PERSOONLIJK Geboorten Uit dienst Overleden Buitenland Huwelijken Bedankt! Amsterdam Tess Noa, dochter van mw. M. van der Meer-van Amsterdam (Heineken Export Group, Schiphol) Na haar zeven weken te vroege geboorte moest ze vijf weken in het ziekenhuis blijven. Een span nende tijd voor mama Mariska van Amsterdam en papa Arno van der Meer. Nu is Tess al weer enige tijd thuis en ze doet het prima: in drie maanden tijd is haar geboortegewicht inmiddels al ruim verdubbeld. Nicole, dochter van dhr. N.A. Vervelde (Deputy Cluster Africa Middle East) Andrea, zoon van dhr. A. Battegazzore (Com. Policy Food dept.) Boris, zoon van dhr. H.H. van Dam (Planning Control Marketing) Den Bosch Laura, dochter van dhr. J.A.M. Dekkers (B-team 5B) Geert, zoon van dhr. R.T.J, van de Velden (F-team 3A) Rowie, dochter van mw. M.A.L.L. van Lieshout-de Klein (Kantines Dagdienst) Een mooi meisje met een aparte naam. Voor hun tweede kind wilden Monique en Theo van Lieshout graag, net als voor hun zoon, een aporfe naam. Vandaar dat hun op 23 oktober geboren dochter de naom Rowie meekreeg. Jens en Swen, zonen van dhr. P.A.C. de Ruijter (normbezetting C-team Col 12) Chris, dochter van dhr. C.P.G. de Jong (OTB-T DD) Buitenland Oran, zoon van dhr. H. van Dort (Ierland) Horeca Lianne, dochter van dhr. M.J.C. Bubbert (Verkooptelefonie H.B. Haaglanden) Zoeterwoude Mayka, dochter van mw. M. Meijer (Inkoop Heineken Nederland) Reneé, dochter van dhr. R.C. Rijsenbrij (Packaging Operations) na een dienstverband langer dan drie jaar Amsterdam Mw. S. Weeda (Int. Speciality Brand Man. Product Man.) Mw. D.M. van Wieringen (International Sponsorships) Mw. E.R.M. Martens (Strategy Support Special Projects) Horeca Mw. C.J.A. Wieman (Verkoop H.B. Utrecht) Dhr. G.H.J. Magnee (Administratie H.B. Limburg) Mw. E.A.J.M. Overtoom-Backbier (De Ridder Algemeen) Zoeterwoude Dhr. F.M. Buningh (Energie) Mw. Y.A. De Boer (Centrale Productie Inkoop) Bulgarije Met ingang van 1 november 1999 is de heer J.L. Bernabéu Cortés benoemd tot Brewery Manager bij Zagorka Brewery te Stara Zagora. Frankrijk De heer R. Duursema, Financial Director bij Sogebra te Rueil-Malmaison, zal met ingang van 1 januari 2000 vanuit Frankrijk terugkeren naar Nederland om de functie te vervullen van Corporate Information and Communication Technology Director. De heer F.E. Eusman, momenteel Business Coordinating Manager Asia Pacific te Amsterdam, volgt hem op. Cura9ao De heer W.A. Hekstra, voorheen Area Export Manager bij Heineken Export Group te Schiphol WTC, is met ingang van 15 november 1999 benoemd tot Area Export Manager bij Heineken Trading N.V. te Willemstad. Amsterdam Mw. M.C.M. Eling (Corporate Sales Promotion) met dhr. W.F.E. Smelik Mw. M.A.J.M. Peters (Cluster (other) Europe) met dhr. J.J. Peels J.A.T. Rovers (Planning Control Export) met mw. M.H. van der Koppel Horeca Dhr. J.T.V.C. Peters (Verkoop H.B. Limburg) en mw. C.E.G. Vervoort Op 1 november 1999 is dhr. E. Bloemen (7E overleden. De heer Bloemen is op 3 augustu 1964 in dienst getreden te Den Bosch. Hij i op 1 januari 1991 met pensioen gegaan. Op 5 november 1999 is dhr. J.J. van Boxte (70) overleden. De heer Van Boxtel is op 30 ju 1962 in dienst getreden te Den Bosch. Hij i op 1 juli 1994 met pensioen gegaan. Op 9 november 1999 is dhr. G. de Graaf (7 jaar) overleden. De heer De Graaf is op 2 janua 1963 in dienst getreden bij de Amstel Brouwen Hij is op 1 maart 1991 met pensioen gegaar Op 10 november 1999 is dhr. J. Frelink (7 jaaroverleden. J. Frelink is op 1 oktober 197 in dienst getreden bij Coebergh. Hij is op 1 o tober 1989 met pensioen gegaan. Op 4 augustus 1999 is dhr. A.H. Moeskops (6 jaar) overleden. A.H. Moeskops is op 3 augu tus 1964 in dienst getreden te Den Bosch. Hij op 1 oktober 1998 met pensioen gegaan. Op 15 november 1999 is dhr. J.H.J.A. van d Zande (65 jaar) overleden. J.H.J.A. van d( Zande is op 1 februari 1975 in dienst getrede te Den Bosch. Hij is op 1 maart 1999 met pe sioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij hi verwerken van hun verdriet. Langs deze weg wil ik iedereen bedanken vo< zijn/haar bijdrage aan mijn afscheid op 1 oktobe Het werd voor mij een onvergetelijke dag. Fred Trom Bedankt... Hierbij wil ik, ook namens mijn echtgenot iedereen bedanken die eraan heeft bijgedragr dat mijn afscheidsreceptie op 2 september een onvergetelijke is geworden. Daar sta je da na 37,5 jaar Heineken, confuus en sprakeloo Het is één groot feest geworden met veel c nemers, collega's en oud-collega's; in één woo overweldigend. Hartelijk dank voor uw aanwezigheid, de fa - tastische cadeaus, leuke brieven, telegramme prachtige kaarten, bloemen, bonnen en c flessen met inhoud. Wij wensen u voor de to komst het allerbeste toe! Jan en Trudy Col: Zoeterwoude Mw. C.H. Kneijber Planning Control Horeca) en dhr. R.A. Weber (National Account Management Horeca) Mw. C. Mulder (Personeelsdienst Internationaal) met dhr. A.M. Ros De gegevens voor deze rubriek worden gele verd door de desbetrejfende P&O-diensten.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10