Vrumona is met zijn sterke merken een be langrijke speler in de 'benzinemarkt'. Naast de actieve bewerking van zelfstandige benzi nestations door de buitendienst-medewer kers, worden gesprekken gevoerd met de hoofdkantoren van de benzinemaatschappij en. Inmiddels heeft dit laatste succes opge leverd! Sinds 1 januari van dit jaar is Vrumona een intensieve samenwerking aan gegaan met de grootste partij, namelijk Shell Nederland. Deze samenwerking is totstand gekomen na intensief overleg met PepsiCo International. Shell heeft Vrumona voor de komende drie jaar benoemd als 'Category Captain'. Concreet betekent dit dat Shell al leen met Vrumona (dus zonder andere fris- De ondertekening van het contract voor de somenwerking tussen Shell Nederland en Vrumona. Op de voorgrond links de heer H.M.P. van Compenhout von Shell Nederland en de heer R. Overgoauw von Vrumono. Op zondag 21 mei is het weer zover, dan wordt 's avonds om 20.00 uur in de Kuip in Rotterdam de finale om de Amstel Cup gespeeld tussen NEC en Roda JC. Een evenement dat bekend staat om zijn sfeer en spor tieve uitdaging. In de volgende Vers van 't Vat doen we uitgebreid verslag van de ontknoping van het Amstel Cup toernooi 1999/2000. Als u daar niet op wilt wach ten maar zelf aanwezig wilt zijn, kunt u kaartjes kopen bij de normale voorverkoopadressen. Wij gaan de komende jaren in samenwerking met Shell vele aantrekkelijke promoties met Vrumona-merken ontwikkelen, te beginnen rondom het EK-voetbal. In de Shell-koelingen hebben onder meer Pepsi, 7Up, Royal Club, Orangina en Aquell een zeer prominente plaats ingenomen. Daarnaast worden er nieuwe frisdrankapparatuur en displays ge plaatst om de verkoop extra te stimuleren. Kortom, het is een enorme uitdaging voor Vrumona om zijn aandeel binnen de 'benzi nemarkt' verder te vergroten. Fred van Beek, national accountmanager Wilma Gertenaar drankaanbieders) initiatieven gaat ontplooien om de totale categorie frisdranken verder te laten groeien.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 6