In het vorige nummer van Vers van 't Vat zijn wij begonnen met de serie "PR Belicht" waarin het hoofd van de afdeling Jan Willem Buij en de afdeling Pers Woordvoering aan het woord kwamen. Deze keer de beurt aan de afdeling Hospitality. ■BS Staand v.l.n.r.: Arthur Rooden (Hospitality Manager Brand/de Ridder),Henk Medik; Paul Olivier, Chantal Benen, Maria Steentjes, Hans Laue, Mustafa Kharbochi, Ria Straathof, Leon Pijnenburg, Petra van Dorst, Bard Schiphorst (Hosp. Manag. A/Stad), Emiel van Beers, Petra Buwolda, Jan Vroegop, Else Bovenlander, Elly Valk, Jan Bertrums, René Klemke, Willeke Teeuwen, Anneke v.d. Wijngaart (Reg. Hosp. Manag. noord NL), Harry Huntjens, Willem Marijt, Peter Simonis, Philip Verhoorn, Cees Voermans (Reg. Hosp. Manag. zuid NL). Zittend v.l.n.r.: Meint van Kuiken (Landelijk Hosp. Manag.), Johan Damen, Cor Hormsen, William de Jong, Justus Kesler. De afdeling Hospitality is verantwoordelijk voor het organiseren en uitvoeren van gastheer schap op een zo hoog mogelijk niveau. Wat verstaat Heineken onder gastheerschap? Goed gastheerschap onderstreept het imago dat Heineken naar buiten toe wil uitdragen als uitnodigende, gastvrije en vriendelijke brouwer. Goed gastheerschap moet daarom voldoen aan de eisen van onze Heineken organisatie en haar relaties. De afdeling moet ervoor zorgen dat bezoekers zich welkom voelen en streeft ernaar onze gasten een gevoel te geven van - hier voel ik me thuis - dit vind ik interessant - dit vind ik het beste product - Heineken-mensen zijn aardi ge mensen - het zijn professionals - wij zijn te vreden! Om een dergelijke uitgebreide taak goed te kun nen vervullen is het belangrijk dat de afdeling goed is georganiseerd. Meint van Kuiken, als Landelijk Hospitality Manager verantwoordelijk voor deze afdeling: "Het afgelopen jaar hebben we goed nagedacht over welke structuur in de toe komst het beste zal werken, afgezet tegen de steeds belangrijker positie die onze relaties in nemen, nu en in de nabije toekomst. Conclusie was dat de twee afdelingen die zich in het ver leden al met vormen van gastheerschap bezig hielden, namelijk de afdeling Onvangsten en de afdeling Evenementen-hospitality, het beste samengevoegd kunnen worden. Allereerst verzorgt deze nieuwe afdeling Hospitality de mogelijkheden om onze relaties "thuis" te ontvangen op de brouwerijen in Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Zoeterwoude, Wijlre en Maastricht. Jaarlijks ontvangen wij hier zo'n 170.000 mensen. Ongeveer de helft daar van bestaat uit toeristen die het ontvangsten centrum in Amsterdam bezoeken. Maar ook horecarelaties, winkeliers, studenten en consu menten willen graag zien hoe ons bier wordt gebrouwen, en daar lenen de andere ont vangstencentra zich heel goed voor. I Voor meer informatie 'I .r r.L. u.,,' j jQVv <<unt u binnenkort op Browsehuis de vernieuwde Hospitality n

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24