ROTTERDAM i i i >0 you ón lu an IM -.«an&ssi i VOETBAL JLT3E n 6k' lm uriu Murphy's I atv op ii, Vers van 't V Heineken Ne, Het verschijn wordt geschrei Hoofdredac Peter Everts Tel 071 545 Eindredactie Lasswell Cor Wilma Gertei Marguerite d Yvonne van S Conny Vet Tel 0182 - 6 Fax 0182 - 6 E-mail versv; Redactie-ad Lasswell Cor Noordkade 4 2741 EW Wc Vormgeving The Concept Offset ServiJ Intranetsite HTTP://Brow Deadline VV verschijnt in Overname vt gedeeltelijke slechts toegest toestemming Tiier cca kort verslag van de tot dusverre door onze beide elftallen gespeelde competitiewedstrijden. Het tweede komt missehen ditmaal wat in de verdruk king, maar dat zal een volgende maal beter zijn. H.B.B. I. 11/9. H.B.B.Kortenaer I 00. In deze wedstrijd was duidelijk te zien, dat wij geheel onvoorbereid ten tonele verschenen. Ondanks onze doorlopende meerderheid konden wij er slechts éénmaal in slagen het doel der tegenpartij te doorboren. Om mysterieuze redenen werd dit doelpunt evenwel door de scheids rechter geannuleerd. 18/9. SportvogelsH.B.B. 02. Deze wedstrijd werd door ons veel beter gespeeld en verdiend ge wonnen. Het was eer prettige partij ondanks het verafgelegen terrein (Chavl. Lagedijk). 25/9. H.B.B.Babberspolder 61. Ook ditmaal werd door H.B.B. goed gespeeld. Ondanks de grote uitslag was Babberspolder heus niet zwak, maar de verstandhouding in het veld was bij hen niet goed. Even leek het erop, tc?n B. een tegenpunt maakte, dat zij zich zouden herstellen, doch toen H.B.B. weer doelpuntte was de fut er bij hen uit en maakten wij het halve dozijn vol. 2/10. HageroH.B.B. 01. In een spannende wed strijd, waarin wij meer in de aanval waren, kwamen wij maar net met de hakken over de sloot. In de voorhoede wilde het niet vlotten en de kansen om doelpunten te maken waren legio. Met onze 10 mochten wij nog blij zijn, want de uitvallen van Hagero waren zeer gevaarlijk. 9/10. H.B.B.Rood Groen 21. Deze twee oude tegenstanders hebben op Duivestein een aardig par tijtje weggegeven, waarin tot het laatst de uitslag in hoge mate onzeker was. Reeds voor de rust nam H.B.B. de leiding, doch na de rust maakte R.G. gelijk. Ongeveer 10 minuten voor het einde nam H.B.B. weer de leiding, welke zij niet meer afstond, 16/10. H.B.B.—P.S.B. 2—1. P.S.B. heeft in deze wedstrijd laten zien, dat zij in het geheel niet be vreesd was voor H.B.B., ondanks het verschil op dn ranglijst. Wij hebben hard moeten vechten om onze 20 voorsprong te krijgen en toen P.S.B. tegen- scoorde moesten wij alle zeilen bijzetten om onze voorsprong te behouden. 30/10. R.V.V.B.H.B.B. 11. De strijd tussen de no's 1 en 2 is wel spannend maar niet mooi geweest. Ons zwakste deel was de voorhoede, die van de ge boden kansen niet wist te profiteren. De voorhoed*; van R.V.V.B. was veel beweeglijker, doch onze achterhoede had er goed het oog in. Met de rust was de stand dubbel blank. Na de rust werd R.V.V.B. iets sterker en een kwartier voor het einde maakte het een doelpunt. H.B.B. gooide er een schepje op en zowaar enkele minuten voor het einde scoor den wij uit een scrimmage de gelijkmaker, waardoor wij aan de kop van de ranglijst bleven. 13/11. D.C.B.—H.B.B. 1—4. Aan de Schulpweg hebben wij tegen een onvolledig D.C.B. een aardige partij gespeeld. Met de storm mee scoorden wij 1 doelpunt, zodat er met half-time van het eind resultaat nog niets te zeggen viel. Na de rust echter maakten wij direct 2 goaltjes, zodat wij een veilige voorsprong hadden. Toen D.C.B. een kwartier voor het einde tegenscoorde kwam er nog even spanning, doch een 4e doelpunt van ons besliste de strijd. 27/11. Grijsoord (Oude Tonge)H.B.B. 21. Ons uitstapje naar Oude Tonge heeft geen succes opge leverd; wij kregen daar onze eerste nederlaag te slikken. Gewapend met een koffer met brood ver trokken wij om half 12 met de stoomtram uit de Rosestraat. Daar wij onderweg oponthoud hadden, arriveerden wij pas om kwart over twee in Oude Tonge, zodat wij om half 3 konden beginnen. Het veld geleek een knollentuin met voor de doelen een meertje. Tegen het harde trappen en sjouwen van Grijsoord stelden wij meer een technisch spelletje, wat echter op dit veld niet tot zijn recht kwam. Uit een vrije schop scoorden wij voor de rust het enige doelpunt. Na de rust gooide Grijsoord er nog een schepje op en kwam onze verdediging onder zware druk te staan. Toen een onzer verdedigers op de keeper terugspeelde, bleef de bal in de modder steken en de midvoor was er als de kippen bij om de gelijkmaker te scoren. Ca. 10 minuten voor het einde was wederom de gladheid oorzaak dat Grijsoord een doelpunt maakte en dat gaf de doorslag. Onze keeper raakte gebles seerd en wij speelden met 10 maats verder. In de laatste minuut ontkwam het doel van Grijsoord nog aan doorboring, toen de bal er vlak naast rolde. De keeper van Grijsoord was best. Het was een harde wedstrijd, waarbij de scheidsrechter wel wat te veel door de vingers zag. Een gelijk spel was een betere verhouding geweest. Er was veel publiek. 8/1. H.B.B.Hagero 41. De returnwedstrijd tegen Hagero is veel beter gespeeld dan de eerste. Onze ploeg deed het aardig en de overwinning was dik verdiend. Hagero was echter niet compleet, waaraan de hoge uitslag voor een goed deel was toe te schrijven. KortenaerH.B.B. 33. Dit was een zeer goede wedstrijd, welke in de beste verstandhouding werd gespeeld. Reeds na 5 minuten stonden wij met 141 voor toen de scheisdrechter ons een strafschop toe kende, welke werd benut. Beide partijen wogen goed tegen elkaar op en er werd goed gespeeld. Met een prachtig schot maakte Kortenaer gelijk en even later werd het 21. Nog voor de rust echter brach ten wij de stand op 2—2. Na de hervatting pakten wij direct flink aan en scoorden wij ons derde doel punt, doch 10 minuten voor het einde was de stand weer gelijk en zo bleef het. Bij deze wedstrijd kwa men 2 onzer spelers te laat! Rood GroenH.B.B. 11. Ook de returnwedstrijd tegen onze buren is weer spannend en hard ge weest. In 't veld speelden wij veel beter, maar doel punten bleven uit. Voor de rust wisten wij met een mooi schot de leiding te nemen. Na de rust gaven wij elkaar weer niet veel toe. Toch wist Rood Groen gelijk te maken. Onze voorhoede was niet erg op dreef. H.B.B.Grijsoord 32. Deze belangrijke wedstrijd is door ons verdiend gewonnen. Direct na het begin scoorden wij 10, spoedig gevolgd door een tweede doelpunt. H.B.B. bleef met de wind mee in de meer derheid en nog voor de rust maakten wij met een schitterend doelpunt 30. Grijsoord gooide na de rust alles op de aanval, en spoedig was de stand 31 en vlak hierna door middel van een strafschop 32. Grijsoord vocht voor de gelijkmaker, doch onze achterhoede hield stand, zodat wij tot het einde de score op 32 konden houden. In deze wedstrijd viel het uithoudingsvermogen van H.B.B. op. H.B.B.Index 41. Ook deze wedstrijd werd ver diend door ons gewonnen, doch Index gaf aardig partij. Wij maakten nog een vijfde doelpunt, maai de scheidsrechter had dit niet geconstateerd, daar er een gat in het net was. 12 dat de consument er nog meer van kan ge- een lekkere fruitige light orange voor jonge nieten. Zo krijgen Sisi Orange en Sisi Orange volwassenen. Kortom, twee nieuwe dorstles Light een tikkie limoen. Sisi No Bubbles sers waarvan je eindeloos kunt genieten, krijgt een tikkie meer vitamine C, Sisi Action een tikkie multivitaminen en druivensuiker Letty Stolze, Brandmanager Sist

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 40