i Redactie: Conny Vet J. De Open Dagen op 7 en 8 februari waren voor de Heineken Brouwerijen Nijmegen - al zeggen ze dat zelf - een enorm succes. Op maandag mochten ze zo'n 750 gasten verwelkomen en op dinsdag ruim 400. Onder de gasten op maandag waren onder anderen de heer Philip de Ridder en de heer Dick Hageman, die de unitmanager de heer Nico de Mol complimenteerden met de goede opkomst en organisatie. "De sfeer zat er op beide dagen goed in, mede door toedoen van het Nijmeegse muziekkwartet 'Die Vier', dat met zijn vertolkingen van 'het levenslied' menig voetje van de vloer kreeg" vertelt Petra Hanraets. "De acties van de diverse leveranciers werden luidkeels omgeroepen door een stadsomroeper in vol ornaat. Kortom: de gasten hebben volop genoten, waardoor we als unit kunnen terugkijken op een paar mooie dagen!" 2 Stadsbrouwerij De Ridder heeft op 18 februari op daverende het ga jullie beiden goed! 3 Rob van Leendert, voorheen werkzaam als directeur Horeca van Brand Bierbrouwerij, is per 1 maart 2000 be noemd tot directeur Horeca Heineken Nederland B.V. Rob volgt in zijn nieuwe functie Philip de Ridder op. 4 Op 4 februari jongstleden nam Miep van Dijk, Travelmanager Amsterdam, na 37 dienstjaren afscheid van Heineken. Op die dag werd Miep samen met haar naaste collega Annemarie door een chauffeur van huis opgehaald. Het was een luxe rit, met zelfs champagne. De receptie was drukbezocht en gezellig. Tot slot richtte Miep een dankwoord aan de vele collega's, oud-collega's en relaties. 5 De heer en mevrouw Gombert vierden 12 februari jl. hun 60-jarige bruiloft. De heer Gombert heeft vele jaren voor Heineken gewerkt. Eerst als bedrijfsleider in Rotterdam en Amsterdam. Later was hij onder meer bedrijfsleider in Singapore en directeur Space and Technology Centre (Estec) in Noordwijk. Hij doet daar onderzoek naar alternatieve duurzame energie. Ter gelegenheid van de opening over handigde regiodirecteur Lex Ritman Wubbo Ockels een cheque om dit onderzoek te steunen. Naast dit officiële gedeelte was er naar goed Heineken-ge- bruik natuurlijk nog een groots feest waarvan alle aanwezigen volop genoten. 7 St. Patrick's Day is sinds jaar en dag een bruisend feest in Ierland en Amerika. Zo vindt in New York ter gelegenheid van St. Patrick's Day jaarlijks een van de grootste parades ter wereld plaats. Ook in Nederland wordt de feestdag steeds populairder. In diverse Nederlandse Murphy's Pubs was het 17 maart dan ook groot feest. Uiteraard werd er ook een goed glas Murphy's gedronken. 8 Verpakken Pakt Uit. Vanwege het opleveren van de verschillende nieuwe ruimtes en het in gebruik nemen

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 16