H^?ÉSSr Heinekeri Millenniumkalender Organisatiemededelingen op Intranet Heineken is dit jaar gestart met een nieuw muziekevenement, Heineken Nightlive. Van 30 november tot en met 5 december traden onder andere Toni Braxton, Elvis Costelio en K's Choice in Rotterdams Ahoy op, samen met een 75-koppig orkest, de band van Steve Winwood en top backing vocals. Daarnaast bestonden de concerten uit filmsoundtracks met spectaculaire effecten op een mega- scherm. Het openingsconcert op 30 november werd bijgewoond door enkele medewerkers van Heineken. Zij waren de gelukkige win naars van onze kaartenactie uit Vers van 't Vat nummer 11. jjf'-'v' We staan bijna aan de vooravond van een Spil nieuw millennium. Daarom kijken we in dit pi nummer niet alleen terug op 1999, maar ook op de highlights uit deze eeuw. Berichten in die laatste categorie vindt u her en der verspreid in dit blad en op de pagina's 15 t/m 18. De hoogtepunten uit de afgelopen twaalf maanden zijn terug te vin den op de spread op de pagina's 8 en 9. Het Heineken-merk is 12 november door Markgraaf, het grootste merkenbureau in de Benelux, tot merk van de eeuw uitgeroepen. Deze keuze werd gemaakt door het Nederlandse bedrijfsleven. Naast Heineken waren onder meer ook de ABN AMRO, Albert Heijn, Blue Band, Calvé, Douwe Egberts, Grolsch en Hema genomineerd. Het Heineken-merk behaalde een kwart van het aantal stemmen. Theo de Rond, directeur Food Heineken Nederland, nam in Amsterdam deze eretitel in ontvangst. Raad van Bestuurs voorzitter de heer Vuursteen zei naar aanleiding hiervan overtuigd te zijn dat "we ook in de verre toekomst trots kunnen zijn op het Heineken-merk en waarvoor dit staat: consistente kwaliteit en uitstraling." Heineken zou Heineken niet zijn als het niet met een speciaal millenniumge schenk zou komen: de Heineken Millennium Magnum (zie pagina 14 en 15), In dat kader vindt u bij dit num mer ook een speciale millenniumka lender. Leuk voor aan de muur of om i als cadeau weg te geven. Met ingang van 1 april is de publicatie van de meeste organisatiemededelingen in een andere vorm gegoten. De mededelingen die jarenlang op de publicatieborden te zien zijn, zijn voortaan alleen nog maar via het Browsehuis op te roepen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 3