Bolwerk Jaarcijfers Heineken N.V. Interview Peter van Campen, Hoofd Thuisverbruik Heineken Nederland Sterk beursaandeel tijdens ROKA Heineken Oldtimer toertocht II 7UP in nieuw jasje PR belicht; Public Affairs; Geknipt Historisch genieten in Kasteel Maurick in Vught Supply Chain Planning De Momentopname Hei Society De schakels krijgen vorm, Supply Chain Persoonlijk Recepties; Ideeënbus Amstel Lentebock; Geachte Consumentenservice Samen winnen door georganiseerde Inkoop Murphy's Law op internet Colofon; Sisi tikkie nieuw Ij Groen gevoel H Nu naast Zwitserland, Duitsland en isSÜ Ierland ook Nederland het groene W krat heeft geïntroduceerd, mogen r we de groene doos niet vergeten. tSfc I Deze staat op markten in Afrika, bij B straatventers in Azië, gekoeld op de stranden in het Caraïbisch gebied, in magazijnen in Zuid-Amerika en op vele andere plaatsen. Het Heineken-gevoel wordt nooit beter vertolkt dan wanneer je aankomt op de plaats van bestemming en je daar in een lokale omgeving onze groene doos aantreft. De samenwerking tussen Heineken Nederland en Export was in het afgelopen jaar zeer goed, hetgeen direct resulteerde in een betere planning en forecasting. De organisaties zullen door het nieuwe Supply Chain- denken nog dichter naar elkaar kunnen toegroeien, wat onze positie in markten alleen maar zal versterken. Het Heineken Export-volume is het afgelopen jaar weer sterk gegroeid, maar de concurrentie wordt heviger en professioneler. In 2000 zal de Export-organisatie zich richten op een intensievere samenwerking met onze distributeurs. Zij hebben met de Customer Service Teams nu één aanspreekpunt en kunnen met XportNet, via internet, inmiddels direct orders invoeren in onze systemen. Onze relatie zal zich ook verstevigen door het focussen van de Export-organisatie op de, wat wij noemen, value chain. Om de distributeurs beter te kunnen ondersteunen in hun marketing-, verkoop- en distributie-activiteiten, zullen er speciale programma's worden ontwikkeld. In diverse landen wordt de vraag naar specifieke verpak kingen voor diverse soorten verkooppunten steeds groter. Samen met Productie dienen we de balans tussen flexibiliteit en efficiënte productieruns te vinden. Want dat groene flesje, uit die groene doos, zomaar op een plek, ergens in een hand, in een vreemd land, geeft ons toch even dat groene Heineken-gevoel. Mare Bolland, Directeur Export

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 2