Overpeinzingen Hei' Society 'Hei' Society special: Vrumona opent nieuw pand Het portret: interview A.H. Heineken Sint scheert zich met Amstel 1870; Wasserij blijkt wereldprimeur; Win kaarten Heineken NightLive Op bezoek bij café Sol; Recepties Grip op Verpakken; Point of View Den Bosch; Sportief op de fiets; PUM Amsterdam een dag dicht Sociaal Beleid 2000; Explosie bij Brand; Geknipt De Stelling; Geflitst; Heineken Printcampagne; Geachte Consumentenservice Halloween in Nederland; Cartoon; Colofon In Memoriam H.F.M. Coebergh Heineken Nederland klaar voor 2000 De momentopname Afscheid en jubileum in 2000 Persoonlijk; Vijftienduizend gulden voor Remco Dreef Meer Vrumona-vernieuwing Verandering en vernieuwing zijn geen r noodzakelijk kwaad of misplaatst hobby- V isme van een enkeling; vernieuwing en verandering zijn noodzakelijk om bij te blijven of -soms nog belangrijker- een voorsprong te nemen. Bovendien kunnen ze als een positieve uitda ging gezien worden en dan wordt vernieuwen en veranderen zelfs leuk! Het nieuwe kantoor van Vrumona was een bittere noodzaak en werd een zoete uitdaging. Zowel in de concipiërende als in de uitvoerende fase zijn de kantoorbewoners erbij betrokken en het resultaat overtreft aller verwachtingen. De officiële opening (waarover elders in deze uitgave van Vers van 't Vat meer) werd een geweldig gezellige happening met honderden externe genodigden en Vrumonianen met een eensluidend zeer positief oordeel over het kantoor: kwaliteit, transparant, efficiënt en toch gezellig. Als een enkele keer een Vrumoniaan zegt een beetje trots te zijn op zijn/haar Vrumona dan kan ik hem/haar geen ongelijk geven. Vrumona heeft niet alleen een nieuw kantoor maar naar alle waarschijnlijkheid in de loop van december ook een nieuw record voor de suppiy- organisatie; nooit eerder in de geschiedenis van Vrumona zullen er dan zoveel hectoliters en zoveel verschillende producten geproduceerd, opgeslagen en gedistribueerd zijn. Nog iets om trots op te zijn! Ruud Overgaauiv

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 2