst Maandag 10 April won het muziekprogramma De vrienden van Amstel LIVE! De Gouden Notenkraker. Een prijs uitgereikt door de Nederlandse Toonkunstenaars Bond. De vrienden van Amstel LIVE! is het eerste tv-programma dat deze prijs in ontvangst heeft mogen nemen. Freek de Wette, Brand Manager Sponsoring Amstel is zeer vereerd met het winnen van de Gouden Notenkraker: "Vooral het feit dat de prijs uit deze hoek komt vind ik een grote eer. Het is een erkenning voor de echtheid van ons programma. Tevens zie ik het als een beloning voor alle mensen die meegeholpen hebben met dit programma." Het idee voor De vrienden van Amstel LIVE! is ontstaan ter verbreding van het thema vriend schap, iets waar Amstel zich zeer sterk voor maakt. Het oorspronkelijke idee was om in Ahoy diverse muzikanten samen te brengen. Verder voortbordurend op deze wijze ontstond het plan een tv-programma te starten. Het programma werd steeds succesvoller en is uitgegroeid naar een kijkersaantal van ongeveer 600.000 tijdens een normale winteruitzending. Naast het tv-pro- gramma is er De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy, met vorig jaar één avond en dit jaar al uitgegroeid naar drie avonden. De populariteit van dit evenement is onder ie dereen enorm. Zelfs artiesten die geen op treden verzorgden, zoals Acda en De Munnik, verschenen aan de bar om een kijkje te nemen tijdens dit muziekspektakel. Dit evenement geeft ons de mogelijkheid op een andere wijze de communicatieboodschap van Amstel uit te dragen. De vriendschap die De vrienden van Amstel LIVE! uitstraalt komt niet alleen naar voren in de titel maar ook in de uitvoering. De mogelijkheid om bijvoorbeeld Guus Meeuwis samen te zien spelen met City- to-city. Of Van Dik Hout met Frank Boeyen. Of de intieme manier waarop BI0f en Frank Boeyen Kronenburgpark ten gehore brengen is op en top de vriendschap die past bij Amstel. De vrienden van Amstel LIVE! zal ook tijdens het EK 2000 een belangrijke rol gaan spelen. 15 avonden lang zal het programma live te zien zijn. Tussen de wedstrijden treden van acht tot half 9 telkens 2 artiesten op. Naast deze optredens zal het bondscoachspel gespeeld worden met Willem van Hanegem. ledereen kan zijn of haar favoriete opstelling van het Nederlands elftal bekend maken en meedoen om een Philips Flatscreen te winnen. De vrienden van Amstel LIVE gaat verder met li- ve-muziek en zal ook in de toekomst weer een groot aantal artiesten samenbrengen. De Gouden Notenkraker is een kroon op het werk van Amstel. Koen Oosterwaal, PR De Heineken Fanfare heeft onlangs enkele wijzigingen onder gaan, met name in het bestuur. Hieronder treft u een aangepaste lijst aan met de namen van alle bestuursleden. De heer J. Schellen voorzitter De heer G. Vissers secretaris De heer N. van de Biggelaar penningmeester De heer J. van Berkom De heer J. Menkehorst De heer G. van de Bogaert De heer Th. Doomernik Mevrouw A. van de Berg vice-voorzitter bestuurslid A orkest commissaris van materiaal bestuurslid PE bestuurslid B orkest Tevens is er een andere dirigent benoemd. Na een samenwerking van bijna acht jaar is de heer Rinus van Hamond per 1 maart gestopt bij de Fanfare. Na een uitgebreide sollicitatieprocedure is per 8 april de heer Georges Moreau benoemd tot nieuwe dirigent. De nieuwe dirigent is afkomstig uit ons buurland België. Met de benoeming van de dirigent zal ook aan een ander repertoire worden gewerkt om wederom nieuwe muzikale hoogtepunten te realiseren. Het bestuur wenst hem veel succes in zijn nieu we functie. Ook is de Heineken Fanfare nog op zoek naar collega's die in het A orkest de slagwerksectie willen komen versterken. Meldt u zich dus aan bij de Heineken Fanfare! Gerard Vissers secretaris De nieuwe dirigent Georges Moreau

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 26