Goede externe communicatie, alleen door goede interne communicatie Afdeling Perszaken en Woordvoering voor Heineken Nederland tel: 071 - 545 7419/6439 Heineken Laurens Wo ld berg, specialist Externe Communicatie. Hij vervangt Debby Koren h off Karin Willems specialist Externe Communicatie voor de onderneming Heineken Nederland en het merk Heineken. Waarom perscontacten alleen via de afdeling Perszaken en Woordvoering? Alle contacten van Heineken Nederland met de media dienen bij te dragen aan het versterken of bewaken van de merken of het imago van Heineken Nederland. De afdeling Perszaken en Woordvoering is hierin gespecialiseerd en draagt zorg voor eenduidige communicatie over de onderneming. De afdeling is dan ook verantwoordelijk voor alle contacten met de pers. Als u dus door een journalist wordt benaderd, bijvoorbeeld met een vraag of verzoek voor een interview, verwijs hem of haar dan door naar een van de P W-medewerkers. Dit geldt ook voor verzoeken van persfotografen en cameraploegen. Communicatie over Heineken Nederland door leveranciers of andere relaties Onze leveranciers van producten of diensten is het in principe niet toegestaan om over hun werk voor ons in een folder, krant, tijdschrift of een an der medium te communiceren. Wel mogen le veranciers de naam van ons bedrijf noemen in een referentielijst. Op deze regel kan soms een uitzondering gemaakt worden, bijvoor beeld doordat in een contract met de leveran cier een speciale clausule hierover is opgenomen. Belt u bij twijfel met de afdeling Perszaken en Woordvoering. Spreken op congressen en symposia Mocht u een presentatie houden op een congres of symposium, denkt u er dan aan dat ook daar altijd pers aanwezig kan zijn. De journalist mag alles wat u over het bedrijf heeft gepre senteerd uiteraard opschrijven en een dergelijke publicatie kan verregaande invloed hebben. De afdeling Perszaken en Woordvoering geeft u bij uw presentatie graag advies.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 14