wereldprimeur! Wasserij blijkt Prijsvraag VVV Woensdag 6 oktober was het tussen 10.00 uur en 14.00 uur open dag bij de nieuwe wasserij. Voor de Bossche Brouwerijbevolking een mooie gelegenheid om een unieke wasserij te bekijken. Want wat begon als een ideetje van Jos Grever is een wereldprimeur geworden. Er is namelijk nog nooit eerder een wasserij in combinatie met inname en uitgifte van kleding geplaatst! Wie geen kijkje achter de schermen van de nieuwe wasserij heeft genomen, heeft een foute beslissing genomen. Want het was erg leuk om het reinigen van de werk kleding eens een keer achter de schermen mee te maken. De officiële opening was 's middags, om half vier. Karen Mulder, manager Facilitaire Dienst, opende de bij eenkomst. Daarna kwam Ivan Lindhart, directeur Berendsen Benelux, aan het woord over de totstandkoming van deze wereldprimeur. Na de gezamenlijke officiële openingshandeling door Herman Ubbink en Ivan Lindhart, sprak Karen Mulder nog een dankwoord. Zij ging hierin terug tot aan het allereer ste begin: hoe het idee van Jos Grever werkelijkheid is geworden. Ook alle andere betrokkenen en buitenfirma's werden bedankt. Een speciaal woord van dank was er ook voor Theo de Vries en de medewerkers van de wasserij. Na hen veel succes te hebben gewenst voor de toekomst was het tijd voor een gezellig samenzijn. Deze maand krijgt de consument bij aankoop van 12 flessen Amstel 1870 een Wilkinson Protector 3D cadeau. Dit exclusieve scheerapparaat is 'speciaal voor deze actie bedrukt met het Amstel 1870 logo. "Omdat zowel Amstel 1870 als Wilkinson Sword bekendstaan om hun stoere en mannelijke positionering hebben we elkaar opge zocht voor een gezamenlijke promotie", zegt Geert Swaanenburg van Amstel. Hij vervolgt: "Het pro duct staat in november in de schappen. Dit is te vens de periode dat mensen hun sinterklaasin kopen doen. De geadviseerde prijs van 9,98 gulden maakt van de actieverpakking dan ook een zeer geschikt cadeau. We willen met deze actie de consument enthousiast ma ken voor Amstel 1870. Daarnaast proberen we hem aan te zetten tot de meest authentieke en stoere manier van scheren, namelijk nat sche ren. Zelfs sinterklaas hebben we zover gekregen!" En hoe is de projectleider Employability betrokken geraakt bij dit geheel? Dick van der Bijl: "Als je wilt dat Heineken-medewerkers inzetbaar zijn en blijven en regelmatig nieuwe uitdagingen uitgaan, zul je zelf het goede voorbeeld moeten geven. Vandaar dat ik onmiddellijk 'ja' heb gezegd toen Geert en Debby mij vroegen om als sint model te staan voor deze fotosessie." Bron: Brouwerijnieuws Wie er snel bij is, maakt kans op twee gratis Arena Staanplaats- bewijzen voor de Heineken NightLive op dinsdag 30 november aanstaande. In totaal verloten we namelijk 2x25 kaarten onder de lezers van ons blad. Maar die krijgt u niet zomaar, daar moet u wel wat voor doen. Schrijf daarom op een briefkaart of in een mailbericht welke filmmuziek u het meeste aanspreekt en waarom en stuur die in vóór donderdag 25 november. De 25 meest originele inzendingen worden beloond met twee kaarten. Ons (mail)adres vindt u in het colofon achterop dit blad. Succes! Debby Korenhojf, afdeling PR Voor de lezers van Vers van het Vat stelt Amstel 25 scheerapparaten beschikbaar. U kunt meeloten door een mail te sturen naar vvvprijsvraag (intern mailadres). De sluitingsda tum is 16 december 1999. «MM*

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 15