Helden bestaan nog! Horecava 2000 Ook dit jaar waren er weer nationale biertapwedstrijden tijdens de Horecava. Deze vakbeurs voor de Horeca werd 10 tot en met 13 januari jl. gehouden in de RAI in Amsterdam. Heineken was hier met een stand aanwezig. Meer informatie over de biertapwed strijden en de vakbeurs zelf vindt u in onze volgende uitgave. Afscheid dhr. R. Vos, recep tie 8 februari, 15.30 uur Roel Vos neemt volgende maand afscheid van Heineken en van zijn werk als teamleider DCS. Hij maakt gebruik van een rege ling. Roel kwam destijds in 1978 in dienst van ons bedrijf als wacht-chef Magazijn en Intern Transport (MIT). Tijdens de receptie in Zoeterwoude kun nen alle (oud)-collega's hem de hand schudden. Iedereen is van harte welkom. Vlak na de jaarwisseling keek het Heineken Y2K corporate roll-over-team aandachtig naar het beeldscherm. Ondertussen rapporteren de millenniumwerkgroepen van de werkmaatschappijen (gelukkig) 'back to business as usual'. Er doen zich geen millenniumproblemen voor en het werk kan na het millenniumweekend'gewoon worden hervat. "De groep kwam 1 ja nuari om twaalf uur 's middags bij elkaar in de crisisruimte in Zoeterwoude en is daar ook 2 en 3januari bijeen geweest. Dankzij een lange en goede voorbereiding die twee jaar in beslag nam, zijn er geen problemen in de wereld geweest. Voor ons team waren de bijeenkomsten dan ook eigenlijk vrij saai. Oliebol-etend en pratend hebben we het grootste deel van de tijd doorgebracht", vertelt corporate woordvoerder Albert Holtzappel. "Behalve de werkgroep kwamen ook de heren Ruys en Lubsen van de Raad van Bestuur in de crisisruimte kijken. Dat waardeerden wij uiteraard zeer. Yvonne van Stek Afscheid Mw. M. van Dijk, receptie 4 februari, 17.00 uur Mevrouw Miep van Dijk, werk zaam als travel manager binnen de Travel Agency in Amsterdam, maakt binnenkort gebruik van de Heineken Vut-regeling. Zij doet dat na een dienstverband van 37 jaar. Miep vindt het gezellig als u met haar een afscheidsglas hef op 4 februari op de Moutzolder in het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam. Thijs Zwart (links) en Edwin Hoekzema De chauffeurs Edwin Hoekzema en Thijs Zwart van de unit Groningen hebben dinsdag 14 december jl. een heldendaad verricht. Zij haalden een vrouw van ongeveer 25 jaar uit het kanaal in de buurt van Mensingheweer. Naar het schijnt moest de bestuurster uitwijken voor tegemoetkomend ver keer, waardoor ze vervolgens ondersteboven in het kanaal belandde. Edwin bedacht zich geen moment en sprong het koude water in, terwijl Thijs 112 belde. Ondanks dat de auto snel naar de bodem dreigde te zakken, wist Edwin de vrouw door het opengedraaide raam boven het wateroppervlak te trekken en naar de kantte leiden. De jonge vrouw kwam met de schrik vrij en heeft slechts één blauwe plek aan het onge luk overgehouden. Beide mannen zijn 23 december in het zonnetje gezet tijdens een 'contactbiertje' na het werk en kregen een cd-bon voor hun dap pere daad. Heieen Beukema, Groningen Afscheid dhr. J.H.P. Monden, receptie 18 februari, 17.00 uur Jan Monden, commercieel assistent Heineken Brouwerijen Brabant- West, neemt 1 maart afscheid van ons bedrijf. Hij nodigt ie dereen van harte uit zijn af scheidsreceptie bij te wonen op 18 februari aanstaande in café restaurant De Kroon aan de Boschstraat 86 in Breda.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 22