'Bosch' brouwsel Ril S (24) [26, 18 Een feestelijke Bossche brouwerijfelicitatie aan broer Zoeterwoude ter gelegenheid van het 25-jarig jubi leum. Wij zijn er trots op om naast een moderne en vernieu wende brouwerij als Zoeterwoude te mogen werken. Om samen de klus te klaren die de bierwereld aan Heineken Nederland voorschotelt. Dat is meer dan een klus, dat is het voorbereiden op en realiseren van groei, aanpassingen en vernieuwingen. Zowel op het gebied van bier, als van verpakkingen, distributie en services. Het is een prima gevoel om samen in een sfeer van gezonde rivaliteit ambitieus te streven naar topkwali teit en de beste efficiëntie. Dat kunnen wij alleen maar waarmaken met de beste en meest gemotiveer de mensen. Noblesse oblige: werken in de bakermat van Heineken brengt een grote verantwoordelijkheid met zich mee. Jullie en wij moeten in staat blijven 's werelds beste bieren te brouwen, de Heineken A-gist en verreweg het grootste deel van de export te leveren. Samen beter worden, terwijl wij onderweg zijn naar een slag vaardiger Supply Chain Organisatie is een uitdaging. Bij een mijlpaal hoort een felicitatie: Zoeterwoude, van harte en nog vele tientallen gezon de en actieve jaren toegewenst. Namens jullie collega's uit 's-Hertogenbosch, Herman Ubbink, Unitmanager l Jaarverslag 1999 Interview Koos Tromp, Unit Manager DCS Brandstof voor mens en auto; Finale Amstel Cup Dr Pepper prijswinnaars; Winnaars Heinekenprijzen bekend Aanpak niet-geautoriseerde software Heineken Speciaalbier Panel De beeldvormers; Het verbazingwekkende Nederland De vernieuwers; Water voor iedereen Vers van 't Vat 50 jaar jong De Momentopname Hei Society De beeldvormers; Het spoor van de Vos Persoonlijk; Ideeënbus; Recepties Trappend naar je baas; Inkoop niet sexy, hoezo? Geachte Consumentenservice 25 jaar Heineken Zoeterwoude De start van STAR Chain Voorpagina Vers van 't Vat nummer 1- 1950; Topfilm bij Brand

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 2