I 7r hing een gezellige sfeer in de Cambrinuskelder tijdens de receptie van Ad l J en Geert Maurix. Geen familie van elkaar, maar wel goede collega's. Tezamen met hun familie werden zij ontvangen door Wiggert Deelen, subunit- manager Verpakken. Adje Maurix, die afscheid nam van Heineken, werd tijdens de receptie toegesproken door zijn teamleider Appie Veenstra. Daarna nam collega Arnold van der Heijden het woord om Geert Maurix toe te spreken, die zijn 25-jarig jubileum vier de. Vervolgens kregen alle genodigden de gelegen heid om de heren de hand te schudden. Cor van Dorst nam 31 maart afscheid na een carrière van 36 jaar bij Heineken Brouwerijen Midden- Brabant. Er waren vele klanten, collega's, vrienden en familie die tijdens de gezellige receptie in café De Postduif te Schaik af scheid namen van Cor. Zijn broer, Marinus van Dorst en een vriend spraken Cor vol lof toe. ij de Brand Bierbrouwerij in Wijlre werden op 7 en 8 april de 17e Internationale Bier- en Verzamelaarsdagen van de Bier- en Verzame- laarsverening BAV gehouden. Verzamelaars van allerlei bier- en brouwerijartikelen zoals viltjes, glazen, etiket ten, flessen en reclameborden konden hier naar harte lust rondneuzen. Deze ruilbeurs van bierartikelen is de omvangrijkste in haar soort in Nederland en daardoor uniek. *g*\e Heineken-stallen in Amsterdam i hadden van 16 maart tot en met 26 JLmaart een uniek bezoek van 'La cu- adra de Sevilla'. La cuadra de Sevilla is een rijschool uit het Spaanse Andalusië. Twee paarden (Andalusiërs) uit dit gezelschap speelden een rol in de Opera Carmen in het Koninklijk theater Carré in Amsterdam. Uiteraard waren ze in de Heineken-stallen be reid om onderdak, verzorging en de nodige hulp te bieden. Op 23 maart nam Wolfgang Barthel na 30 jaar afscheid van Vrumona in de bedrijfs kantine. Wolfgang werd on der andere toegesproken door Ruud van der Eijnden en werd overstroomd door vriendelijke woorden en ca deaus. f Teineken Horizons in de t Amsterdamse RAI vormt JL JL voor de tweede keer het pompende hart van de Nederlandse partyscene tijdens de Koninginne nacht. De eerste Heineken Horizons trok meer dan tienduizend bezoekers. Na uitbreiding van de capaciteit biedt de organisatie een evenement waar ruimte en muziek is voor vijftiendui zend danceliefhebbers. Omdat de in ternationale dance-scene zich razend snel ontwikkelt en inmiddels vele stromingen kent, zijn er drie geschei den dance-areas ingericht. Hier wor den de verschillende atmosferen door de DJ's, VJ's en MC's naar het hoogste plan getild.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 17