In memoriam Bedankt! Overleden Op 8 aprii is zeer onverwacht on ze collega de heer Rampersad Badloe op 54-jarige leeftijd over leden. Ruim 20 jaar was hij werkzaam bij Vrumona als me dewerker in de bottelarij. We kenden hem als een opgewekte, gezellige en behulpzame per soonlijkheid op de colonne 8. Een persoon die zorgde voor sfeer op het werk. Een markante col lega, die als hij op donderdag om 07.00 uur in de vroege dienst nog niet was verschenen geen ex cuus nodig had: je wist dan dat het weer erg ge zellig was geweest op zijn kaartavond. En niemand die hem dat kwalijk nam, want als er een andere keer een uurtje langer doorgewerkt moest worden was hij altijd van de partij. Naast het werk waren er voor hem natuurlijk de andere activiteiten zoals bij de biljartvereniging van Vrumona. Hierbij was niet het doel om zoveel mogelijk caramboles te scoren maar vooral de ge zelligheid met collega's. Bij de afscheidsreceptie van een collega, die hem tijdens zijn moeilijke pe riode de afgelopen twee jaar veel gezien had, was Rampersad present. Menigeen bij Vrumona was duidelijk blij te zien dat hij er weer bij was. Als vanouds was hij netjes en verzorgd gekleed en met het onafscheidelijke kammetje waren de ha ren vooraf nog eens netjes gekamd, dat vond hij zo belangrijk. Rampersad heeft zich wel eens uitgesproken dat hij voorzichtig uitzag naar de VUT. Uit deze ge sprekken bleek dan ook, dat de familie een be langrijke plaats innam. Met name zijn kleinkinde ren waren alles voor hem. Verslagen zijn we met dit heengaan van een col lega. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en alle anderen die hem dierbaar waren. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Je collega's van Supply, Vrumona. Gaarne willen wij u bedanken voor de steun welke u heeft gegeven aan Wil Reinsma tijdens haar ziekteperiode. Uw medeleven en belang stelling na haar overlijden was hartverwarmend. Frederike en Ernst Bouman Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik ie dereen bedanken die er aan heeft bijgedragen dat mijn afscheidsreceptie eerder een kleintje carnaval dan een receptie is geworden, het was een onvergetelijke dag! Verder wil ik een ieder die op mijn receptie is geweest bedanken voor de bloemen en cadeaus. We hebben er gewel dig van genoten. Helma en Jan Monden Op 6 april jl. heb ik in de gezellige Cambrinus- kelder in Den Bosch na ruim 30 jaar Heineken, afscheid genomen. Samen met Saskia heb ik genoten van de warme ontvangst en alle per soonlijke contacten. Het was werkelijk een overdaad aan 'goudkorrels' die wij in ontvangst mochten nemen. Daarom wil ik via deze weg eenieder bedanken die deze dag voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Tot ziens, Cent Aarnoudse Langs deze weg willen wij graag iedereen be danken die zich ingezet heeft in welke vorm dan ook om van mijn 37 Ji-jarig jubileum een ge weldig feest te maken. Het was groots! Jan en Ria van Zutphen Donderdag 6 april jl., werden mijn gezin en ik flink in het zonnetje gezet in verband met mijn 25-jarig jubileum. Na een voortreffelijk ontvangst door Fred Klein Hemmink en Ab v.d. Ree, werden we onder het ge not van een hapje en een drankje getrakteerd op speeches van voorgenoemde en Harry Werkman. Ook mijn directe collega's lieten zich niet onbe tuigd. Deze brachten dankzij de inzet van Micha Koster een levenslied ten gehore, waarna de band 'The Wild Berry's" het weer overnam. Ter afsluiting was er nog een heerlijk Indonesisch buffet. Graag wil ik, ook namens m'n vrouw en kinde ren, alle (oud-) collega's en familie bedanken voor hun komst en cadeaus. Dankzij jullie kij ken wij terug op een fijne dag. Cees de Vries Heineken Brouwerijen Groningen Wat een dag: 13 april 2000. Op zo'n verrassende en fantastische manier afscheid mogen nemen van zoveel (oud-)collega's, medewerkers en rela ties is overweldigend. Dan schieten woorden écht tekort! Mede namens Ineke en mijn kinderen wil ik eenieder die aan mijn afscheid heeft bijgedra gen (in welke vorm dan ook!) daarvoor heel harte lijk bedanken. Wij kijken terug op een voor ons uniek feest en wensen eenieder nog vele goede jaren toe bij deze schitterende brouwerij. Dick en Ineke Hageman Per 1 juni heb ik na 35 jaar afscheid genomen van Heineken. Mijn afscheid heb ik 12 april jongstleden sa men met mijn vrouw, kinderen en een aantal van mijn directe Zoeterwoudse collega's en oud medewerkers gevierd. Ik dank alle collega's en oud-collega's voor de prettige samenwerking. Wim Groen in 't Woud Op 28 maart 2000 is de heer L.A.P. Stoltenkamp (71 jaar) overleden. De heer Stoltenkamp is op 1 september 1971 in dienst getreden (Internationaal). Hij is op 1 januari 1984 met pensioen ge gaan. Op 18 april 2000 is de heer W.M. Wesdorp (85 jaar) overleden. De heer Wesdorp is op 19 november 1935 in dienst getreden te Coebergh. Hij is op 22 maart 1980 met pensioen gegaan. Op 28 april 2000 is de heer C.A. Bergsteijn (79 jaar) overleden. De heer C.A. Bergsteijn is op 17 februari 1969 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 augustus 1985 met pensioen gegaan. Den Bosch Aanmoediging Beloning J.P. van Nassau (DCS) 16.581,- J.G. Kraan (Energiedienst) 100,- J.P. van Nassau (DCS) 250,- M.J.P.M. van der Heijden/ G.A.M. Brockotter (Verpakken) 250,- J.F.J.M. Mulders/G.A.M. van de Velden/ P.C.W. van Avendonk (Verpakken) 250,- C.H.A. Zaunbrecher (DCS) 150,- Ploeg B, colonne 12 (Verpakken) 150,- Zoeterwoude R.Ruwaard (Verpakken 500,- J. van der Mark (DCS) 500,- A.G. Dorrepaal (Operations Export) ƒ100- C. Tetenburg (DCS) 250,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissies

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21