Geboorten Buitenland Huwelijken Detacheringen Uit dienst Amsterdam Noah John Harry, zoon van mw. H.J. Mac-lntosh Het alleen spelen begon Joel al te vervelen, maoi nu is hij blij want hij heeft et een broertje bij en loot dat gtaag weten. Nooh John Hatty Willemse werd geboren op 15 oktober om 7.40 uur. Hij woog toen 4100 grom, moor zol intussen weer wat extro grommen zijn aangeko men. We wensen de dolgelukkige ouders Haidy Mac-lntosh en John Willemse een hele goede toekomst met de kleine Nooh. Den Bosch Kiaro, zoon van dhr. B.H. Langenberg (Beveiliging Ploeg 3B) Esme, dochter van dhr. C.A.A.M. de Mug (Normbezetting B-team Col. 11) Zoeterwoude Anouk, dochter van mw. J.M. Diergaarde (Planning Control Heineken Nederland) Geke, dochter van dhr. W. van Tongeren (DIM - Informatie Management) Jordy, zoon van mw. Y.J.R.C. van der Post- Wouter (Interne Accountants Dienst Z/Wou) Julius Christiaan, zoon van dhr. M.P.J. Ruijgrok (Brandmanagement Food) Astrid, dochter van dhr. J.W. Haitsma (E I PA (B/E)) Toon, zoon van dhr. J.C.M. Jacobs (Energie) Wouter, zoon van dhr. R.H. van der Klis (Verpakken) Semanur, dochter van dhr. D. Saglam (Verpakken) Carolien Anneties, dochter van mw. M.A. Wubben (Procestechniek) Marieke, dochter van A.J.S. van Bommel (DCS, Customer Support Control) Aimée, dochter van mw. J.M.T. Grote Beverborg-Moleman (Purchasing Packaging materials) Horeca Christian Martijn, zoon van mw. E. Sienema (algemeen HB Friesland) en dhr.R. Bouius (Verkoop Brand) Wijlre Milan, zoon van dhr. P.P.J. Kurvers (Brand TD Onderhoud) Luc, zoon van mw. J.E.M. Wiertz-Floedemakers (Administratie Brand) Bunnik Emma, dochter van mw. G. Vermeiden (Personeel Organisatie) Denise, dochter van dhr. G.H. van Wakeren (Ploeg F) Hongarije Per 1 november 1999 is dhr. A. Csengö benoemd tot national trade manager bij Amstel Brewery Hungary Inc. te Budapest. Tot die tijd was de heer Csengö werkzaam bij Heineken Nederland als assortimentsmanager Horeca. Spanje Dhr. J.A. Tomlinson, voorheen projectmanager Packaging Operations bij Heineken Technical Services, is per 15 oktober 1999 uitgezonden naar Spanje in de functie van production manager bij S.A. El Aguila te Valencia. China Dhr. H. van Dort, voormalig Brewery Manager bij Windward Leeward Brewery Ltd. in Vieux- Fort, St. Lucia, is met ingang van 1 november 1999 benoemd tot technical manager bij Hainan Asia Pacific Brewery te Haikou, Volksrepubliek China. In deze functie volgt hij dhr. Lowther op die per dezelfde datum is benoemd tot brewery manager bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Sampang Agung, Indonesië. Dhr. N.W.L. Brugman, voormalig chief engineer bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. te Fuzhou, Volksrepubliek China, is met ingang van 15 ok tober 1999 benoemd tot production manager Packaging bij Shanghai Mila Brewery Col Ltd. in Shanghai, Volksrepubliek China. Den Bosch Dhr. J.L.A.M. van Berkom (Taakteam Verzorging) en mw. M.J.J. Veraart Het was 1 oktober een prachtige dog voor het bruidspaar Jo en Ria v Berkom. Ria verraste Jo met een rijtoer met de koets naar Gemeentehuis, Jo bad 's avonds een verrassing in petto met een welijksreis noar Rhodos. Veel geluk somen. Horeca Mw. H.D. Stuiter (algemeen HB Overijssel) e dhr. Lenferink Dhr. C.J.M. Overbeek (HB Taptechniek Zuid-We en mw. S.J. van Hemert Dhr. H.A. van Rappard is per 15 november voor een periode van vijf maanden gedetacheerd in de Volksrepubliek Congo in de functie van production management trainee bij Brasseries du Congo S.A. te Pointe Noire. na een dienstverband langer dan 3 jaar Den Bosch Dhr. H. van Rixtel (B-team 5A) Horeca Dhr. G.H.J. Magnee (administratie HB Limburg) Mw. E.A.J.M. Overtoom-Backbier (De Ridder) Wijlre Mw. H.M.E. Creusen-van Proemeren (Brand P&O) Zoeterwoude Dhr. J.C.M. Jacobs (Energie) Dhr. D.R.W. Corduan (binnenland Ploeg 3A, DCS) Dhr. J.J. ten Hoor (DCS, directie) Dhr. A.M. Braund (regional support Europe) Katwijk Dhr. C.H. van der Knaap (operations - Section 2, Proseco) Wijlre Dhr. H.J.W. Bours (Brand PI.& C.Adm.) en mw. S.H.M. Schmets Zoeterwoude Dhr. A.E. Baars (Verpakken) en mw. P. van der Poel Dhr. C.M. van der Kruyk (DCS, ploeg 10, expo en mw. Y.S. Tolsma Dhr. C.J. van Rijswijk (DCS, Binnenlandtean Ploeg 3A) en mw. N. Rahou Dhr. J.H.P.M. van Litsenburg (DCS, export team ploeg 3C) en mw. A. Boeijen Bunnik Mw.C.C. Bresser (Rayon B ploeg A) en dhr. R.J. van der Molen Dhr. H.W.N. van Kouwen (Ontwikkelings Te m) en mw. M. Hermens Op 16 juli 1999 is dhr. H. de Vries (79 j ar) overleden. De heer De Vries is op 1 jan ari 1941 in dienst getreden bij Amstel. Hij is c 1 januari 1983 met pensioen gegaan. Op 17 oktober 1999 is dhr. W.P. van Be kei (82 jaar) overleden. De heer Van Berkel is op 13 juni 1966 in dienst getreden in Den Bo ;h. Hij is op 1 februari 1982 met pensioen geg; 3n.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 18