wijze afscheid genomen van Herman Muitjens. Herman heeft 45 jaar, 6 maanden en 6 dagen bij de brouwerij gewerkt! Na een rondrit in een Bentley wer den Tiny en Herman aan de voordeur welkom geheten door alle collega's. Herman werd voor de receptie toegesproken door de vestigingsmanager Peter van Besouw. Peter roemde Herman's doorzettingsvermogen, vakmanschap en zijn jarenlange inzet in de verschillende ondernemingsraden. Herman dankte zijn collega's voor de gulle giften en gaf als overpeinzing mee dat er de laatste jaren een grote verbetering in het samenwerken heeft plaatsgevonden. Dat was iedereen op de zeer drukbezochte Maastrichtse receptie van harte met hem eens. Ondanks het feit dat de brouwerij bijna uit haar voegen barstte, kon een optreden van de Wiecker Fanfare de feestvreugde nog verhogen. De geruchten gaan dat het erg laat is geworden in de Ridderzaal... Herman en Tiny Heineken Technisch Beheer (tegenwoordig Heineken Technical Services) in Zoeterwoude. Daarnaast was hij voor Nederland vertegenwoordiger in de European Brewery Convention, waarvan hij later vice-president werd. Het feest werd gevierd in het huis van een van de twee zoons van het echtpaar. "Als je al 86 jaar bent moet je zoiets niet zelf meer willen organiseren." Gevraagd naar het geheim van zestig huwelijksjaren, zegt de heer Gombert lachend: "Hard werken! En heel oud worden. Overigens hebben we van Heineken-zijde heel veel attenties ontvangen ter gelegenheid van ons huwelijk, ledereen heel erg bedankt daarvoor!" Bij deze. 0 Maandag 28 februari werd het laatste regionaal verkoop- en distributiecentrum geopend. Heineken Brouwerijen Rijnland in Noordwijk werd officieel gelanceerd door 'buurman' Wubbo Ockels. De heer Ockels is tegenwoordig verbonden aan het European Society van een aantal nieuwe machines pakte Verpakken in Zoeterwoude op woensdag 9 februari flink uit. Alle medewerkers in Zoeterwoude kregen één dag de kans deel te nemen aan een speciale rondleiding door de brouwerij. Deze rondleidingen werden verzorgd door brouwerij-medewerkers. Kennis uit de eerste hand zogezegd. Ze hebben het wel geweten daar in Zoeterwoude. 240 mensen werden in groepen van 12 rondgeleid. Een erg geïnteresseerd publiek, dat bleek ook wel uit het feit dat de gemiddelde rondleiding op z'n minst een half uur uitliep. 9 Het werd warmdraaien voor de vele aanwezigen voor car naval tijdens de afscheidsreceptie van Jan Monden op 18 februari jongstleden in Partycentrum De Kroon in Breda. Jan, zelf actief in het carnavalsge- beuren, ontving uit handen van de stadsprins een volle winkelwagen met zijn eigen merk soep. Weer eens iets anders dan een biertje!

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 17