Gezocht: anekdotes uit de oude doos Dr Pepper op huisbezoek In april is het vijftig jaar geleden dat de eerste Vers van 't Vat verscheen. Reden voor de redactie om extra aandacht te schenken aan dit bijzondere jubileum. Dat willen we doen aan de hand van anekdotes uit de beginjaren van ons blad, de jaren vijftig. Heeft u wel eens in die tijd voor Vers van 't Vat geschreven, heeft u er met uw fo to ingestaan, kreeg u het blad thuis? Wat betekende Vers van 't Vat voor u in die tijd? Stuur uw reactie in voor 15 maart aanstaande via ons mailadres: versvanhetvat@lasswell.nl of via het postadres in Waddinxveen (zie colofon). Bellen kan ook: ons telefoonnummer is 0182-623061. Ho re ca vertegen woor- diger Han Meiberg deelt aan de lokale bevolking van St. Lucia een doos Heineken bier uit, die hij net heeft af gehaald bij de Heineken Brouwerij aldaar Een kennis van Herman Kokshoorn, (Zoeterwoude), nam deze foto in de haven KO SA METH (Golf van Thailand) Redactie: Conny Vet In deze rubriek staan maandelijks leuke en originele foto's met één van onze producten of reclame-artikelen. Ingezonden door collega's uit binnen- en buitenland. Johan Oden, (Vrumona) Op vakan tie in Curagao Op 18 maart gaat Dr Pepper voor de tweede keer enkele honderdduizenden gezinnen in Nederland verblijden met een verrassing aan de deur. ledereen in Nederland die een deurknop heeft, maakt kans om 's ochtends een tasje aan zijn deur te vinden met daarin een afsluitbaar flesje Dr Pepper (50 cl.) en een speciale briefkaart. Het is de bedoeling dat dit flesje lekker koud ge zet wordt en wordt op gedronken op een mo ment dat het de ge bruiker uitkomt. De briefkaart die ook in het tasje zit, prik kelt wellicht tot aankoop van Dr Pepper. Bij inle vering van de bon kan de con sument name lijk een behoor lijk gedeelte van het aan koopbedrag terugkriigen. Met deze Dr Pepper promo tie is een actie ontwikkeld die helemaal in lijn is met de rode draad van alle Dr Pepper-acties én met de slogan die we voor 2000 gebruiken: iets onverwachts kan ook heel erg O.K. zijn! Rodger Schoester

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 27