s was de expeditieruimte omgetoverd tot een feestzaal die er mocht zijn. Fred werd onthaald op speeches van Philip de Ridder, Kees van Leeuwen en Dick Waaijer. Op het feest werden nog enkele zeer bekende oud-Fleineken en Amstel-mensen gesignaleerd, zoals Rob Strobos, Piet Kranenberg en Flans Bruning. 4 Jan Kooij werd 22 septembei tijdens zijn afscheid flink in het zonnetje gezet in de speeches van Kees Leeffers en Willem Kortenoever. Zij beschreven hoe Jan zich in de Pleineken-jaren heeft ontpopt tot een groot humorist met veel sociaal gevoel. Jan's betrokkenheid bleek ook uit zijn afscheidsspeech, waarin hij inging op onder andere de werkdruk. Jan zou Jan echter niet zijn als dit niet gepaard ging met een flinke dosis humor. Een feest waarbij heel veel en heel hard gelachen werd, precies zoals Jan dat graag heeft. 5 Tom Baars niet aanwezig. Via videoconference liet hij, halverwege gestoord door een Chinese dame, de gasten weten dat hij helaas wegens plotselinge werkzaamheden in China verste moest laten gaan. Dientengevolge beluisterde Wiebe de speech van Sandra Gaarenstroom ook via de videoconference. Tot ieders verrassing kwamen grappenmaker Wiebe ei zijn partner even later toch nog binnenwandelen. Het werd al met al een bijzonder gezellig feest. 8 Ook bij het afscheid van Piet v.d. Bersselaar was het ge zellig druk. Zijn directe chef Jo van Berkom leverde de speech, samengesteld uit verhalen van collega's. Piets zoon had het entertainment tot in de puntjes verzorgd. Zo waren e een zanger, een zangeres en een carnavalsvereniging. Zoals Jo van Berkom het uitdrukte: "Plet was een muzikale en sfeervolle receptie". 9 Plet nieuwe pand ii 10) Pleerlen is uitgebreid met één vierkante kilometer logistieke ruimte en daarmee klaar voor de logistieke samenwerking tussen het Brand Distributiecentrun 1 De unit Midden-Brabant en Pleineken Brouwerijen TapTechniek hebben een nieuw onderkomen aan de Rietveldenweg in Den Bosch. Verkooptelefonie, Logistiek en Taptechniek zijn ondergebracht in een gloednieuw pand achter het Bossche Heineken-kantoor. Administratie, Verkoopbinnendienst, vertegenwoordigers, management team en secretariaat, gevestigd op de eerste etage van het 'oude' gebouw, zijn met het nieuwe pand verbonden. "We zijn erg trots op ons nieuwe pand", vertelt Marinus van Dorst. "We hebben bijvoorbeeld een gezellige koffiekamer waar iedereen even kan bijpraten. Ook wordt er gewerkt met laaddocks en dat gaat vele malen sneller en maakt het werk fysiek minder zwaar. Voor klantenontvangsten en het houden van contactbiertjes is er een ontvangstruimte aanwezig." Familieleden konden 30 oktober het nieuwe

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10