HEINEKEN OLDTIMER TOERTOCHT II "AMPT VAN NIJKERK' BERJSNCAMPEHWEG 4. 3861 MC NLJKERK (GLD) .'V - 5,f Brand- In het vorige nummer van Vers van 't Vat kreeg u op de midden pagina al een voorproefje van het nieuwe Brand-krat, dat 1 februari in de markt is geïntroduceerd. Een bijzonder krat, vooral omdat, in tegenstelling tot andere kratten, het Brand-krat aan de lange zijde afwijkt van de korte zijde. Op de lange zijde staat een uit vergroot deel van het Brand-logo tezamen met het verhaal dat het ontstaan van de Brand bierbrouwerij vertelt... "Rond 1300 ontstaat in de heerlijkheid Wijlre, in het hart van het Zuidlimburgse heuvelland, een brouwerij die in 1871 eigendom wordt van Frederik Edmund Brand." Op zaterdag 13 mei aanstaande wordt de tweede Heineken Toertocht voor 'old timers' gereden. De organisatie van dit evenement ligt in handen van de winnaars van vorig jaar, Michiel de Vreede en Paul Hamers. Zij worden hierbij geholpen door Cees de Jager, die hier heel veel ervaring mee heeft. De tocht is in principe bedoeld voor Heineken-collega's die in het bezit zijn van een klassieker. De auto hoeft echter niet per se 25 jaar oud te zijn. De route, die dit jaar ongeveer 75 kilometer lang is, leidt de deelnemers over de Veluwe, een prachtig gebied, zeker in het voor jaar. De rit wordt gereden volgens het "bolletje-pijltje-systeem". Daarbij is een route op eenvoudige wijze op een kaart getekend. Ervaring met dit systeem is niet vereist, maar een goede kaartlezer is wel handig! Om 10 uur staat de kof fie klaar en een uur later klinkt het startschot voor de eerste deelnemer. Onderweg wacht de deelnemers ook nog een verrassing! Inschrijfformulieren vindt u op het Browse- HUIS en zijn te verkrijgen bij C. de Jager en M.M. de Vreede. Wie belangstelling heeft kan zich vóór 1 mei 2000 opgeven door het inschrijfformulier te retourneren en 30,- per persoon over te maken op girorekening 1986456 ten name van M. de Vreede te Noordwijk. Van het inschrijfgeld worden alle kosten betaald, inclusief de gezamenlijke maaltijd na afloop. Na inschrijving krijgt iedereen automatisch meer informatie, inclusief een kaartje met de routebeschrijving naar het startpunt. Met deze tekst benadrukt Brand de herkomst en traditie waarmee het merk groot is geworden. Op de korte kant van het krat staat het volledige logo. Om het geheel af te maken, mocht natuurlijk het inmiddels beproefde handvat in het midden van het krat niet ontbre ken. Voordat het krat werd geïntroduceerd is het uitgebreid in heel Nederland getest, waarbij het met name ging om het bereiken van een optimale premium uitstraling. Uiteindelijk is de consument van mening dat dit gekozen design het premium karakter van Brand bier het beste onderstreept. Bij de start van de introductie waren er op de voorpagina van alle nationale dagbladen kleine, full colour Brand kratjes te zien. Deze unieke en opvallende manier van adverti sing zorgden onmiddelijk voor een grote bekendheid van het nieuwe Brand krat. Het vervolg van de introductie wordt ondersteund door een tv-commercial. De grootste reclame is echter het krat zelf, een mooi krat voor een prachtig bier. Wilma Gertenaar I Heinekei U herinnert het zich vast nog wel de 'Heineken talking can-wedstrijd' van vorig jaar zomer. Duizend stuks 50cl blikken waren niet gevuld met bier, maar voorzien van een speciale chip. Wie het blik openmaakte, kreeg te horen dat hij of zij een prijs had gewonnen. Alle consumenten, die zo'n blik hebben gehad, ontvingen een leuk 'feestpakket' en daarbij zat ook een deelnameformulier met de bedoe ling een zo leuk mogelijk feest te verzinnen. Het origineelste idee zou worden uitgevoerd. Het leukste idee is ingezonden door Arnold de Blaauw uit Zevenaar. Hij verzon een soort 'liftenfeest' met de bedoeling om met behulp van de lift van het ene feest naar het andere feest te liften. Onze Heineken Brouwerij Evenementen Service heeft dit allemaal in samenwerking met de Hospitality medewerker(st)ers van het ontvangstcentrum kunnen waar maken. De liften waren helemaal in stijl aangekleed en op de tweede verdieping was een echte Top-40 disco en op de vijfde verdieping een fantastisch da meskwartet dat klassiek, wals en rum ba speelde op viool, cello, drum en or gel. De prijswinnaar wist totaal niet waar het feest werd gehouden. Hij wist wel dat hij tezamen met zeventig vrienden en kennissen met een bus werd opge haald, maar waar de reis naartoe ging

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 8