e interne Heineken reisbureaus in Zoeterwoude en Amsterdam doen vanaf 1 mei zaken met een nieuwe reisagent. Het Amerikaanse bedrijf Rosenbluth International vervangt de twee organisaties waarmee tot op heden zakenreizen naar het buitenland werden geregeld, namelijk First (Zoeterwoude) en Carlson Wagonlit (Amsterdam). Voor de secretaresses die regelmatig reizen aanvragen zijn eind april informatiebijeenkomsten gepland. Voor geïnte resseerden is bij de interne reisbureaus een flyer met meer informatie verkrijgbaar. Zakenreizen kunnen ook na 1 mei op de gebruikelijke wijze worden geboekt bij de in terne reisbureaus van Heineken. Alle medewerkers van Heineken kunnen voor hun privé- reizen van een korting gebruik maken. Omdat Rosenbluth International zich uitsluitend concentreert op zakenreizen kunt u voor uw privéreizen terecht bij: Beins Reizen in Oosterhout, telefoonnummer: 0162-434334. De korting bestaat uit het gratis afsluiten van een annu leringsverzekering op de door u geboekte reis. ick Hageman - Gewestelijk Unit Manager Noord/Oost - nam 13 april 2000 af scheid van vele collega's, oud-collega's en relaties. Het afscheid vond plaats in Café/ Restaurant Campman te Renkum. Dick en zijn echt genote Ineke werden in stijl door een van onze rela ties met een Cadillac Exabilor van hun huisadres naar Renkum gebracht. Er werd gespeecht door Rob van Leendert, Ber Pas en de opvolger van Dick, Jan Ernst Veenman. Vervolgens werd er een video gedraaid waarin een aantal naaste colle ga's op humoristische wijze Dicks loopbaan in beeld bracht. Onder begeleiding van pianist Jack Blok begon Ernst Harderwijk met een solo voor Dick, hetgeen al gauw enthousiast een koor werd. Dick zelf gaf tenslotte in zijn dankwoord aan enorm genoten te hebben van zijn Heineken- tijd. Een nieuwe levensfase is nu aangebroken, waar Dick ook weer met veel plezier instapt. 'Jen je al jaren als gemeenteraadslid/wethouder 'illegaal' aanwezig bij het uitreiken van koninklijke /""Cversierselen aan gemeenteleden, word je - eenmaal volksvertegenwoordiger af - tot je grote ver- jL"' rassing zelf onderscheiden. Het overkwam collega Marien van Gaaien, ambtelijk secretaris van de COR. Marien mag zich nu Ridder in de Orde van Oranje Nassau noemen. En die eer heeft hij absoluut niet willen weigeren, zo zegt hij stellig. De versierselen werden hem vrijdag 28 april opgespeld door de burgemeester in het gemeentehuis van Gorinchem. Daar is Marien zo'n 26 jaar gemeenteraadslid ge weest, waarvan de laatste twee jaar als wethouder. Bovendien heeft hij 24 jaar binnen het Bestuur en de Raad van Commissarissen gewerkt van een Woningbouwvereniging in Gorinchem. Daarnaast is Marien ook nog eens 15 jaar actief geweest in het CNV. "Alleen de 25 jaar Heineken werden door de burge meester niet genoemd bij de opsomming van de verdiensten", grapt 'ridder' Marien. hoogtepunt uiteraard de ontvangst zelf. Karin van Maren k heb de eer gehad op 29 april aanwezig te mogen zijn bij de ontvangst van Hare Majesteit Koningin Beatrix bij haar bezoek aan Katwijk. Een bezoek van de koninklijke familie aan een gemeen te is erg bijzonder en vergt enorm veel organisatie. Er waren vele commissies binnen de twee Oranjeverenigingen van Katwijk actief. Ik had zitting in de Com missie 'Aankomst en Vertrek'. Er kwam meer bij kijken dan ik ooit had kunnen denken. Uiteindelijk is het na vier maanden van keihard werken voor ie dereen een koude maar zeer geslaagde dag geworden, met voor mijzelf als Een ervaring om nooit te vergeten! Orangina pakt deze zomer flink uit met een zomerse nationale pro motie waarbij een heuse Mini met open dak wordt weggegeven. Om de buitendienst van Vrumona alvast warm te laten lopen voor een perfecte uitwerking op de winkelvloer hebben zij een record poging ondernomen: 'hoeveel vertegen woordigers passen er in een Mini'. Dat er maar liefst 7 in passen had niemand ver wacht en een eervolle vermelding in het Heineken Book of Records is dan ook dik verdiend!

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 25