Portokosten bespaard Na bijna dertig jaar was daar het ogenblik van afscheid gekomen. Mijn laatste werkdag zal ik niet snel vergeten, want het etentje met alle collega's en hun echtgenotes en chefs heeft heel veel indruk op mij gemaakt en was erg gezellig en sfeervol. Het afscheid (een maand later) is door collega's, oud-collega's en chefs voor mij, mijn vrouw en mijn kinderen een on vergetelijke dag geworden. Er waren veel oude bekenden gekomen en diverse relaties. Zo veel belangstelling en geschenken: daar was ik helemaal beduusd van: ik kon geen dank woord uitspreken. Dit wil ik nu op deze manier doen: nogmaals bedankt voor de bijna der tigjarige samenwerking en steun en de vele prettige ogenblikken. Alfred Brouwer Bij deze wil ik de (oud)collega's van de unit Holland Zuid-Rotterdam bedanken voor de schitterende bloemen t.g.v. het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Ik heb deze bijzonder op prijs gesteld. Hans Ossewijer Samen met in groten getale opgekomen relaties, vrienden en collega's heb ik afscheid kunnen nemen van mijn actieve dienstverband bij Heineken Nederland in het Mercure Postiljon Motel te Nulde-Putten. Vanwege deze belang stelling was het afscheid toch moeilijker dan ik had verwacht. Door eerdergenoemde aan wezigen werd ik overladen met cadeaus en andere huldeblijken. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de collega's van NAM Horeca, die werkelijk alles tot in de puntjes hadden voorbereid. Nogmaals zeer veel dank en voor de toekomst het allerbeste. Joop en Jenny Prummel Mede namens mijn vrouw, kinderen en klein kinderen willen wij u allen heel hartelijk danken voor de gezellige afscheidsreceptie op 2 de cember jl. Daar sta je dan na veertig jaar Heineken. Klanten, collega's, het was geweldig. Wij hebben ervan genoten u allen te zien. Hartelijk dank voor uw aanwezigheid. Wij wensen u voor de toekomst het allerbeste toe. Marrie en Gerben Muller Zoals u wellicht weet nemen we in deze rubriek geen bedankjes op die gericht zijn aan de directie. Deze worden rechtstreeks gestuurd naar de betrokken directieleden. Redactie Vers van 't Vat Sietse Alkema, commercieel assistent in Wateringen, heeft een idee ingediend om de inter ne postverzending vanuit Zoeterwoude naar de verschillende units Horeca op een andere ma nier te laten plaatsvinden. Hierdoor is de papierstroom enorm teruggebracht. De portokosten voor deze papierstroom zijn ook aanzienlijk gedaald. Reden voor de ideeënbuscommissie Horeca om een beloning van 1250 gulden uit te keren. Frans Allaart Den Bosch Aanmoediging Beloning B.G.J.P.M. Halewijn (Verpakken) 1.500,- C.C.A. Bressers/M.J. v.d. Velden (Verpakken) 1.500,- Th.M. de Boer (DCS) 150,- R.F.M. Oerlemans (Verpakken) 150- O.C.Th. Eekels (Verpakken) 100,- A.J. Eberg (Verpakken) 1^ O O vH Zoeterwoude C.M.L. van der Lans (Verpakken) 1.500,- J.P. Kwestroo (Verpakken) 1.500,- R. Stoute (Verpakken) 1.000,- 1. Haasnoot (Verpakken) 600,- R. Stoute (Verpakken) 500,- M.T. Brinksma (Verpakken) 500,- A.Th. Steenbergen/M. Hengsdijk (Verpakken) 500,- C.N.M. Heijmans (Verpakken) 300,- R. van Egmond (Bedrijfsrestaurant) 250,- P. van der Hoek (Verpakken) 150,- P.R. Brand/W.P.J. Rook (Verpakken) 125,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissies

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 27