PERSOONLIJK Geboorten Buitenland Huwelijken Uit dienst Amsterdam Ties, zoon van dhr. L.A. van Haastrecht (C. Finance Systems) Renée, dochter van mw. S. Vlaar (C. Marketing) Emma, dochter van dhr. J.W. van Wensem (Personal Draft System) Lisa, dochter van dhr. A.Y. Weel-Dijkstra (HRM C. Staff) Bunnik Hidde, zoon van dhr. Tj.D.J. Huitema (WEI Team) Laurier), dochter van mw. S.H.G. Pont-Hamers (Verkoopteam Heineken) Nienke, dochter van dhr. G. Achterberg (Technisch Ondersteuningsteam) Merijn, zoon van dhr. E.G.J. Stiekema (Supply, Rayon 2) Den Bosch Laura, dochter van dhr. J.A.M. Dekkers (B-Team 5B) Chris, dochter van dhr. C.P.G. de Jong (OTB-T DD) Jens en Sven, zonen van dhr. P.A.C. de Ruijter (Normbezetting C-Team Col 12) Geert, zoon van dhr. R.T.J. van der Velden (F-Team 3A) Kevin Ries Marinus, zoon van dhr. M.G.C. van Son (Technische Dienst, Engineering) Horeca Nori Therese Agnes, dochter van dhr. P.B.H. Kruip (H.B. Gelderland) Wessel, zoon van dhr. H.R. Mast (Administratie Food H.B. Barneveld) Dionne Noëlle, dochter van dhr. A.H.M. Brammer (Verkoop H.B. Noord-Holland) Frank, zoon van mw. M.A.M. Kemper- Kwakman (Administratie H.B. Amsterdam) Merel Rosanne, dochter van dhr. E.W.C. Tesselaar (Administratie H.B. Noord-Holland) Tisha, dochter van dhr. R.F.W. van Slingerland (Heineken Bouwadviesbureau) Dit is Tisho, geboren op 5 november 1999, op de dog of tien joor nadat haar papa en mama elkaar voor het eerst hebben ontmoet. "Een mooier cadeau voor dit tweede lustrum konden wij ons niet wensen", aldus vader Ronald Slingerland. Tisha werd geboren in het I Diaconessen Ziekenhuis in Leiden. Nino, zoon van mw I. Vorderman (Administratie H.B. Haaglanden) Niels, zoon van dhr. E.P.J. Baden (Market. Gewest. Unit Z-W Ned.) Zoeterwoude Annelies L.H., dochter van mw. T.A. Vooijs-van Egmond (Bedrijfstechnologische Dienst) Isabel Ellen, dochter van dhr. R.A. Segers (Verpakken) Klrsten, dochter van dhr. E.C. Tertoole (Technische Dienst) Giovanni, zoon van mw. M.J.J.A. Adegeest (Service Centre Technological Coordin.) Christiaan, zoon van mw. R.J.P. van Weeren- Ho (Secretariaat R&D) Steven, zoon van dhr. R.P. Mol (Investment projects) Rick, zoon van dhr. R. de Vries (Process Development) Jeremy, zoon van dhr. D. de Waal (Informatisering HNB) Rwanda De heer J. Cremer, voorheen gedetacheerd als Brewery Manager bij Bralirwa, Gisenyi, Rwanda, is met ingang van 3 januari uitgezon den naar Bralirwa, Gisenyi, Rwanda in de func tie van Directeur Technique. Democratische Republiek Congo Met ingang van 3 januari is de heer H.F.M. Neven in dienst getreden van Heineken als Controller bij Bralima S.A.R.L. Kinshasa, Democratische Republiek Congo. Marokko De heer V. Dimitropoulos, thans Field Manager South Greece bij Athenian Brewery S.A. te Griekenland is met ingang van 15 januari 2000 benoemd tot Brand Manager Heineken bij Société des Brasseries du Maroc te Casablanca. Australië Met ingang van 1 januari 2000 is mevrouw E. Baker benoemd tot Brand Manager Murphy Australië met als standplaats Sydney. Ierland De heer E.J. van Willigen, voorheen TC/ Production Manager bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd., is per december 1999 benoemd tot Technical Manager bij Murphy Brewery te Cork. Vietnam Per 10 januari 2000 is de heer P.A.H. Bleijs, thans Technical Operations Manager bij Murphy Brewery te Cork, Ierland, benoemd tot Technical Manager Vietnam Brewery Ltd. Te Ho Chi Minh City. In deze functie volgt de heer Bleijs de heer W.H.J.M. Raaijmakers op die met ingang van 14 februari 2000 is benoemd tot Productie Manager Verpakken bij Heineken Nederland te Zoeterwoude. Thailand Met ingang van 1 januari 2000 is de heer A. Nijhof teruggekeerd uit Thailand, waar hij de functie vervulde van Chief Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. Horeca Mw. J.A.M. Korsman (Verkooptelefonie H.B. Noord-Holland) en dhr. H.A. van der Vlugt (H.B. Taptechniek Noord-West H.T.S.) Zoeterwoude Dhr. R.R. van Donselaar (Verpakken) en mw. I.M. van der Pouw Dhr. F.G.P. de Koning (Technische Dienst) en mw. J.C. van Dongen Dhr. F.P. Lima (Verpakken) en mw. H.J. Lopes Amsterdam Mw. H.P.D. de Ruiter (Cluster Africa/Middle East) en dhr. Th.M. Volmer Bunnik Dhr. H.W.N. van Kouwen (Supply Rayon C) met mw. M.A.C. Hermens Mw. C.C. Bresser (operator) met dhr. R.J. van der Molen Mw. M.M.F. Claassen (assistente marktbe werkingsteam) met dhr. J.L. van de Weg na een dienstverband langer dan drie jaar Bunnik Dhr. E. Verhoef (Uitmarkt) Dhr. R.J. Hekman (Uitmarkt) Dhr. J.J.J. van Tessel (Uitmarkt) Dhr. B.J.A. Gielens (Uitmarkt) Mw. M.J. Bakker (Thuisverbruik) Den Bosch Dhr. P.P.M. Hogervorst (Verpakken) Dhr. E. Matzinger (DCS) Horeca Dhr. M. El Maach (Evenementenuitv. H.B. Evenementen Serv.) Mw. G.A.M. Veerman-Molenaar Administratie H.B. Noord-Holland) Dhr. J. van Twillert (H.B. Taptechniek Noord- West H.T.D.) Dhr. H.J. Kaat (Verkoop H.B. Amsterdam) Mw. C.J.A. Wieman (Verkoop H.B. Utrecht) Dhr. J. Doosjen (Brand DVL en Vertegenwoordigers) Zoeterwoude Mw. M.A. Wubben (Brouwen) Dhr. R.M. van Eldik (Bedrijfsrestaurant) Dhr. J. Lozie (Marketingonderzoek) Dhr. J.C.M. Kwinkelenberg (Arbo-dienst) Mw. M. Hollemans (Knowledge Management Facilitation) Mw. M.F.B.G. Rosens-Vaes (Loopbaanontwikkeling algemeen) Dhr. T.H. Timmer (Optimisation of Products Processes) Amsterdam Dhr. P. de Boer (Facility Mgt. Postkamer) Mw. S.M. Germann-Faiman (Finance Systems Inform. Mgt. Head Office) Mw. B.L.T. Knorringa (C. Marketing Strategy Support) Katwijk/Zoeterwoude Dhr. P.C. Vermoolen (Operations - Section 1) Dhr. J.T. Vellema (Operations - Section 2) Dhr. R.R.M. Kamps (Operations - Section 3) Dhr. R.E. Keppel (Operations - Section 3)

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24