PERSOONLIJK Geboorten Buitenland Huwelijken Detacheringen Uit dienst Bunnik Emmy Josephine, dochter van mw. M.M.E. Brantjes-Verhaag (Klantenteam Horeca) Horeca Eva, dochter van mw. A.J. Hoogers-Lefferts (Verkooptelefonie H.B. Drenthe) Jense, zoon van mw. M.L. Grijns (Bedrijfsadviezen) Leila, dochter van dhr. E.J.A. van der Linde (H.B. Taptechniek Noord-West HTD) Kelly, dochter van dhr. A.J.W.W. Caspers (H.B. Taptechniek Zuid-West HTD) Den Bosch Sten, zoon van G.A.F. Hensing (ploeg 7 export) Janneke, dochter van dhr. M.F.M. Brantjes (normbez. Verpakken 3c) Anakin, zoon van J.M. Ouwers (F-team 3B) Zoeterwoude Roxy, dochter van mw. M. Finger (DCS) De prachtige dochter Ji Xian (roepnaam Roxy) von Jaap en Mary Finger is op 8 oktober 1998 geboren in de provincie Jiang Xi te China. Dolblij waren Jaap en Mary, toen zij baar op 26 november konden ophalen. Op 28 november sloten ze Roxy in hun armen om vervolgens net voor de kerst weer terug te keren naar Nederland. Lisa Margreet Florentien, Esmee Dorathea Lauressa, Katheleyn Petra Elaine, dochters van mw. P.J. Hoogendonk-Zeegers (R&D) Moniek Emma, dochter van dhr.G.J.A. van Assen (Bedrijfstechnologische Dienst) Femke Lydia Maria, dochter van dhr. P.F.T. Hurrelbrinck (Verpakken) Jeffrey, zoon van dhr. J.J.J. van Kempen (Verpakken) Elsje Marieke, dochter van mw. A.M. Heeres (PR) Edmée Anna, dochter van mw. D.J.Y. Korenhoff (PR) Amsterdam Ole, zoon van mw. H.J. de Koning-Ghijsen (Corporate Legal Business Affairs) Thies, zoon van dhr. H.P. van Zon (Corporate Finance Control Accounting) Lisa, dochter van mw. A.Y. Weel-Dijkstra Cambodja Bram, zoon van dhr. H.A.M. de Bruin New Caledonia Benne, zoon van dhr. R. Lucassen Bahamas Met ingang van 15 januari is de heer E.A. Rosens, thans Production Manager in opleiding bij HTS Zoeterwoude, benoemd tot Production Manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau, Bahamas. De heer R.A. Segers, thans Rayonmanager Verpakken te Zoeterwoude, is met ingang van maart benoemd tot Brewery Manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. In deze functie volgt de heer Segers de heer M.W.F.M. Dietvorst op, die benoemd is tot Senior Technical Consultant bij HTS Support te Zoeterwoude. Curasao De heer B.N. Haarsma, thans Brand Manager bij Vrumona, is met ingang van 1 februari be noemd in de functie van Area Export Manager Puerto Rico, met als standplaats Curagao. China Per 11 februari is de heer Y.B. Wammes, thans Senior Technological Consultant bij Heineken Technical Services in Zoeterwoude, benoemd tot Production Manager Brewing bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. in Shanghai, China. Rwanda De heer J.J.F. de Vos, thans Engineering Consultant binnen HTS Support Afrika in Zoeterwoude, is met ingang van 15 februari benoemd tot Chief Engineer bij Bralirwa S.A. in Gisenyi, Rwanda. Nigeria De heer J.G. van Dalen, thans Local Project Manager bij Calanda Haldengut Brauereien A.G. in Chur, Zwitserland, is met ingang van maart benoemd tot Resident Project Manager bij Nigerian Breweries Pic te Lagos in Nigeria. Spanje De heer A. Been is met ingang van 1 januari voor een periode van ongeveer 7 maanden gedetacheerd bij Spanje in de functie van Project Manager Internal Projects bij S.A. El Aguila te Madrid. Bahamas De heer M. Bauer is met ingang van 1 januari voor een periode van 6 tot 12 maanden ge detacheerd bij de Bahamas als Engineer bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. Zwitserland Per 30 januari heeft de heer K. van Dalen, Chief Engineer bij Bralirwa S.A. te Gisenyi, Rwanda, zijn werkzaamheden aldaar beeïndigd. De heer Van Dalen is met ingang van 1 februari voor een periode van ongeveer 6 maanden gedetacheerd bij Zwitserland in de functie van Local Project Manager bij Calanda Haldengut Brauereien A.G. in Chur, Zwitserland. Horeca Dhr. A.W. Donkersloot (Marketing en Services Horeca) met mw. N.C.W. Israël Amsterdam Mw. A. Ammerlaan (PDI) met dhr R. van Leeuwen. Den Bosch Dhr. A.J.L. van Esch (verpakken A-team colonne 8) met mw. J.M. Gilhuis na een dienstverband langer dan drie jaar Bunnik Dhr. E.A.G. van de Veer (Marktbewerkingsteam Thuisverbruik) Mw. N. Buitenhuis (Verkoopteam Heineken) Dhr. K.C.S. Caris (Verkoopteam Heineken) Horeca Dhr. G.A. van der Waal (Comm. Ass. H.B. Amsterdam) Dhr. J.A. van Hoogdalem (Horeca Adviesdiensten Standbouw) Mw. E.P.A.C. van Abeelen (Verkoop H.B. Utrecht) Dhr. P.L. van Ee (Verkoop H.B. Noord-Holland) Dhr. L.J.M. Zwaanenburg (Verkoop H.B. Utrecht) Mw. J.M.W. Heuts (Administratie H.B. Limburg) Dhr. J.C. Schinkel (H.B. Taptechniek Zuid-West H.T.D.) Zoeterwoude Dhr. P. Kling (Customer Support Control, DCS) Dhr. C.N. Goncalves (Verpakken) Dhr. R.C. Punselie (Verpakken) Dhr. A. van der Knijff (Technische Dienst) Dhr. M.H.P. Bakkenist (Public Relations) Mw. T.H. van Eenige-Lamberts (Secretariaat Support Afrika) Den Bosch Dhr. E. Matzinger (Operations algemeen, DCS) Amsterdam Mw. M Meijer (Inkoop Heineken Nederland) Dhr. D.J. Leahy (Marketing Brand Team Murphy) Katwijk/Zoeterwoude De melding in Vers van 't Vat van januari dat de heren P.C. Ver mooie n, R.R.M. Kamps en R.E. Keppel uit dienst zijn, blijkt niet correct. Zij zijn nog gewoon in dienst.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20