Het moet helpen tot een betere service aan de afnemers te komen, sneller, flexibeler en met minder fouten. Dus resultaatgericht en klantgericht. En dan is er ook nog, speciaal voor Heineken Nederlands Beheer het project Sociaal Beleid 2000. Het belangrijkste bij alle activiteiten, of dat nu 'ge woon' werk is of iets nieuws, dat we het samen moeten doen. "Samen weet je meer, samen kun je meer en het is leuker samen succes te heb ben en te vieren", betoogde Erik Korthals Altes in zijn nieuwsjaarstoespraak. Waarna hij erop wees dat het ook in 2000 gaat om focus, urgentie, ambitie en creativiteit. Bij VRUMONA bracht algemeen directeur Ruud Overgaauw in herinnering dat hij vorig jaar, na de viering van het 50-jarig bestaan, 1999 het eerste jaar van Vrumona's toekomst noemde. "We hadden goede voornemens en ambitieuze plannen. Wat is er zoal gereali seerd en wat (nog) niet?" vroeg Overgaauw zijn toehoorders tijdens de nieuwjaarsreceptie. "Pepsi, SiSi en 7UP moesten weer gaan groeien. En dat Algemeen directeur Heineken Nederland Erik Korthals Altes blikte in ZOETERWOUDE even terug op zijn toespraak van vorig jaar. Toen had hij om de dagelijkse invulling van vier woorden gevraagd: focus, urgentie, ambitie en creativiteit. Nu complimenteerde hij ieder met hetgeen er bereikt was, want dankzij ieders inzet en de toepassing van de vier kernwoorden is er in 1999 goed gepresteerd. Dat in Zoeterwoude de Supply Chain-mentaliteit toeneemt, was volgens de heer Korthals Altes zichtbaar aan het feit dat er méér bier is geproduceerd dan vorig jaar, zonder dat de stress groeide. Iets dat kon door een goed overleg en goede samenwerking. Bovendien toonde de Zoeterwoudse met het behalen van de Heineken Quality Award aan dat 'groot zijn' niet ten koste hoeft te gaan van kwaliteit. Ook over DEN BOSCH viel veel positiefs te melden. De Bossche vestiging had het productie record van vorig jaar geëvenaard en bleek flexibel te zijn toen door de grote vraag naar Wieckse Witte meer moest worden gebrouwen. Dezelfde flexi biliteit toonde de vestiging ook toen na de explosie bij Brand productie moest worden overgenomen. Er zijn nog andere voorbeelden te noemen van

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 4