PERSOONLIJK Geboorten H Uit dienst ^ÊBuitenland Huwelijken Detacheringen Zoeterwoude Sanne Eline, dochter van dhr. H.H. J. Boekholt (Verpakken) Judith,dochter van dhr. E. van Swieten (Raw Materials) Rosanna Elise,dochter van dhr. B.G. Wiekhart (Manage Support Business) Bunnik Bas, zoon van dhr. H.C.B.M. Naaijkens (Uitmarkt Verkoopteam overige markten Zuid) Joren, zoon van dhr. B. Valkenburg (Supply Rayon B) Amsterdam Wouter, zoon van dhr. C.J.G. Nouwens (Corporate Finance Fiscal Affairs) Mitch, zoon van dhr. E.C.W. Prins (C. Finance Business Analyses) Seven, zoon van mw. F. Asberg (Fleineken Export Group) Wijlre Pieter-Bas, zoon van dhr. R. Kwaijtaal (Brand, hoofd Verpakken) Den Bosch Sem, zoon van dhr. A. Pelders (A-Team Colonne 17) Willem, zoon van dhr. L.A.G.M. Stabel (Cluster Ondersteunen Export 3A) Onze zoon Willem, het broertje van Luuk is op 13 april 2000 geboren in het ziekenhuis. Willem weegt 10 pond en is een flinke gezon de jongen Horeca Eline, dochter van dhr. G.M.C.D. Goossens (H.B. Limburg) Italië Winter Alexander Cornells, zoon van dhr. J. Momma na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. M.W. de Soet (Informatisering HNB) Mw. M.E.H. Snijders (Packaging Technology, R&D) Wijlre H.A.J. Moonen (Brand, hoofd Kwaliteitszorg en Technologie) Den Bosch Mw. M. Prast-Broos (Kwaliteitsdienst) Dhr. N.H.C. Van Ravenstein (Magazijn DD) Bunnik Dhr. H.J.C. Philippa (Beleidsteam, Demand/EFI) Dhr. M.M. Sterk (Uitmarkt Verkoopteam Heineken) Horeca Mw. P.J. Prins-Limburg (H.B. Taptechniek Noord-West (alg.)) Dhr. A.W. Donkersloot (Marketing en Services Horeca) Dhr. A.J. Janssen (Administratie H.B. Haaglanden) Zoeterwoude Dhr. S.R. Biharie (Verpakken) en mw. S. Ganpat Dhr. W.C.W. van Delft (Verpakken) en mw. E.C.D. van Duijn Mw. K.M. Dunselman (PDI) met dhr. H. Schütt (HTS) Den Bosch Dhr. P.W.J. Ossenblok (Kwaliteitsdienst) en mw. P.P.C.P. van Liempd Horeca Dhr. R. Vries (Control H.B. Drenthe) en Mw. M.J. Koekoek Mw. C.T. van Kralingen (Comm. Ass. H.B. Schielanden) met dhr. P. IJzerman Buitenland Dhr. W.L. Stofmeel (Cluster Latin America, Brazilië) met mw. M.E. Duarle Ferreira Thailand De heer H.G.J. Weiten, thans Senior Technological Consultant bij Heineken Technical Services te Zoeterwoude, is met in gang van 12 juni 2000 benoemd tot Technological Controller bij Thai Asia Pacific Brewery in Bangkok, Thailand. Slowakije Met ingang van 2 mei 2000 is de heer R. Sikorsky benoemd tot Financial Manager bij Heineken Slovensko A.S. te Nitra, Slowakije. Hiermee volgt hij de heer G.J. van Brecht op die benoemd is tot Deputy General Manager van Heineken Slovensko A.S. Italië De heer T.R.H. Plooij, thans Productie Manager Verpakken bij Heineken Nederland B.V., is per 17 april 2000 benoemd tot Brewery Manager bij Heineken Italia S.p.A. te Comun Nuovo (Bergamo), Italië. Burundi/Rwanda De heer L.C.G. Boots, thans Financial Manager Bralirwa S.A. in Kigali, Rwanda is met ingang van 11 april 2000 benoemd tot Financial Manager Brarudi S.A. in Bujumbura, Burundi. In de opvolging van de heer Boots is voorzien door de benoeming van de heer R.A. Deenstra, thans Internal Auditor bij Bralima S.A.R.L. in Kinshasa, Democratische Republiek Congo per 11 april 2000. Italië De heer M.M. Mühlebach is per 15 april 2000 voor een periode van ongeveer 6 maanden gedetacheerd in de functie van Packaging Engineer bij Comun Nuovo in Italië. Slowakije De heer A. Nijhof is per 1 mei 2000 gedeta cheerd voor ongeveer 3 maanden in de func tie van Engineering Consultant bij Heineken Slovensko A.S. in Martin, Slowakije. De gegevens voor de rubriek persoonlijk worden geleverd door de desbetreffende P&O-diensten.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20