In memoriam Bedankt! Overleden K. Wouda Op 11 december 1999 is plot seling overleden de heer Kurt Wouda. Hij werd slechts 64 jaar. Kurt solliciteerde in 1976 naar de functie van bedie- Uk ningsman in het ketelhuis en begon zo zijn loopbaan bij Heineken in Amsterdam. In november 1979 werd hij over geplaatst naar de Bossche brouwerij, waar hij werkte als machinist in de Energiedienst tot aan het moment dat hij in februari 1992 ge bruikmaakte van de vertrekregeling voor me dewerkers van 55 jaar. Kurt stond bekend als een rustig en niet op dringerig persoon, die daadwerkelijk en doordacht optrad. Hij was een zeer gewaardeerde collega omdat hij een man van recht door zee was. Kurt ging na zijn afscheid bij Heineken vaak met zijn vrouw Ria op vakantie met de caravan. Ria, jouw allergrootste vriend is niet meer, we weten datje hem verschrikkelijk zult missen. Namens de Bossche brouwerij wensen we je heel veel sterkte toe. Brouwerij Den Bosch Jac Bogers Op 24 januari 2000 is op 50- jarige leeftijd overleden de heer Jac Bogers. Jac was al enige tijd ongeneeslijk ziek. In juni 1970 trad Jac in dienst als bijrijder bij Drankenhandel Priem-Eris in Breda die in 1979 is overgeno men door Heineken. Door psychische problemen kon Jac niet als bijrijder blijven functioneren en ging hij in het Magazijn werken. Daarna is Jac in de HIR te recht gekomen. Jac hield van het leven, hij kon zo genieten van de wandelingen die hij sa men met zijn vrouw maakte. Zijn grote hobby was postzegels verzamelen en wat hij ook graag deed was naar, met name Engelse, voetbalwedstrijden kijken. Daarnaast was hij ontzettend trots op zijn vrouw Wil en dochter Kimberly, met wie hij lief en leed deelde. Zijn ziekte heeft hij heel moedig gedragen, hij wilde niet opgeven. Maar uiteindelijk heeft de ziekte hem toch geveld. Wij wensen zijn vrouw Wil en dochter Kimberly heel veel sterkte toe. Op 20 juli 1999 is dhr. A.F. van Hulsen (82 jaar) overleden. De heer Van Hulsen is jaren lang in dienst geweest bij Bokma. Hij is op 1 juni 1982 met pensioen gegaan. Op 11 november 1999 is overleden de heer S.A. Schetters (75). Hij kwam 1 april 1949 in dienst bij Vrumona en ging 1 maart 1989 met pensioen. Op 26 december 1999 is overleden de heer P. Krijgsman (64 jaar). De heer Krijgsman kwam 19 oktober 1970 in dienst bij Heineken Amsterdam. Hij is 1 mei 1979 in de HIR gegaan. Op 25 januari 2000 is de heer K.N. Tielkemeijer (75 jaar) overleden. De heer Tielkemeijer is op 1 mei 1958 in dienst getreden te Amsterdam (Amstel). Hij is op 1 december 1989 met pen sioen gegaan. Op 25 januari 2000 is de heer S. Hilstra (90) overleden. De heer Hilstra is op 10 april 1940 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 september 1974 met pensioen gegaan. Op 4 februari 2000 is de heer W. Kort (77 jaar) overleden. De heer Kort is op 14 december 1936 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 september 1986 met pensioen gegaan. Op 5 februari 2000 is de heer H.A. Fernhout (81 jaar) overleden. De heer Fernhout is op 21 februari 1955 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 november 1983 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet. Dank voor de steun die wij van velen van u mochten ontvangen naar aanleiding van het overlijden van mijn man Lex Kiljan van Heuven. Uw aanwezigheid tijdens de plechtig heid of uw medeleven in de vorm van bloemen of brieven was hartverwarmend. Marijke Kiljan van Heuven-Mulder Mijn afscheidsreceptie was veel drukker dan verwacht, vele collega's en oud-collega's wa ren daar present en brachten voor ons een ge weldige sfeer. De uitleg bij de meer dan prach tige collage en het fraaie lied, verzorgd door de collega's van de BTD, waren zeer verras send. Bedankt voor uw aanwezigheid, de mooie bloemen en cadeaus. Wij hebben het zeer gewaardeerd. Ria en Jefvan Veldhoven Hartelijk dank Mijn gezin en ik hebben geweldig genoten van mijn afscheidsfeest op 12 januari 2000. Het was een feest om nooit te vergeten! Mooie verhalen en een prachtig lied, gezongen met HNB-kwaliteit. De opkomst was overweldi gend! Van de merengue hebben wij ook geno ten, maar zullen iets moeten doen aan de soe pelheid van onze heupen. Ik wil u nogmaals hartelijk danken voor uw aanwezigheid, voor de vele hartelijke en war me woorden, het lange wachten in de rij, voor alle kaarten, brieven, faxen en cadeaus. Bovendien kwam met de rit in de Ferrari een jongensdroom uit! Het ga u en Heineken goed in de toekomst. Paul Hamers "25 jaar bij Heineken, wat een tijd" hoor je je collega's wel eens zeggen. Inderdaad, een kwart eeuw is voorbij gegaan, maar ja, de tijd vliegt als het gezellig is! Via deze toch onpersoonlijke weg wil ik een ie der heel hartelijk bedanken voor het aanwezig zijn op de receptie van mijn 25-jarig jubileum welke plaatsvond op 21 januari 2000. Ik heb vele (oud) collega's weer eens terug mogen zien en op zich was dat alleen al hartstikke leuk. Vanaf 07.30 uur 's-morgens tot 's- avonds laat: het was een onvergetelijke dag! Het champagne-ontbijt, de mooie bossen bloe men, de speciale "taxi", de band, de vele ca deaus... ik werd er stil van. Een extra bedank je wil ik hierbij geven aan een aantal collega's die deze dag tot in de puntjes hebben ver zorgd. Nogmaals, iedereen hartstikke bedankt en wie weet gauw tot ziens! Ria Rubers Collega's en oud-collega's Op 18 januari 2000 is de heer A.M. van der Kallen (77 jaar) overleden. De heer A.M. van der Kallen is op 26 augustus 1957 in dienst getreden te Den Bosch.Hij is op 1 juli 1988 met pensioen gegaan. Op 17 januari 2000 is de heer P.M.M. van Rooij (64 jaar) overleden. De heer P.M.M. van Rooij is op 27 mei 1957 in dienst getreden te Rotterdam. Hij zat sinds 16 januari 1990 in de HIR. Graag wil ik de collega's van mijn vader be danken voor hun aanwezigheid bij de crematie van mijn vader Sietze (Ome Piet) Hilstra. Ik heb zeer gewaardeerd dat mevrouw Van Kooten hen op de hoogte heeft gesteld van zijn over lijden en dat de collega's zijn gekomen. Mijn vader is begonnen bij de Amstel Brouwerij en heeft, met onderbreking van de crisisjaren, ruim veertig jaar bij de brouwerij gewerkt. P. HilstraBurgerveen Mede namens mijn vrouw, kinderen en klein kind, wil ik u allen hartelijk danken voor de ge zellige afscheidsreceptie op 3 december 1999. Het was na zoveel jaren in dienstver band een waardig afscheid voor ons, mede dankzij de in groten getale opgekomen colle ga's, oud-collega's en leveranciers. Nogmaals bedankt voor de prettige samen werking en voor de toekomst wensen wij u het allerbeste toe. Frans Tervoort De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetreffende P&O-diensten.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21