^heo van Erp (rechts) van Verpak- ken en Jos Willems (links) uit het JL Ecoteam namen 14 april afscheid. Zij hebben respectievelijk 21 en 29 jaar voor de Bossche brouwerij gewerkt. Een hele gezellige, drukbezochte receptie, met als een van de hoogtepunten een optreden van mevrouw Van Erp, die voor haar man en voor Jos Willems een Spaanse dans opvoerde. I' *"%e receptie van Jan van f jpZutphen was een vrolij- JLke aangelegenheid. Er waren twee zangeressen die Jan toezongen. Jan vierde zijn 37Va- jarig jubileum bij Heineken Brouwerijen Noord-Holland waar hij werkt in het magazijn. Zijn re ceptie werd bezocht door vele collega's en oud-collega's. artin Basseluer maakt vanaf 10 april gebruik van de VUT-regeling. Martin heeft 17 jaar gewerkt voor Vrumona en 18 jaar voor Heineken Brouwerijen Amsterdam. Hij nam op 10 april infor meel afscheid van alle collega's. Zo te zien gaat Martin samen met zijn vrouw een fleurige toekomst tegemoet. Hei'Society Redactie: Conny Vet Foto's: diversen Cent Aarnoudse nam 6 april jongstleden na 30 jaar afscheid van Heineken. Hij maakt gebruik van de ROWOR-regeling. In een goedgevulde Cambrinuskelder in Den Bosch sprak Cent zijn collega's toe. En gaf hij zijn collega's de raad mee om positief in het le ven te staan, "het wordt een stuk aangenamer en bovendien zie je de 'goudkorreltjes' beter, die voor jou zijn bestemd." In de afgelopen twee jaar hield Cent zich bezig met coachingstrajecten in Den Bosch. orporate Office heeft sinds 25 maart een dependan ce op Schiphol. Naast het kantoor op de Weteringschans is dit de tweede. De medewerkers be schikken over de 5" en de helft van de 6e etage van het gebouw Triport 2 op de luchthaven. Op vrijdag 25 maart is de eer ste groep bewoners gearriveerd: de medewerkers van het BIS Competence Center. Later dit jaar zullen er nog enkele andere afdelingen in Triport worden gehuisvest. De officiële opening van het kantoorgedeelte waarin BIS is gehuisvest vond plaats op vrijdag 7 april. Vanaf 17.30 uur was er voor genodigden een bijeenkomst. De heer Duursema, directeur ICT, verrichtte de openingshandeling. Op de foto ziet u v.l.n.r. Han Kolff, Marie Whelan, Wilco Brink

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 23