Heerlen en Heineken Brouwerijen Limburg. Heineken Brouwerijen Limburg hoort nu tot de grootste units van het land! Regionaal unitmanager Gaston Goossens gaf de aftrap voor de samenwerking en uiteraard was er Limburgse vlaai. Een woord van dank naar de diverse afdelingen, die ervoor hebben gezorgd dat 4 oktober alles startklaar was. 10 Mark Tettelaar en Nico Nusmeier openden in september de Centrale Controlekamer van de afdeling Brouwen in Zoeterwoude. Medewerkers en familie konden met aigen ogen de nieuwe controlekamer bewonderen en een hapje en drankje nuttigen in het restaurant. Voor de kinderen was een goochelaar present. 11>>> De ver- loting van de Brand Preuvenement-kunstwerken was een groot succes. Uit de vele reacties zijn de volgende collega's getrokken: B.J.L. Beckers-Moonen, W. de Wilde, A.C. van der Horst. 12 Tot slot nog even een terugblik op die prachtige Brand-wagen die heeft meegereden tijdens de Bockbier-opening op 4 oktober jl. Cvi pand bewonderen. En voor externe relaties was er bovendien op 8 november een open dag. 2 Ook de unit Rijnland heeft tot ieders tevredenheid een nieuw on derkomen, waarbij ze met laaddocks werken en dat gaat, aldus chauffeur Wim Rijsbergen, veel sneller. Regionaal unitcontroller Nico de Jong laat weten dat hij deze winter nu eindelijk zijn thermosokken kan thuislaten. "Na anderhalfjaar in het magazijn in een portocabine te hebben gestaan (met een extreem koude vloer), is het een verademing om in een ruim, warm kantoorpand opnieuw de blauwe lucht te kunnen zien." David Langeveld gaat met nog meer plezier naar zijn werk. "Bovendien is er goed aan de Arbo- voorwaarden gedacht". De opening is in 2000. 3>>> Fred Tromer vond zijn afscheidsfeestje met ongeveer 300 gasten 'gelukkig niet te druk'. In zijn eigen Hoofddorp nam 28 september afscheid van zijn P&O-collega's. Het ontbrak de opleidingscoördinator van Commercie zeker niet aan belangstelling. Jan de Birk beschreef zijn loopbaan en Toms collega's deden daar met een lied op onnavolgbare wijze (vooral qua toonhoogte) nog een schepje bovenop. Er volgde een gezellig feest waarop Tom en zijn gasten met tevredenheid kunnen terugkijken. 6 Na ruim 31 jaar nam Jeen Klok, voormalig hoofd RSC te Hoogeveen, afscheid van collega's, externe relaties en vele andere bekenden binnen en buiten Heineken. De afscheidsreceptie van Jeen vond plaats onder buitengewoon fraaie weersomstandigheden, waarbij de barbecue en een goed glas Heineken de stemming aanmerkelijk verhoogden. 7 Voor iedereen die het feest van Wiebe Buijsing gemist heeft, niet getreurd, Wiebe zelf was ook

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 11