In memoriam Bedankt! Overleden PUM-nieuws I Danny Fea Op dinsdag 1 februari 2000 is Danny Fea overleden. Danny werkte als Chief Engineer bij Vietnam Breweries Ltd. Danny werd slechts 52 jaar. Op 1 november 1989 trad hij in dienst van Heineken. Spoedig daarna wer den Danny en zijn vrouw Diane uitgezonden naar Brazzaville. Eind 1993 volgde een over plaatsing naar Bujumbura en begin 1997 ver ruilden ze het Afrikaanse voor het Aziatische. Een nieuwe uitdaging wachtte Danny op de nog vrij nieuwe brouwerij in Ho Chi Minh City. Danny en Diane moesten in het begin erg wen nen. Immers, tot nu toe was Danny alleen in Afrika werkzaam geweest; zowel voor Heineken als voor zijn vroegere werkgevers. Hij kon het op de diverse standplaatsen goed vinden met de lokale medewerkers met wie hij goede con tacten onderhield. Alhoewel Danny maar twee en een halfjaar bij VBL heeft kunnen werken, heeft hij ook hier een blijvende invloed gehad. Danny wilde na zijn uitzending naar Vietnam graag terug naar Afrika om daar over te bren gen wat hij in Vietnam had geleerd. Terug naar Afrika... het continent waar Danny en Diane zich zo thuis voelden. Helaas is dat er niet meer van gekomen. Bijna een jaar geleden werd Danny ziek; later openbaarde zich dat zijn ziekte ernstig was. Danny bleef strijdlustig maar moest uiteinde lijk de ongelijke strijd toch opgeven. Op 7 februari hebben wij tijdens een indruk wekkende plechtigheid afscheid genomen van Danny. We zullen zijn warme persoonlijkheid erg missen en we herinneren ons Danny als een bijzonder mens, een fijne expatriate colle ga, iemand die altijd voor iedereen klaar stond. We wensen Diane veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's PDI en PP&C bij Heineken en in 1990 ging hij in de HIR. Piet bleef echter niet stil zitten, maar was erg actief binnen de parochie en bij de nierpatiën tenvereniging, bovendien was hij een handige klusser die voor iedereen klaarstond. Eind 1999 begon zijn donornier af te stoten en daarnaast werd bij Piet een ongeneeslijke ziekte geconstateerd die hem dus fataal is ge worden. Met Piet van Rooij is een markante persoonlijkheid verdwenen. De Bossche brou werij wenst zijn vrouw Doortje en hun kinderen veel sterkte toe. Brouwerij Den Bosch Op 22 februari 2000 is de heer W. Mesu f66 jaar) overleden. De heer W. Mesu is op 3 juni 1957 in dienst getreden bij drankenhandel Middelburg. Hij is op 1 februari 1999 met pen sioen gegaan. Op 11 februari 2000 is de heer M. Voorhout, (90 jaar) overleden. De heer M. Voorhout is op 1 februari 1970 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 februari 1975 met pen sioen gegaan. Op 26 februari 2000 is de heer P. van der Veen (73 jaar) overleden. De heer P. van der Veen is op 15 september 1960 in dienst ge treden bij drankenhandel Jouse. Hij is op 1 ok tober 1991 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet. Mede namens mijn zonen wil ik de collega's van Rini van der Beek hartelijk bedanken voor hun belangstelling tijdens zijn ziekte. Een bij zonder woord van dank aan Rien Maas en Jack Snijder, die door hun regelmatige bezoeken Rini op de hoogte hielden van het reilen en zeilen bij Heineken. Die bezoeken hebben Rini erg goed gedaan. De grote belangstelling bij zijn uitvaartdienst, de vele bloemen, waaron der het bloemstuk van Heineken, en de vele kaarten en blijken van medeleven van colle ga's en oud-collega's zijn voor ons een grote steun geweest. Nolly van der Beek-Cheizoo Graag wil ik iedereen, die mijn afscheidsre ceptie op 4 februari jl. tot een onvergetelijk feest heeft gemaakt, heel hartelijk danken. Ik heb het ontzettend gezellig gevonden dat er zoveel vrienden en vriendinnen, ook nog van jaren geleden, een borrel kwamen drinken. Heel veel dank ook voor de fantastische ca deaus, bloemen en vele goede wensen, die ik per post of per mail kreeg. Miep van Dijk De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Piet van Rooij Op 17 januari 2000 overleed op 64 jarige leeftijd de heer Piet van Rooij. Piet trad in 1957 in dienst als assistent op de afdeling Expeditie in Den Bosch en ging na een interne reorganisatie in 1960 naar de Boekhouding aldaar. In 1967 werd Piet overgeplaatst naar Rotterdam, daar was hij belast met de Bierdebiteuren Binnenland. Per 1 juli 1979 werd hij benoemd tot Chef de Bureau Horecagebied West Brabant/Zeeland. In 1984 werd Piet gedetacheerd in België waar hij werkzaam was als Hoofd Verkoop Binnendienst op het verkoopkantoor van Heineken in Antwerpen. In 1986 kwam Piet weer terug naar Den Bosch, naar de Plaatselijke Administratie. Een nierziekte maakte een einde aan zijn carrière Medewerkers van de vestiging Zoeterwoude opgelet. In verband met de komende feestdagen sluit het Personeels Uitgifte Magazijn in Zoeterwoude op de volgende data zijn deuren: vrijdag 21 april (Goede Vrijdag) vrijdag 5 mei (Bevrijdingsdag) vrijdag 2 juni (dag na Hemelvaart)

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21