op banenmarkt RECEPTIES Durf jij ons aanbod aan? De tijden dat Heineken-vacatures 'uit portefeuille' kon aanvullen, is voorbij. De economie floreert, steeds meer bedrijven onderscheiden zich als goede werkgever en ook op de arbeidsmarkt moet Heineken dus steeds meer concurreren. Toen enige tijd ge leden de banenmarkt 'Ruim Baan' in de Leidse Groenoordhallen werd aan gekondigd (30 en 31 oktober jl.), na men de P&O-afdelingen van DCS en de brouwerij het initiatief om daar actief op in te spelen. Gericht op de doelgroep Taakteammedewerker en Operator werd in nauwe samenwer king een plan van aanpak opgezet. Er werd een maatwerk presentatiefolder gemaakt, Heineken Brouwerijen Evene mentenservice zorgde voor een Heineken-waardige stand, die bemensd insHüt) zou worden door operators, taakteammedewerkers, een teamleider en een P&O-functionaris. Een duidelijke videopresentatie maakte het brouwerij- en functiebeeld compleet. Het Heineken-geheel zag er uitnodigend uit en vele mensen bezochten dan ook de Heineken-stand. Door de samen stelling van het standteam konden vrijwel alle vragen beantwoord wor den. Voor de werkelijk geïnteresseer den waren informatieformulieren be schikbaar. Mede aan de hand van de retourontvangst hiervan kan het suc ces bepaald worden. Uit de enthou siaste houding van het Heineken- standteam zal in ieder geval zijn af geleid dat plezierige mensen met ple zier Heineken maken Ton van der Vlugt Afscheid G. Muller, receptie 2 december, 16.30 uur Hij is de trotse bezitter van een Pieter Pils, die hij op 6 juli jl. mocht ontvangen in het kader van zijn 40-jarig jubileum bij Heineken. Op 2 december neemt hij officieel afscheid van zijn werk. Gerben Muller kijkt er met veel plezier naar uit. Hij verwacht naast collega's veel van zijn oude klanten te zien. "Hij heeft altijd een goede binding met de klanten gehad", vertelt zijn vrouw ons trots. "Ze vragen nog steeds naar hem of groeten hem enthousiast als ze hem tegenkomen. Gerben Muller begon 4 juli 1959 bij Zwarte Kip, waar hij zo'n 28 jaar heeft gewerkt. Na de reorganisatie, kwam hij bij de Horeca Tapservice terecht en daar werkte hij tot voor kort met heel veel plezier. Ook heeft hij lange tijd voor de Ondernemingsraad gewerkt. Nu geniet hij al weer een tijdje van zijn tuin en 11 kleinkinderen. Ook trekt de familie Muller er vaak met de caravan op uit. Vervelen is er dan ook geen moment bij. Wie nog eens persoonlijk afscheid wil nemen van Gerben Midler of samen met hem wil terugkijken op veertig mooie jaren, kan na het contactbiertje in Hoogeveen terecht in 't Bierwacht aan de Stroom 2.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 21