millenniumbugs en Productierecords NIEUWJAARSRECEPTIES Begin januari vonden bij alle vestigingen de n ieu wjaarsrecep ties plaats. Dankzij de goede voorbereidende werkzaamheden van velen had de millenniumbug zich, zoals de heer Korthals Altes zei, koest gehouden en was het mogelijk elkaar in alle rust een goed nieuwjaar toe te wensen. Ook Raad van Bestuurslid de heer A. Ruys noemde in zijn nieuwjaarstoespraak in AMSTERDAM het nieuwe millennium en de manier waarop dit in iedere tijdzone met festiviteiten werd begroet. Namens zijn collega's complimenteerde hij de leden van de millenniumwerkgroep, die er samen met de werkmaatschappijen voor hebben gezorgd dat de millenniumovergang overal goed is verlopen. "We zijn met z'n allen bij Heineken de derde eeuw van de onderneming ingestapt. Het was een stap die werd gekenmerkt door heel speciale momenten, die de kracht van het merk, de onderneming en de medewerkers hebben aangetoond." In het bijzonder noemde de heer Ruys de onderscheiding die de heer Heineken had gekregen als reclameman van de eeuw, de verkiezing van Heineken bier tot Nederlands merk van de eeuw en de derde plaats op de lijst van 's werelds meest ge respecteerde ondernemingen in de sector drank en voedingsmiddelen, in de Britse Financial Times. "Verdergaande consolidatie van de internationale biersector is een van de uitdagingen voor het nieuwe jaar. Net als onze concurrenten zullen wij ook de komende jaren blijven zoeken naar mogelijkheden om onze vooraanstaande positie in de wereldbiermarkt te verstevigen." Een tweede uitdaging is de aanpassing aan het zoge noemde Green Paper. Een richtlijn, die de Europese overheid in voorbereiding heeft om exclusieve leveringen van brouwerijen aan horeca-exploitanten af te schaffen. Als derde uitdaging noemde de heer Ruys de koppe ling van allerlei informatiesystemen binnen onze onderneming door de invoering van SAP. "Die harmonisatie van informatiesystemen is absoluut noodzakelijk om uniformiteit in ondernemingsprocessen te creëren en sneller informatie en kennis te delen". Hij riep ieder op de uitdaging aan te gaan het succes, dat in het vori ge decennium is geboekt, in de nieuwe eeuw te continueren.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 3