nu» *^■*4 V "m 25 jaar Heineken Zoeterwoude, een moment om bij stil te staan. De Zoeterwoudse Brouwerij is na 25 jaar precies zoals het begon: een van de modernste brouwerijen ter wereld waar met behulp van moderne tech nologie ouderwets vakwerk wordt geleverd. Die combinatie vind je ook terug in de Zoeterwoudse cultuur. Een bijzondere mix van zakelijkheid en vriendschappelijkheid. Wij vroegen collega's van het eerste Zoeterwoudse uur herinneringen op te haien. De meesten hebben vanaf het begin in Zoeterwoude gewerkt. Maar allemaal werken zij lang genoeg in Zoeterwoude om te weten wat er veranderd is in de loop der tijden. Zoeterwoude nog in de opbouwfase, deze foto is in 1973 genomen door Loek de Groot fotografie. Naam: William de Jong Functie: Hospitality medewerker Afdeling: Ontvangsten Leeftijd: 42 jaar Een foto von 18 jaar geleden Mijn eerste functie en afdeling: Tapper/kelner in Ontvangstgebouw De Hooiberg. Hoe zag mijn eerste werkplek eruit: Eigenlijk hetzelfde als nu. Mijn leukste herinnering: Mijn eerste maand. Ik ben het meest trots op: Het verloop van mijn carrière. Ik heb altijd een hekel gehad aan: Mensen die zeuren. De grootste verandering in die jaren: Mijn gewicht in verband met diverse luxe bittergarnituren, lunches en diners. Wat had nooit weg mogen gaan: Geen idee. Wat zou ik leuk vinden als er nog eens kwam: Een nieuw ontvangstgebouw. Mijn favoriete collega in al die jaren: Ik heb geen favoriete collega. Ik kan met ie dereen goed opschieten. Heineken Zoeterwoude betekent voor mij: Een prima werkgever dicht bij huis (tien mi nuten fietsen). Wat ik nog eens zou willen worden: Ik zou willen blijven doen wat ik nu doe, maar wel grensverleggend. Mijn wens voor de komende 25 jaar: Veel gezondheid en geluk voor iedereen. Huib Stoof, Rose Hozebroek en William de Jong

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24