Afscheid en jubileum in MILLENNIUMPOST E Afscheid en jubileum in 2000 anuari Augustus Februari Maart September April Oktober November MD ec ember li Mede namens mijn vrouw Ans, wil ik de directie, collega's en oud-collega's van Heineken be danken voor de geweldige afscheidsreceptie op 4 november 1999 in de Cambrinuskelder te 's-Hertogenbosch. De toespraken van Ed van Duijn en Erik Korthals Altes alsmede de optre dens van de diverse bands hebben een diepe indruk bij mij en ons Ans achtergelaten. Hiervoor nogmaals dank. Het is één groot feest geworden met veel afnemers, collega's, oud-collega's, familie en kennissen, in één woord geweldig. Een speciaal woord van dank voor Cees Voermans en zijn medewerkers voor hun geweldige inzet. Jongens bedankt! Hartelijk dank aan allen voor hun aanwezigheid, de fantastische cadeaus, brieven, telegrammen, kaarten, bloemen, bonnen en de flessen met inhoud. Wij wensen u en de uwen voor de toekomst het allerbeste toe. P.S.Laat ons nog éénmaal het brouwerslied zingen! Jan van Laarhoven Hierbij wil ik, ook namens mijn vrouw Joke, alle collega's en oud-collega's bedanken voor het fijne afscheidsfeest dat wij mochten ervaren na 34 goede jaren bij Amstel/Heineken. Tevens voor de blijken van belangstelling van de vele trainers die voor Heineken hun bijdrage hebben geleverd om kennis en vaardigheden van de Heineken-medewerkers op een hoger peil te brengen. Hartelijk bedankt'voor uw aller aan- vezigheid en de leuke cadeaus, vele telegrammen, Kaarten en mailtjes. Het gaat u allen goed in een goede gezondheid bij Heineken. Joke en Tom Baars Dhr. H. Stoof uit Zoeterwoude is 1 juni 2000 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij gaat niet, zoals vermeld in het vorige overzicht Afscheid en Jubileum in 2000 in VVV 11, met pensioen. De bij 1 januari vermelde mw. A.M. van Hees betreft mw. A.M. Rubers-van Hees, die op die datum eveneens 25 jaar in dienst is. Nieuwe vermeldingen vindt u in het overzicht hiernaast. 1 F. de Boer (M), 25 1 C. Quirijns-Groeneveld (V), 25 jaar Bunnik Den Bosch 1 D.N. van Haaren (M), pensioen 1 A. Belqadi (M), pensioen Bunnik Bunnik 1 A.L. Miltenburg (M), pensioen 1 H. Gaddari (M), pensioen Bunnik Bunnik 1 J. Martinez Vinas (M), pensioen 1 M. Oallal (M), pensioen Amsterdam Bunnik 6 Z.J. de Vente (M), 25 jaar 1 P.A.G.A. Janssens (M), pensioen Bunnik Den Bosch 27 H. Eskens (M), 25 jaar 1 H. van der Meulen (M), pensioen Bunnik Amsterdam/Slot 1 A.P. de Ruyter (M), pensioen 1 J.G. Doncker (M), pensioen Hoofddorp 1 G.J.D. van Eenige (M), pensioen Rotterdam 1 C. van Krimpen (M), pensioen Rotterdam 1 P. de Klein (M), pensioen Bunnik 1 G. Abbink (M), pensioen Arnhem Amsterdam 11 G.J.F.J. Woordes (M), 25 jaar Bunnik 18 H. Hendriksen (M), 25 jaar Bunnik 1 C.E. Coumans (M), 25 jaar Bunnik 1 W.G. Wiegerink (M), 25 jaar Bunnik 1 P.P.T. Smulders (M), 37,5 jaar Den Bosch 1 C.A.J. Bey (M), pensioen 1 C. van der Linden (M), pensioen Wateringen 1 A.B.M. Ougerni (M), pensioen Amsterdam 17 A. van de Meent (M), 25 jaar Bunnik 24 A.J. van Wijk (M), 25 jaar Bunnik 1 M.A. van Dijk (M), pensioen Bunnik 1 H. van der Waart (M), pensioen Amsterdam 1 R.J.A.M. Nizzer (M), 25 jaar Bunnik 1 H.M. van Holland (M), pensioen Bunnik 1 C. Van Es (M), pensioen Zoeterwoude Alkmaar 1 J.H. Kolvenbach (M), pensioen Den Bosch 1 TH.C. Maas (M), pensioen Helmond 1 J.P.A. Laeven (M), pensioen Heerlen 1 J.G. Schoorl (M), pensioen Alkmaar 8 A.J.M. van Padua (M), 37,5 jaar Den Bosch 13 D.A. Abdoelhak (M), 25 jaar Zoeterwoude 1 IJ. van Gelderen (M), 25 jaar Etten-Leur 1 J. Holleeder (M), 25 jaar Amsterdam 1 P. Krijgsman (M), 25 jaar Amsterdam 1 H. Rook (M), 25 jaar 1 H. Geldof (M), pensioen Zoeterwoude Middelburg 1 A.M.M. Kappen (M), pensioen Den Bosch 1 J. Mulder (M), pensioen 1 J.F. van Beem (M), 25 jaar Rijssen Hoofddorp 1 L.A.E. van Tol (V), pensioen 1 L. van der Velden (M), 25 jaar Zoeterwoude Zoeterwoude 1 J.P. de Visser (M), pensioen 1 J. de Vries (M), 25 jaar Zoeterwoude Rotterdam 16 H.L. Naron (M), 25 jaar 1 L.P.W. Weijers (M), 25 jaar Bunnik Barneveld 1 E.J. Pol (M), pensioen Bunnik 21 J.M. Edelbroek (M), 25 jaar Bunnik 21 H.M. Kemp (M), 25 jaar Bunnik

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 11