weer geruime tijd gepensioneerd 2 Wie gaat er sportief het nieuwe millennium in? vroegen we in het decembernummer van VVV. Want perso neelsleden konden een paar unieke voetbalschoenen van Patrick Kluivert winnen. De gelukkige winnaar werd Anton de Vries uit Zoeterwoude. Hij heeft de schoenen nog vóór het nieuwe jaar thuis gestuurd gekregen. Voor de geïnteresseerden onder u: de goede antwoorden waren Camp Nou (of Noucamp zoals het stadion in Nederland wordt genoemd) en Ajax. 3 Jan Jaap ten Hoor, unitmanager DCS nam 9 november 1999 afscheid van onze on derneming. Hij heeft zijn carrière buiten Heineken voortgezet. Er bleef de vele DCS'ers en externe bekenden niets anders over dan hem in het Archeon in Alphen uit te zwaaien. Dat ging uiteraard niet met stille trom. De heer Korthals Altes gaf een speech en Rob de Vogel en Wil Bastiaan vertelden in zijn 25-jarig dienstjubileum in de Cambrinuskelder in Den Bosch. Hij kreeg van zijn collega's een 'wie van de drie' opgevoerd, voorzien van een 'echte' Leontine. Daarmee wilden zij op humoristische wijze de karakteristieke werkwijze van Twan uitbeelden. 9 Een dag later nam HTS-monteur Gerben Muller afscheid van onze brouwerij. Veel mensen kwamen hem de hand schudden. Jack Abendanon sprak hem namens Heineken Brouwerijen Tapïechniek N/O toe en Wim Molenaar namens de OR Commercie. 10 Op 3 december was het de beurt aan Frans Tervoort, chef Horeca Technische Dienst. Ook hij nam na vele dienstjaren afscheid van Heineken. 11 Hans de Jong sloot 21 december de rij met zijn afscheidsreceptie. Hij verraste zijn collega's met een speciale afscheidskrant. 12 Hij is nog maar net geopend en staat nu al ter discussie: de Nil richting Speciaal voor die gelegenheid hadden zijn chauffeurs een Ferrari geregeld. Iets wat autoliefhebber Paul zelf nog eens memoreerde in zijn afscheids speech. Daarna volgde het handen schudden. Maar of iedereen ook persoonlijk het echtpaar Hamers gedag heeft kunnen zeggen, is maar de vraag. Het was namelijk erg druk in De Hooiberg. 16 'The battle for the marketshare' was het thema van de Food Tweedaagse 1999. Dat was ook te merken tijdens de twee dagen durende boottocht. Alle deelnemers moesten een door het organisatiecomité bedacht managementgame spelen. Het team van Marianne Bruijn, Harry de Haas, Arnold Koster en Marcel van der Lee had het beste de 'eigen brouwerij' geleid en het grootste marktaandeel gewonnen en kreeg daarvoor de beker. Het was niet alleen hard werken en studeren aan boord, maar ook ontspanning. Daarvoor zorgde het Beierse bierfeest, waarbij iedereen verkleed ging in een Beiers pakje. Zou op het werk ook wel leuk zijn....

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 19