1 HEINEKEN 1 SPECIAAL 1 lB 1 E R IP A N E L 1 amstel Bent u die medewerker die regelmatig geniet van een glas Heineken Oud Bruin, Amstel Malt, Kylian, Wieckse Witte, Brand Sylvester, Vos, Lingen's Blond of een van de andere speciaalbieren die binnen onze onderneming worden gebrouwenDan wordt u gezochtWant voor het gloednieuwe Heineken Speciaalbier Panel' zoeken wij medewerkers die regelmatig speciaalbieren drinken en bereid zijn een bijdrage te leveren aan de kwaliteitscontrole daarvan. Onlangs zijn alle actieve medewerkers, die onder Heineken Nederlands Beheer B.V. val len, via een folder en een e-mail opgeroepen zich aan te melden als deelnemer in het 'Heineken Speciaalbier Panel'. Dit panel wordt in het leven geroepen door de werk groep 'Smaaktest speciaalbier' om meer in formatie te krijgen over de smaak van onze speciaalbieren. Natuurlijk zijn al onze bieren speciaal, maar we bedoelen bieren die niet onder het pilssegment vallen, zoals Heineken Tarwebok, Vos, Brand Imperator en Amstel 1870. In totaal gaat het dus om een respec tabel aantal heel uiteenlopende producten met heel uiteenlopende speciale smaken. Mild, verfrissend, fruitig, kruidig, rijk, stevig, zwaar en gezoet. Smaken verschillen, dus voor ieder is er wat wils. Om in aanmerking te komen voor het lid maatschap is het belangrijk dat u een van onze speciaalbieren regelmatig drinkt, en dus geacht wordt smaakexpert van dit product te zijn. Als concern hechten we sterk aan het oordeel van 'experts', want zij weten als geen ander hoe 'hun bier' moet smaken. De infor matie uit het panel wordt verwerkt en door gegeven aan de brouwerijen, die hiermee hun brouwprocessen kunnen controleren. 'De Heineken Speciaalbier Panelleden' die nen eenmaal per maand in het PUM het door ons geselecteerde speciaalbier af te halen en dit in alle rust thuis te proeven. Zij moeten hun bevindingen vervolgens op een speciaal formulier invullen en weer naar ons opsturen. Regelmatig zullen de panelleden via een nieuwsbrief worden geïnformeerd over wat er allemaal met de informatie is gebeurd. Bent u geïnteresseerd maar heeft u zich nog niet opgegeven? Dan kunt u dit nog tot en met 15 mei 2000 doen via terugzending van de folder of door het beantwoorden van de e-mail. Medewerkers die als panellid worden geselecteerd krijgen hiervan begin juni per soonlijk bericht. Om de 'thuisproevers' de kneepjes van het vak bij te brengen, organi seert de werkgroep 'Smaaktest speciaalbier' in juni een gezamenlijke bijeenkomst. Jan Kempers Centrale Kwaliteitsdienst Heineken Nederland

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 9