4 Gezellig en heel druk. Dat is de omschrijving die het beste past bij de receptie van Ria Rubers op 21 januari ter gelegenheid van haar 25-jarig jubileum. Niet alleen uit Amsterdam, maar ook uit andere vestigingen waren collega's, oud-collega's en relaties naar Alkmaar gekomen om haar geluk te wensen. De dag begon voor Ria al vroeg, want twee collega's kwamen haar ontbijt op bed brengen. Over vervoer naar Alkmaar hoefde ze zich niet druk te ma ken, want ze werd keurig bij huis opgehaald... door een Amstel-vrachtwagen. Pas 's avonds laat kwam er een einde aan alle feestelijkheden. Gelukkig kon Ria een weekje op vakantie om bij te komen. 5 °P 5 februari vond de door Murphy's Brewery georganiseerde Big Irish Nite plaats. Onder het genot van een goed glas Murphy's Irish Stout of Murphy's Irish Red kreeg het volledig uitverkochte Paradiso diverse optredens van beken de Ierse muzikanten voorgeschoteld. Murphy's en Ierse muziek een garantie voor een mooie avond! - 1 \V' 1 Ton Visser die zelf erg verrast was toen hij de laatste keer de Amstel Vriendschapstrofee kreeg, heeft op zijn beurt de trofee gegeven aan Josephine van Walbeek, telefoniste in Hoofddorp. "Josephine is erg sociaal", vertelt Ton, "Als er problemen waren konden we altijd bij haar terecht voor een luisterend oor, zowel privé als zakelijk." Josephine vindt het een hele eer om de Amstel Vriendschapstrofee te ontvangen. "Ik had het nooit verwacht, maar dat zegt iedereen zeker!", lacht Josephine. 2 Het aantal collega's dat 40 jaar in dienst bij Heineken zal zijn, wordt steeds kleiner. Alle reden dus voor Arnold Schun om trots te zijn op de Pieter Pils die hij 13 januari 2000 van Algemeen Directeur Erik Korthals Altes kreeg, precies veertig jaar nadat hij bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam begon als medewerker in de Bottelarij. Arnold Schun heeft diverse functies gehad, bij diverse vestigingen. Want na de Amstel Brouwerij werkte hij ook bij de Heineken Brouwerij aan de Van der Helststraat in Amsterdam. Sinds 1987 werkt hij in Zoeterwoude. Zijn huidige functie is Magazijnmeester Reclamemagazijn. 3 °P directieniveau is er een aantal wijzigingen bekend gemaakt. Per 1 april beëindigt Algemeen Directeur Vrumona Ruud Overgaauw zijn werkzaamheden voor onze onderneming. Hij wordt opgevolgd door Philip de Ridder, links op de foto. Philip is nu Unit Manager Horeca Heineken Nederland, en wordt op zijn beurt opgevolgd door Rob van Leendert uit Limburg. En er verandert meer bij Marketing. Theo de Rond, rechts op de foto, tot voor kort Unit Manager Food, is per 1 februari benoemd tot Commercieel Directeur Heineken Nederland. In die functie wordt hij eindverantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten op het gebied van marketing, thuisverbruik en horeca bij Heineken Nederland.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 16