PERSOONLIJK Geboorten Detacheringen Huwelijken Uit dienst Buitenland Horeca Hidde, zoon van D.J. Bakker (Control H.B. Utrecht) Maurits, zoon van E.J.G. Hamel (National Account Management Horeca) Cis, dochter van A.H. Boersma (Verkoop H.B. Drenthe) Stéphanie, dochter van J.F. van der Klaauw (Marketing Services Horeca) Den Bosch Floris, zoon van F.F.M.M. Donders (B-Team 5B) Zoeterwoude llja, zoon van E. de Haas (Zoeff-project, Operationele Planning) Glenn, zoon van J. Kokkedee (Brouwen) Nina Susanne, dochter van J.W. Wesselink (Verpakken) Dylan, zoon van P.N.L. Grundmann (DCS Algemeen) Maddie, dochter van R.J.A.A. Meesters (Regionale Verkoop) Shanna, dochter van E. Romein (National Account) Argentinië De heer M. Sigueros is per 15 maart 2000 vanuit El Aguila Madrid voor een periode van 6 maanden gedetacheerd bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. te Buenos Aires, Argentinië, in de functie van Management Trainee. Nederland Mevrouw S. Heil is per 20 maart 2000 vanuit Heineken USA Inc. gedetacheerd bij Heineken Nederland B.V. te Zoeterwoude, alwaar zij de functie vervult van Consultant Supply Chain voor een periode van ongeveer 6 maanden. USA De heer J.A. Smit, Management Trainee IT/Marketing, is met ingang van 11 maart 2000 voor een periode van 3 maanden gede tacheerd bij Cluster Caribbean Central America te Miami, USA. na een dienstverband langer dan drie jaar Horeca Dhr. H.C. Prins (H.B. Utrecht) Dhr. R.G.A. Nuis (Verkoop H.B. Holland-Zuid) Den Bosch Mw. A. Disco-Verhoef Beheer Ondersteuning) Zoeterwoude Mw. J.J. Ditewig (Public Relations) en dhr. P. van Hofwegen Dhr VZ.J.M. Janszen (Productie Bier Technische Zaken) en Mw. A. Stein Italië/Spanje De heer P. Perron, voorheen General Manager van Heineken Italia S.p.A., is per 27 januari 2000 benoemd als President van onze onder nemingen in Spanje. Met ingang van dezelfde datum is de heer J.F.M.L. van Boxmeer, voorheen General Manager van Zywiec S.A. Brouwerij in Polen, benoemd tot General Manager van Heineken Italia S.p.A. in Milaan. Taiwan De heer Chu Chun Ho, voorheen Sales Manager Heineken Hong Kong, is met ingang van 1 maart 2000 benoemd tot Export Manager bij Heineken Brouwerijen Taiwan B.V. in Taipei. Nigeria De heer W.J.J.M. van Waesberghe, thans Knowledge Coördinator bij Heineken Nederlands Beheer B.V., Zoeterwoude, zal met ingang van 1 april 2000 worden uitgezonden naar Nigerian Brewery Plc., Lagos, Nigeria in de Dhr. M.C.A. Van Hamond (Heineken Fanfare) functie van Technological Controller. Op woensdag 19 januari 2000 werd ons gezin uitgebreid met een dochter ge naamd Shanna. Ze kwam 10 dagen later dan de uitgerekende datum, maar ze was het wachten waard. Na vele uren hard werken door haar moeder kwam ze ter wereld. Ze is een mooie gezonde baby van 8 pond. Haar zus Celine van 3,5 jaar oud is apetrots en Shanna wordt bedolven door kusjes van haar grote zus. Voor de vader breken er zware tijden aan met een gezin met daarin 3 dames. Het zal vechten worden om Studio Sport te mogen zien. Sanne, dochter van J.C. van der Kooij (DHS/Copy Center) Daan, zoon van W.F. Cornelissen (Product Quality) Nederland/Cura$ao Niek, zoon van B.N. Haarsma Frankrijk Jennifer Shema Isabelle, dochter van B.O.P.P. Serckx. België/Democratische Republiek Congo Morgan Cécile Luc, dochter van dhr. M.M.M. Busain Zoeterwoude Dhr. P. Doorackers (Verpakken) Mw. J.C.A. Klein (P&O Stafdiensten) Dhr. A.C. Bosma (General Expense Services) Dhr. E.C.R.H. Eijkelberg (Packaging Technology) Israël De heer J. van Roon, thans International Brand Manager Amstel te Amsterdam, is met ingang van 1 april 2000 benoemd in de functie van Commercial Manager Beer Business Unit bij Tempo Beer Industries Ltd te Netanya, Israël. Per 27 maart 2000 is de heer G. Slootweg, thans Brewery Manager Brasseries Heineken S.A. te Marseille, Frankrijk, benoemd in de func tie van Technical Director Beer Business Unit bij Tempo Beer Industries Ltd. te Netanya, Israël. Ghana/Nigeria Met ingang van 15 april 2000 is de heer S.B.J. Jansen, thans Brewery Manager Tempo Beer Industries te Netanya, Israël benoemd tot Brewery Manager Ghana Breweries Ltd. te Kumasi, Ghana. De heer Jansen volgt hiermee de heer G.P. Vogtlander op, die per 1 mei 2000 is benoemd in de functie van Brewery Manager Nigerian Breweries Plc. te Ibadan, Nigeria. Amsterdam Boudewijn, zoon van R.T.G.J. Neijenhof (Corporate Legal Business Affairs)

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20