PERSOONLIJK Geboorten Uit dienst Huwelijken Buitenland Zoeterwoude Fenne, dochter van dhr. O.C. Snip (Brewing Equipment) Wij zijn heel gelukkig Zo mooi, zo lief, zo klein ons dochtertje, zusje von Jesse geboren 6 maart Z000 Mike, zoon van dhr. I. Piket (DCS) Reda Samir, zoon van dhr. A.Dadi (Verpakken) Casper Cornelis André, zoon van mevr. S.M.H. van Hamond (National Account) Horeca Job, zoon van mevr. J.C.J.M. van den Brink (Administratie H.B. Nijmegen) Stef, zoon van mevr. I.C.M. Van Kronenburg- Kemps (Control H.B. Helmond) Bunnik Arfe en Merve, dochters van dhr. O. Mutlu, (Distributie) Simone, dochter van dhr. M. Stam (Marktbewerkingsteam T.V.) Den Bosch Sam, zoon van mevr. K.C.C.M. Van Doornik- van Lie (Receptie) Amsterdam Yasmina, dochter van dhr. N. Aabbouz (Facility Management) Kate, dochter van dhr. J.M. Den Otter (Heineken Netwerk Services) Thijmen, zoon van mevr. H.RD. Volmer- De Ruiter (Cluster Africa/Middle East) Nederland/Nigeria Leonore Lara Sophie, dochter dhr. W. van Waesberghe na een dienstverband van drie jaar of meer Amsterdam Mw. J.M.F. van den Hogen (Corporate Communication Affairs) Mw. S. Gudde (BIS Competence Centre) Mw. J. Kuyper (C. Marketing International Sponsorships) Zoeterwoude Mw. C.J. Rosmolen (Loopbaanontwikkeling) Mw. M.E.H. Snijders (Packaging Technology, R&D) Dhr. C.G. Arnon (Brouwen) Dhr. A.J. Klaasse Bos (WTB (V/O) Export) Dhr. R.P.M. Heier (P&O Heineken Nederland) Horeca Mw. P.J. Prins-Limburg (H.B. Taptechniek Noord-West (alg.)) Mw. J. Muller (Verkooptelefonie H.B. Zeeland) Bunnik Dhr. W.O.M. van der Mark (Verkoopteam Overige Markten) Den Bosch Dhr. H.M.M.J. Van den Berg (TSV Groep PO-algemeen DD) Zoeterwoude Mw. M.H. Schroef (Secretariaat Support Europe) en Dhr. Rosmalen Wij zijn getrouwd op 20 maart jongstleden in het gemeentehuis von Zoeterwoude, in het bijzijn von ons zoontje Dion en twee getuigen. Het wos een zeer zonnige dog. No de plechtigheid hebben we nog wot foto's in de omgeving gemankt. Op 23 maart zijn we voor twee weken naar Kreta op vakantie gegoon. Dhr. C. Jainandunsing (Verpakken) en Mw. D. Khoesmawatie Brazilië/Cura9ao De heer M. Egeier, thans General Manager Antilliaanse Brouwerij N.V. te Curaqao, is per 1 mei 2000 benoemd tot Regional Manager Cluster Latin America te Rio de Janeiro, Brazilië. Met ingang van dezelfde datum is de heer R.J.J. Voorn, thans Commercial Manager Vietnam Brewery Ltd. te Ho-Chi-Minh City, Vietnam, benoemd tot General Manager Antilliaanse Brouwerij N.V. te Curaqao en volgt hiermee de heer M. Egeier op. De heer P.P. van Styrum, thans Area Export Manager bij Heineken Trading N.V. te Curaqao, zal per 15 april terugkeren naar Nederland. Met ingang van die datum is hij benoemd tot lid van "Order to cash" bij het Star Chain Project bij Heineken Nederland. Als opvolger van de heer Van Styrum is per 1 april 2000 benoemd de heer M. Despian, thans District Manager South Florida bij Heineken USA Inc. te White Plains. Engeland De heer J. E. Veenman is teruggekeerd vanuit Londen, alwaar hij de functie bekleedde van Country Manager United Kingdom. Per 15 april 2000 is hij benoemd in de functie van Gewestelijk Unit Manager N/O-Nederland. Italië De heer T.R.H. Plooij, thans Productie Manager Verpakken bij Heineken Nederland B.V., is per 17 april 2000 benoemd tot Brewery Manager bij Heineken Italia S.p.A. te Comun Nuovo (Bergamo), Italië. Burundi/Rwanda De heer L.C.G. Boots, thans Financial Manager Bralirwa S.A. in Kigali, Rwanda is met ingang van 11 april 2000 benoemd tot Financial Manager Brarudi S.A. in Bujumbura, Burundi. In de opvolging van de heer Boots is voorzien door de benoeming van de heer R.A. Deenstra, thans Internal Auditor bij Bralima S.A.R.L. in Kinshasa, Democratische Republiek Congo per 11 april 2000. Bunnik Dhr. J.H. Volders (Marktbewerkingsteam T.V.) met Mw. A.H. Braam De gegevens voor de rubriek persoonlijk worden geleverd door de desbetreffende P&O-diensten.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20