In memoriam Overleden >>26 ^0 H.M.F. Muschner Op 7 december jl. bereikte ons het droeve bericht dat onze (oud-)collega Max Muschner op 64-jarige leeftijd is overleden. Een korte terugblik op zijn Wm Heineken-dienstverband moge aantonen dat een hartelijke persoonlijkheid alsook een Energie-man pur sang ons is ont vallen. Op 3 oktober 1963 trad Max in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en wel als Ketelmachinist van de Energiedienst. In het kader van de sluiting van de Amstel Brouwerij stapte Max per 17 augustus 1981 over naar de afdeling Energie van de brouwerij in Zoeterwoude. Ook in zijn nieuwe werkomgeving zette hij zich vol enthousiasme in voor de brouwerij in het algemeen en voor zijn Energie collega's in het bijzonder. Collegialiteit stond bij Max hoog in het vaan del. Vooral door zijn leergierigheid speelde hij soepel in op veranderingen in ons vakgebied; we deden nimmer tevergeefs een beroep op zijn ondersteuning. Met ingang van 1 januari 1993 maakte Max gebruik van de zogenoemde ROWOR-regeling. Het contact ging niet verloren. We waren dan ook ontsteld toen we moesten vernemen dat Max aan een ongeneeslijke ziekte leed. Op 13 december jl. hebben wij afscheid van Max moeten nemen. Wij wensen Fien en de kinde ren alle sterkte toe. Collega's van de afdeling Energie, brouwerij Zoeterwoude H.H. Bouman Op 21 november 1999 is overleden de heer H.H. Bouman (61). De heer Bouman heeft het laatst gewerkt bij de Drankenhandel Groningen. Hij kwam op 16 maart 1965 in dienst en maakte in 1993 gebruik van de 55-jarigen re geling. Wij wensen zijn partner en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. L.P.M. de Jonge Op 4 december 1999 is over leden de heer Lauran P.M. de Jonge. De heer De Jonge trad in 1962 in dienst van Heineken. Als hoofd Horeca was hij werk zaam in het gebied West- Brabant/Zeeland en vanaf 1985 in het gebied Arnhem. Per 1 april 1990 werd de heer De Jonge commercieel adviseur Distributiebeleid Horeca Heineken Nederland. Met ingang van 1 december 1993 maakte hij gebruik van de RO WOR-regeling. De heer De Jonge werd 61 jaar. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens collega's en oud-collega's A.F. Kiljan van Heuven Op 14 december overleed Lex Kiljan van Heuven, Regional Manager Heineken Latin America, aan de gevolgen van een hartaanval. Hij werd slechts 53 jaar. Lex Kiljan van Heuven was een bijzonder veelzijdig en kleurrijke persoon lijkheid binnen Heineken. In gesprekken met collega's kon hij vele herinneringen ophalen aan de fantastische tijd die hij had in Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam en zijn tijd in Azië. Verhalen over 'die goeie ouwe tijd', maar ook over speciale momenten van recente datum. Lex leefde na melijk zeer toekomstgericht. Weten waar je heen wilt en daar koersvast op af stevenen, dat was zijn kracht. Je zou Lex Kiljan van Heuven de Dr. Livingstone van Heineken kunnen noemen. Hij ging voor Heineken op ontdekkingsreis in Azië, legde con tacten, exploreerde mogelijke samenwerkings verbanden, sprak eindeloos met mogelijke part ners en boekte resultaat. In al zijn werk en gedurende de trektocht door de wereld voelde hij zich gesterkt door de steun en aanwezigheid van zijn vrouw Marijke. Hij gaf op zijn heel eigen wijze leiding aan het nieuw opgerichte Cluster Heineken Latin America. Lex Kiljan van Heuven was vol plan nen over Zuid-Amerika en hij wilde er op zijn eigen energieke wijze volledig tegenaan. Het mocht helaas maar van korte duur zijn. Slechts zestien maanden nadat hij de functie van Regional Manager Latin America op zich nam, kwam er een plotseling einde aan zijn ontdekkingsreis. Onze onderneming zal zijn enorme werkkracht en enthousiasme missen. Wij wensen zijn vrouw Marijke veel sterkte toe. Namens collega's Zuid-Amerika en Amsterdam Mw. Wil Reinsma Op maandag 3 januari 2000 is onze collega Wil Reinsma over leden in de leeftijd van 45 jaar. Op 5 januari zou zij 46 jaar zijn geworden. Wil kwam op 1 sep tember 1986 in dienst van Heineken. Tot maart 1999 werkte zij in diverse administratieve functies binnen Corporate Legal Business Affairs. In april vorig jaar kwam zij naar de afdeling HRM Export. In de negen maanden die zij bij ons was hebben wij haar leren kennen als een serieuze mede werkster die hard kon werken. Zij was behulp zaam, attent en leergierig. Nieuwe computer systemen waren voor haar een uitdaging en binnen een mum van tijd kende Wii alle ins en outs. Ze was ook altijd heel erg geïnteresseerd in haar me demens. Lief en leed kon met Wil gedeeld worden. De dood van Wil heeft ons allen diep geschokt en geraakt. Onze gedachten zijn bij haar dochter Frederike en naaste familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Collega's HRM Export Rini van der Beek Op 25 december 1999 is op 51 jarige leeftijd overleden Rini van der Beek, Taakteam- medewerker 15 ploeg A. Rini trad in dienst van de Bossche brouwerij op 17 januari 1972 en heeft tot maart 1996 op Colonne 6 gewerkt. In maart 1996 werd hij Taakteamme-dewerker aan Colonne 15. Rini was een collega die nooit stil kon zitten, altijd was hij wel ergens mee bezig of iemand aan het helpen. Vanwege zijn langdurige ervaring en zijn grote inzicht in het productieproces, wist Rini menig storing te voorkomen of snel te verhelpen. Zijn lijn liep altijd als een trein. In sociaal opzicht was Rini ook een fijn mens. Iedere dag kwam hij met zijn zwarte tas naar zijn werk. Uit die tas kwamen naast boter hammen ook allerlei snoepgoed of fruit, en Rini deelde dat altijd uit. Voor zijn collega's stond hij altijd klaar en was niet beroerd om ook het vieze werk te doen. Aan het einde van de dienst zei Rini altijd: Ik ga een stamwortje pakken" en ging dan met zijn collega's even een pilsje pakken in de kantine. Ruim een jaar geleden werd Rini ernstig ziek. Behandelingen, optimisme en strijdlust hebben niet geholpen de ziekte te overwinnen. Wij, collega's van Team 15 zullen Rini erg mis sen en wij wensen zijn vrouw Nolly en hun zonen Rob en Frank enorm veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Team 15 Ploeg A, Cluster Binnenland. 1 Op 27 juni 1999 is dhr. G.J. Geurts (64) overleden. De heer Geurts is op 1 mei 1960 in dienst getre den te Arnhem. Per 6 november 1992 maakte de heer Geurts gebruik van de ROWOR-regeling. Op 20 juli 1999 is dhr. A.F. van Hulsen (82 jaar) overleden. De heer Van Hulsen is in dienst geweest bij Coebergh. Hij is op 1 juni 1982 met pensioen gegaan. Op 29 oktober 1999 is dhr. E.J. Doomernik (71 jaar) overleden. Dhr. Doomernik is op 25 april 1960 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 juni 1993 met pensioen gegaan. Op 13 november 1999 is de heer C.C.E. Smith (77 jaar) overleden. De heer Smith is op 7 no vember 1966 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 oktober 1987 met pensioen gegaan. Op 22 november 1999 is dhr. J. de Vries (73 jaar) overleden. Dhr. De Vries is op 8 mei 1967 in dienst getreden bij een drankenhandel. Hij is op 1 maart 1991 met pensioen gegaan. -<3 R R S

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 25