2 25 Naam: Rose Hazebroek Functie: Senior medewerkster Bureau Consumentenservice Afdeling: PR Leeftijd: 48 jaar Naam: Bennie Wijnberg Functie: Smeerder Afdeling: Onderhoudsgroep Verpakken/ Dagdienst Leeftijd: 51 jaar Naam: Huib Stoof Functie: Sub-unit controller DCS Afdeling: Control DCS Leeftijd: 47 jaar Mijn eerste functie en afdeling: Assistent Budgettering Verslaggeving op de afdeling Economische Analyse- Planning Control Productie Nederland. Hoe zag mijn eerste werkplek er uit: Standaardkamer in kantoorgebouw met het standaard grijze meubilair, uitzicht op gras veld met heuvels en bomen, want vleugel 3 en 4 van het kantoorgebouw stonden er toen nog niet. Verder had de vierkoppige bezetting tot zijn beschikking: 1 mechanische telmachi ne en 2 elektronische rekenmachines, waar door het in hoogtijdagen nog wel eens wach ten was op een reken/telapparaat. Ik ben het meest trots op: Dat ik in de begintijd van de "personal" auto matisering, toen nog op mainframe, een aan tal dingen heb kunnen doen alsmede syste men heb kunnen maken voor anderen die nog jaren nagenoeg storingsvrij hebben gedraaid. Ik heb altijd een hekel gehad aan: Arrogante ballen. De grootste verandering in die jaren: De verkilling en het onpersoonlijker worden binnen Heineken. Wat had nooit weg mogen gaan: Het maandelijkse contactbiertje kantoor en brouwerij. Wat zou ik leuk vinden als er nog kwam: Dat Heineken nummer 1 op de wereldlijst wordt. Mijn favoriete collega in al die jaren: Door meerdere functies is er niet één favo riet. Een naam noemen zou andere mensen tekort doen. Op elke afdeling zitten mensen met wie je een hechtere band aangaat. En gelukkig zijn die mensen er ook als het niet goed gaat. Heineken Zoeterwoude betekent voor mij: Een belangrijk deel van mijn leven met ups en downs, waar echter volop uitdagingen op in teressante gebieden liggen. Wat ik nog eens zou willen worden: Gezond en gelukkig oud. Mijn wens voor de komende 25 jaar: Dat Heineken weer een bedrijf wordt waar werknemers als mensen worden gerespec teerd. Mijn eerste functie en afdeling: Gist per luchtvracht verzenden op de afdeling Productie Inkoop van HTB. Afdeling Productie Inkoop HTB Hoe zag mijn eerste werkplek er uit: Gezellig, met allemaal mannen. Mijn leukste herinnering: Dat ik een keer 's avonds als laatste het pand uitging en de volgende dag als eerste weer naar binnenging. Ik ben het meest trots op: Dat ik al 25 jaar op de 2e verdieping zit ter wijl ik thuis op de begane grond woon. Ik heb altijd een hekel gehad aan: Autoritair gedrag. De grootste verandering in die jaren: Watermachines koffie automaten op de gang. Wat had nooit weg mogen gaan: Leuke collega's, bazen en de tandarts. Wat zou ik leuk vinden als er nog kwam: Een leren bureaustoel en toestemming voor het houden van huisdieren op kantoor. Mijn favoriete collega in al die jaren: degene die wel eens koffie voor mij haalt Heineken Zoeterwoude betekent voor mij: M'n tweede huis met bijna gratis kost en inwoning. Wat ik nog eens zou willen worden: Site Manager of directiechauffeur. Mijn wens voor de komende 25 jaar: Een eigen parkeerplek op PI. Rose heeft nog andere goede herinneringen aan Heineken: "doordat ik René Molenaar van Heineken heb leren kennen op een Heineken receptie, zijn we getrouwd in Heinkenszand met als trouwmuziek de Heineken TV-commercial; "What a Wonderful World." Eerste functie en afdeling: In de Amstel brouwerij in Amsterdam, Gist en Gelager verwerking. Hoe zag mijn eerste werkplek er uit: Kelders, koud, slangen, bier, zwaar werk, vochtig, altijd koud. Mijn leukste herinnering: Verjaardagen, feesten, aardige jongens. Ik ben het meest trots op: 25 jaar een groen Heineken hart. Ik heb altijd een hekel gehad aan: Kou. De grootste verandering in de jaren: Naar Heineken in Zoeterwoude verhuizen in 1982. Wat had nooit weg mogen gaan: De Amstel brouwerij in Amsterdam. Dichterbij huis en natuurlijk nooit meer een Amstel- paard. Wat zou ik leuk vinden ais er nog kwam: Op Amsterdamse wijze spontaan gek kunnen doen. Mijn favoriete collega in al die jaren: Een favoriet heb ik niet, ik heb met alle col lega's in al die jaren met plezier samenge werkt. Heineken Zoeterwoude betekent voor mij: Een andere baan, andere cultuur. Van paard naar knol. Wat ik nog eens zou willen worden: 110-jaar, in goede gezondheid. Want baas hoef ik niet meer te worden, daar zijn er al zo veel van. Ik ben enige knecht. Mijn wens voor de komende 25 jaar: Nog eens 25 jaar erbij. Foto woor ik in het gereedschopmagazijn sto. De werkplek waar ik de laatste jaren bij de Onderhoudsgroep Verpakken heb gewerkt. Via dit schrijven wil ik al mijn collega's be danken voor de fijne tijd, het plezier en de prettige samenwerking. Bedankt! <0

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 25