Murphy's Irish Red Beer Pensioenregeling een heel goed en gezond 2000! Restylen VVV Kinderopvang Integrale ketenbeheersing Sinds begin augustus is Murphy's Irish Red Beer verkrijgbaar in supermarkten en slijterijen. De populariteit van dit product in de horeca en de interesse van de consument voor Ierland zijn belangrijke redenen voor deze introductie in het Nederlandse thuisverbruikkanaal. Mensen willen ook thuis genieten van dit Ierse bier. Een introductie op de winkelvloer kon kortom niet uitblijven. Heineken krijgt een nieuwe pensioen regeling. De huidige bestaat al tientallen jaren en is in die periode in grote lijnen ongewijzigd gebleven. De nieuwe is eigentijdser, meer individueel, en kent een grotere flexibiliteit. Medewerkers konden voor meer informatie bij de verschil lende voorlichtingssessies terecht, die de afgelopen periode in het gehele land zijn gehouden. PC-project geslaagd Heipèken de eerste bieren van de 21e eeuw. In de tussenliggen periode zijn enkele medewerkers aanwezig om processen te controleren en test uit te voeren. Heineken Nederland denkt zo probleemloos het jaar 2000 in te gaan. We wensen al die mensen die tijdens de jaarwisseling moeten werken, veel succes en... Binnenkort weten we het zeker: zal het millenniumvirus wel of niet in Nederland toeslaan? Heineken Nederland heeft zich in elk geval op alles voorbereid. Zo zullen de brouwerijen in Zoeterwoude en Den Bosch tijdens de jaarwisseling een aantal dagen worden stilgelegd, waardoor tijd beschikbaar komt voor het afsluiten van systemen en het maken van back-ups. Donderdagavond 30 december worden de faatste flessen van 1999 afgeleverd en maandag 3 januari produceert Het was voor de meeste lezers van Vers van 't Vat wel even wennen toen ze begin juni het jongste exemplaar van Vers van 't Vat in hun brievenbus vonden. Het personeels blad had een hele metamorfose ondergaan. "Gestoken in een modern, eigentijds jasje, meer passend bij een suc cesvolle onderneming die op het punt staat de stap naar een nieuwe eeuw te maken", zo verklaarde de redactie haar keuze. Enkele maanden later volgde de tweede verandering: de voltallige redactie r van Vers van 't Vat werd verzelfstandigd in een eigen communicatiebureau, Lasswell Communication lik. Events, in Waddinxveen. ieuv De bestaande regeling voor opvang in kinderdagverblijven wordt uitgebreid met gastouderopvang voor 0- tot 4-jarigen. De opvang vindt dan plaats in het huis van de gastouders. De organisatie ervan is in handen van de Landelijke Stichting Centrale Organisatie Kinder opvang Leiden (COKL), die goede kwaliteit van de opvang waar borgt. De uitbreiding is gebeurd op initiatief van HNB en de COR. Binnen Heineken Nederland wordt hard gewerkt aan de invoering van Supply Chain Management, ook wel keten- beheersing genoemd. De besturing van de gehele goederenstroom over alle schakels in de keten 'van graan tot kraan' moet gericht worden op de klant, de eerste schakel in de keten. Heel belangrijk daarbij is een betere en snellere informatievoorziening. Daarom wordt in dat kader het automatiserings pakket SAP ingevoerd. 'Den Bosch klaar voor de toekomst', zo kopte Vers van 't Vat in nummer 1 van dit jaar. In datzelfde artikel, maar ook middels een opvallende voorpagina met hologram, maakten we de nieuwste innovatie in onze Bossche brou werij bekend: de ingebruikneming van een heel nieuw type, ultramoderne I productveilige kleppenmatrix. Deze vervangt de ouderwet se slangverbinding, die vroeger werd gebruikt om het bier te transporteren van bijvoorbeeld de lagertank naar de filterinstallatie. Een andere mijlpaal vond 5 februari plaats, toen financieel directeur Mare Koster van Heineken Nederland met een goed genomen penalty het magazijn Eenmalig Verpakken in Den Bosch opende. Bij ongeveer 3.150 collega's is dit jaar eind mei aangebeld om een bij Heineken bestelde PC of randapparatuur als printers en scanners af te leveren. Ook de site op het Browsehuis, waarin informatie stond over dit project, werd goed bezocht.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 9