I IUI vvvlUIV Hei Society in nieuw tenue ^©dastie: Coiiny Vet Foto's: diversen Vers van 't Vat kent sinds een jaar een nieuwe formule, ledereen is inmiddels bekend met de nieuwe vormgeving en opzet. We vinden het als redactie belangrijk om te weten wat u van het blad vindt en zijn daarom bezig met het voorbereiden van een lezersonderzoek. Dat zal later dit jaar plaatshebben. Vooruitlopend daarop, hebben we nu ai besloten de vormgeving van de rubriek 'Hei' Society te veranderen. Aanleiding daar voor zijn de vele reacties die we binnenkregen op de lay out tot nu toe. De meesten vonden de rubriek slecht leesbaar. We hopen dat u de nieuwe vormgeving toegankelijker vindt uim 25 jaar geleden werd Josephine van Walbeek benaderd door Adrie Rijnbeek (nu vertegenwoordiger Unit Houten) om te komen werken bij de Dranken handel in Ouderkerk a/d Amstel. Na enige twijfel heeft ze dat gedaan en ze is hem daarvoor nog steeds dankbaar. Dit is niet de enige reden waarom Josephine de Amstel Vriendschaps trofee aan Adrie geeft. "Adrie is een gezellig- heidsdier", zegt Josephine, "hij is erg populair bij de caféhouders én collega's." Peter Everts, hoofdredacteur a.i. m illem Witters kreeg 10 maart jongst leden uit handen van algemeen directeur Erik Korthals Altes een Pieter Pils. Willem was 3 maart 2000 officieel 40 jaar in dienst van Heineken. Hij begon destijds bij Drankenhandel Van den Akker- Haring B.V. te Den Haag. In 1977 werd deze overgenomen door Heineken. Willems huidige functie is Medewerker Werkplekservice bij Office Management (voorheen Interne Dienst) in Zoeter- woude. Op 24 februari jongstleden nam Jan van der Zande na ongeveer 33 dienstjaren op informele wijze afscheid van Heineken. Jan en zijn vrouw Nel zijn jarenlang als expatriates uitge zonden geweest naar verschillende locaties. Zo hebben zij 22 jaar in Afrika 'vertoefd', waar Jan zich met zijn gebrui kelijke inzet en enthousiasme van zijn taak gekweten heeft. Natuurlijk onder steund door Nel. Op de bewuste dag was er de mogelijkheid het glas te heffen tijdens een kleine doch gezellige receptie in de Koperen Ketel te Zoeterwoude. Daarna hebben Jan en Nel de avond door gebracht met vrienden in een restaurant. Aan de foto te zien gaan Jan en Nel met veel plezier hun toekomst tegemoet. ieter van Veldhoven, taakteammedewerker bin nen het team Colonne 12, wilde aanvankelijk zijn 25- jarige jubileum in maart op de alterna tieve wijze vieren, maar hij bedacht zich omdat hij nu de gelegenheid had om én zijn collega's én zijn familie, vrienden en kennissen gezamenlijk te ontvangen. Na de officiële toespraak van zijn teamleider Anita de Backer begon de drukbezochte en gezellige receptie in de Cambrinuskelder. Op 29 maart werden er in de diverse Neder landse vestigingen van de Heineken-organisatie verkie zingen gehouden voor de onder nemingsraden. Niet voor alle OR-en waren er verkiezingen nodig. Een aantal onderne mingsraden heeft namelijk evenveel zetels als kandidaten. Op de foto ziet u de verkie zingen in Den Bosch. Meer over de verkiezingen in het volgende nummer van Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 16