The Resurrection Singers "dan. duverse tennissen, en. famdlue vernam, ut dat de fvrodnitue van. maltbuer buwenkort mrdt stopgezet. <i ben. echt stomverbaasd." "hJn. us mijn. vraag aan. w. blfft k- alstHrlueft doorgaan. met de jvndMctue van. tzaltbueren.. Hant ui dent dat er met mij een. jedeelte van. de bevolking met hetzelfde ewel als on dergetekende te maten, heeft door ons mrdt het dan. eunde buer en. een. alternatief us er dan. met meer." Redactie: Yvonne van Stek Hallo, mijn naam is Martha Hight, werkzaam bij de afdeling Buitenreclame van Heineken Brouwerijen Evenementen Service in Amsterdam. Sinds februari 1988 ben ik lid van een van de bekendste Gospelkoren in Nederland: The Resurrection Singers. We treden regelmatig live op in binnen- en buitenland en waren onlangs nog present op de Heineken Hottest Soul Party. En ook rond kerst en oud en nieuw hebben wij een druk programma af te werken. Het koor is opgericht in mei 1986 en bestaat uit 25 mannen en vrouwen tussen de 25 en 60 jaar oud, voor een groot deel afkomstig uit Suriname. De dirigent Amare Bilate is afkomstig uit Ethiopië. De muzikale begeleiding is in handen van het trio Glenn Gaddum (keyboard), Edgar Darnould (drums) en Lesley Joseph (bass). Ons repertoire bestaat bijna uitsluitend uit gospel en negrospiri tuals. En met de opbrengsten die ons koor krijgt, steunen we onder meer diverse goede doelen. Ik ben er lid van geworden omdat ik erg van zingen houd en graag bij een Gospelkoor wilde zingen, want je kunt al je emoties in gospel kwijt. Sinds 1997 ben ik een van de solisten in het koor en dat bevalt mij prima. Samen in het koor zingen is heel mooi, maar ook nog als soliste optreden (voor een publiek) is onbeschrijfelijk mooi! Ons koor geniet trouwens veel bekend heid en treedt ook regelmatig op in diverse televisieprogramma's. Zo zijn we te gast geweest in het jeugdpro gramma Klokhuis van de NOS. Ook begeleiden we veel grote artiesten. Ik denk bijvoorbeeld aan onze optre dens met Stevie Wonder, Mariah Carey en Celine Dion. Ook waren we aanwezig tijdens de viering van 50 jaar Marshall Plan met onder anderen de Amerikaanse president Bill Clinton, koningin Beatrix en diverse Europese leiders. En recentelijk (2 tot en met 6 november) hebben we nog een tournee gemaakt door België. Je ziet, lid zijn van zo'n koor is erg leuk en je maakt nogal wat mee. Meer in formatie hebben? Bel me gerust eens op in Amsterdam. Mijn tele foonnummer is: 020 311 60 77 Martha Hight, Heineken Brouwerijen Evenemmten Service Van een consument uit Arnhem kregen ze een brief met de volgende fragmenten: De consument maakt zich vooral bezorgd omdat hij geen alcohol mag hebben in verband met maagklachten, maar toch een fervent bierdrinker is omdat hij limonades te zoet vindt. Bureau Consumentenservice kon de briefschrijver gelukkig geruststellen. Blijkbaar was er sprake van een misverstand. Amstel Malt wordt namelijk niet uit de handel genomen; de productie gaat gewoon door. De indruk dat Amstel Malt niet meer wordt geproduceerd, is wellicht ontstaan omdat niet elke supermarkt dit product in zijn assortiment heeft. Het is voornamelijk verkrijgbaar bij de grotere supermarkten, zoals Albert Heijn, en bij de slijters. Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeterwoude stapels brieven met vragen, ideeën en opmer kingen van onze consumenten. Voor de rubriek 'Geachte Consumentenservice' maken zij maandelijks in samenwerking met de redactie een selectie van de origineelste inzendingen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 31